fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#1398 przez Voodka
Cz, 1 paź 2009, 18:42

Nawet jeśli często zdarzają sie pomyłki co jest normalne "człowiek to nie robot" to co im sie stanie wrzucając SS na forum??? odpowiem za ciebie: NIC
#1399 przez sQniQ
Cz, 1 paź 2009, 18:44
To ty nadal nie rozumiesz tego ,ze w moim folderze nie mam zadnych ss zeby bylo nawet fallen by przyszedl do mnie i bym mu pokazal i by odbanowal proste...
#1400 przez Voodka
Cz, 1 paź 2009, 18:47
SQ teraz nie mówie o tobie tylko ogółem :] Ja ci tam mogę uwierzyć ze nie masz SS'ow ale ulan mówi że robił to musicie se to wyjaśnić, a nie pisać skargi o zabranie adma :(

Wujek Close (nie ma sensu tego ciągnąć)
#1401 przez sQniQ
Cz, 1 paź 2009, 18:49
Takich przypadkow jest mnustwo Feel~ tez zostal zbanowany dzisiaj ponownie przez ulana chociaz kilkakrotnie dawaj ss na forum tak samo bylo z hawajem wiec cos tu jest nie tak chyba ktos tu naduzywa swoje obowiazki.
#1402 przez Fallen
Cz, 1 paź 2009, 18:51
nadużywa po prostu nie wie jak wygląda WH i to jest FAKT!!!!!!!!
#1403 przez Sru
Cz, 1 paź 2009, 18:53
To niech on sie ** wypowie a nie inni, nie pisać nic dopóki ulan nie odpisze.
#1404 przez ulan_32
Cz, 1 paź 2009, 19:10
hawaja raz zbanowałem ale grał na ns! więc nie tego! falen a ty ogarnij nie wiem kto jest większym botem , za co mi dałeś kicka na de_cbble?1 za to że nie grasz tp , czy za to że grasz na fragi sq dawaj ss! sorry sQ ja obietnicy dotrzymuje jak nie dasz ss to bęę cie za każdym razem banował, doóki wujek mi nie zabierze admina! zasady powinny być równe dla każdego!
#1405 przez sQniQ
Cz, 1 paź 2009, 19:13
No tak mozesz tylko zrozum jedna rzecz ze nie dales mi bana na ss tylko perma czy ty to kumasz..?
#1407 przez ulan_32
Cz, 1 paź 2009, 19:18
no ale wcześniej użyłem zrobiłem tobie ss przez amx_ss a potem użyłem amx_banmenu, wydaje mi ię ,że amx_ss działa , bo pisało ze zrobiłem tobie ss
A CO DO SS TO JAK ZAKŁADACIE TEMAT TO PISZCIE KTO WAS ZBANOWAŁBO NIE BĘDĘ ŚCIĄGAŁ CIĄGLE SS ABY PRAWDZAĆ!
#1408 przez sQniQ
Cz, 1 paź 2009, 19:23
Ta jasne tobie sie jakos hujowo wydaje bo whuja chcecie mnie zrobic zreszta po huj bym ukrywal jakies ss jak byscie i tak niesczaili czy mam wh czy aima.

btw. utol napisz jakiego mam bota bo sam nie wiem czy wh czy aima ,ty to napewno wiesz czym dysponuje
#1412 przez hawaj
Cz, 1 paź 2009, 19:41
"hawaja raz zbanowałem ale grał na ns!" człowieczku mały tobie serio w głowie się przewróciło nie miałem nigdy ns i nie mam zawsze na steamie gram, więc nie wiem o co Ci chodzi i nie przypominam sobie zebyś mnie w ogóle banował, tylko voodka za nic jak wszystkie jego bany zreszta tak jak Twoje. Pisałem do Ciebie cała mape zebyś typa z wh zbanował nie zrobiłes tego ale za to Feel Aliva zbanowałes za nic. Gratuluje
#1414 przez ulan_32
Cz, 1 paź 2009, 19:44
hodzi tobie zapewnie sprite, tak jak voodka też nie mogłem go zbanować! nie wiem dlaczego![hr]
Fallen napisał(a):nadużywa po prostu nie wie jak wygląda WH i to jest FAKT!!!!!!!!

a ty wiesz?! nawet nie wiesz co to gra tp , a co do wh to z pewnością jestem przekonany , ze nie wiesz!
#1424 przez hawaj
Cz, 1 paź 2009, 20:29
Szkoda ze ludzi z prawdziwym wh nie możecie banować ale za to wynagradzacie sobie banowaniem normalnych graczy GIT ! Tak trzymać :)
#1429 przez Doberman
Cz, 1 paź 2009, 22:06
Dla wszystkich skarżących się :

jesteście bandą jebanych żałosnych ignorantów ...
jak jest h@ na servie to tych jap nie otwieracie , a forum całe zasrane waszymi nędznymi wypowiedziami ...
jeżeli wam nie pasuje nasze adminowanie to spieprzajcie na inny serwer , bo jakiś się znajdzie na pewno
po co ten płacz? sranie żarem o dupie maryny?

dla mnie sprawa prosta , jak jestem na jakimś servie i mi coś nie pasuje to z niego wychodzę , a nie tak jak wy zatruwam na nim atmosfere ...
___________________________________________________________________________________________________________________________
#100 postów
#jak ktoś chce po wojować na słowa to niech napisze prywatną wiadomość , forum nie jest do spamowania ;)
#1430 przez hawaj
Cz, 1 paź 2009, 23:40
To wy ja zatruwacie my trzymamy poziom gry to wy możecie chociaż oganiać te wasze "adminowanie" a nie kuwra nas banujecie a nie typów z wh i innymi haxami.