fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#1432 przez Fallen
Pt, 2 paź 2009, 12:36

hawaj potwierdzam..
#1434 przez sQniQ
Pt, 2 paź 2009, 13:17
Ja wlasnie chcialem to uswiadomic kilku osobom lecz to nie ma sensu niestety...
#1457 przez bU!
Pt, 2 paź 2009, 18:56
bany za free leca + bezsensowne dopiski oraz gadanie glupot typu WH o ktorym chyba nie macie pojecia
#1463 przez ulan_32
Pt, 2 paź 2009, 19:46
UZBECcO88 napisał(a):temat-Skarga-na-ulan-32.htm
temat-ulan-32.htm

To też jest nic?? Uwzieli sie wszyscy na niego?? Typ jest śmieszny nie potrafi adminować, banuje dosłownie za free :| I mowi że czity mam ;( Uwłacza mojej godnosci ;(

pierwsze to jest ot samo co(tylko odświeżona) ta skarga jesli nie czytasz więc nie wypowiadaj się, a druga to nie była moja wina![hr]
bU! napisał(a):bany za free leca + bezsensowne dopiski oraz gadanie glupot typu WH o ktorym chyba nie macie pojecia

za free? jest podejrzany to daje bana i już najpierw robie ss i ma to wyjasnic na forum, nie rozumiem ciebie bU, co do uzbeca to przyznałem się , że nie tego zbanowałem ! a co do sq to mam pewność , że ss zrobiłem , a teraz go zbanowałem ponieważ nie dał ss na forum , czy to takie trudne do zrozumienia?
#1464 przez bU!
Pt, 2 paź 2009, 20:28
ja dalem wasze zbugowane ss na forum dostalem perma i usuneliscie mi konto na forum wiec ;>
#1465 przez Sru
Pt, 2 paź 2009, 20:43
Nie pierdol mi tu za uszami, WH miałeś a teraz pierdolisz.
#1467 przez ysy
Pt, 2 paź 2009, 20:52
Jawor miałeś WH, nie pierdol. Zamazane screeny i w grze takie dziwne akcje typu:
- Idziesz na trupa, koleś na dolnym, cofnąłeś się bo gość poszedł na resp CT był i kill a potem odrazu z respa CT na górę namierzałeś bo gościu na gali. Jak? Nic nie słychać, nic nie widać a te ss "zbugowane" to też zbieg okoliczności?

Edit #
A jeszcze zapomniałem, zapierdal**eś po zielonych prostokątach. To jest takie WH dla adminów jak zginą i zamiast ludzi są takie zielony prostokąciki (Chyba chodziłeś na matmę) czyli ESP.
#1468 przez bU!
Pt, 2 paź 2009, 21:04
ysy kup dobre sluchawki i karte dzwiekowa to pogadamy ;][hr]
BucketHead napisał(a):Nie pierdol mi tu za uszami, WH miałeś a teraz pierdolisz.

wyrazaj sie. jestes tu adminem wiec powinienes dawac przyklad pr0 hajcie
#1470 przez ysy
Pt, 2 paź 2009, 21:14
Aha to musisz być dobry. Że w trupie słychać tych na respie CT i na gali.
A jak wytłumaczysz te SS? Bug na bugu nadal ?
#1474 przez bU!
Pt, 2 paź 2009, 21:24
jestem dobry, napewno lepszy od Ciebie i dlatego placzesz bo Cie zabijalem. cl_updatecry_1 : <<
#1475 przez ysy
Pt, 2 paź 2009, 21:25
To za**biście dobry jesteś, byliśmy w tym samym Team'ie.
#1476 przez bU!
Pt, 2 paź 2009, 21:26
no widzisz. pocwicz ;*
#1478 przez ulan_32
Pt, 2 paź 2009, 21:58
bU! napisał(a):ja dalem wasze zbugowane ss na forum dostalem perma i usuneliscie mi konto na forum wiec ;>

nie jestem administratorem forum! przykro mi z tego powodu
#1479 przez bU!
Pt, 2 paź 2009, 22:03
zamykacz sie odezwal :<