fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#26417 przez Killy
So, 28 sie 2010, 15:36

Widze pare tematow o skargach to i sam cos napisze.
Gralem sporo w przeciagu ostatnich 2 tygodni nabilem 2k++ fragow, wiec m.in. bylem swiadkiem wielu banow bez ss, czytam forum skarg ludzie pisza zeby ich ob. bo nie ma ss i maja racje. Wiele razy gdy zwracalem uwage adminowi, czemu nie zrobil ss, bylem straszony kickiem lub banem ( nie wiem kto to jest np. + ale, wyzej wymieniony kolega lubi to robic ), kolejny admin, Hawaj osoba ktora klnie, wyzywa ludzi na micro na jakakolwiek uwage rozdaje kiki i bany, to samo zachowanie widac tu na forum, agresywny to jedyne co mozna o nim powiedziec, kolejny admin sk*rwysyn cos tam - wogole co to za nick na servie graja dzieci i admini o tym wiedza, wiele razy sa upominani o nie uzywanie micro ze wzgledu na wiek, a ten koles klnie wyzywa kolejny nietykalny + nick, ostatnio nie widze zawodnika o nicku Blind ale ten to juz byl fenomenalny i trzeba o nim wspomniec, bany za free itp.
raz tez dostalem bana - perma od "Boska Klaudia" za upomnienie o nie naduzywaniu micro

jeszcze jedna uwaga odnosnie map: widze ze assault zostal zmieniony, czesto byl zmieniany votami, to samo ma miejsce z Italy, mapy ktore sa niechetnie grane powinny byc wyrzucone z obiegu, lub wiekszosc admow powinna nie miec mozliwosci zmiany mapy ....
czesto italy jest zmieniana przez jednego adma na traina, zeby w 1 rundzie po zmianie lecial kolejny vote np. na inferno co jest juz zalosne

a i jeszcze edytuje posta, :
system + - dzieki ktorym jedne osoby maja wplyw na inne, powoduje to jedynie krycie dupy jednego przez drugiego i na odwrot, lizodupstwo, oraz wlasnie nie postowanie o nie prawidlowosciach na forum przez stalych graczy, jak widac kazdy kto dluzej gra stara sie o adma lub slota na servie co przy paru ---- jest niemozliwe
#26418 przez hawaj
So, 28 sie 2010, 15:40
ble ble ble na nicku hawaj nie gram więc nie wkręcaj, a jak rugam ludzi to Tych co znam skurwiel niedobry to ja, jak Ci nick nie pasi to nie graj, a gra jest od 16 lat nie dla dzieci jak już wspomniałeś które grają. Odnośnie banów chodzi Ci pewnie o to że beż powodu idzie ban hehe a skąd możesz wiedzieć że dla typa nie były zrobione ss'y jak tylko on to widzi, ogarnij się tam bo tak samo płaczesz jak TnT.
PS. ogarnij ping który Ci tak skacze ciągle, bo mogę się przyczepić.
BUZIAK: *
#26419 przez -em-
So, 28 sie 2010, 15:41
z tego co wiem opisales prawie samych adminow ktorzy sa nimi od poczatku serwa i jakos do tej pory niezle funkcjonuje serwer wiec chyba nie jest zle
nie wiem czego ty sie czepiasz
#26420 przez Fallen
So, 28 sie 2010, 15:46
Demokracja drogi Killy demokracja, nie znaczy jak długo grasz dostaniesz admina. Gdzie tak napisane jest?

Nie dostałeś admina i musiałeś wrócić do tego,to jest przykre a zarazem żałosne ogarnij się typie naprawdę.
#26421 przez hawaj
So, 28 sie 2010, 15:49
pssss masz minuska jak tak chcesz ; *
#26422 przez Killy
So, 28 sie 2010, 15:52
przeciez jezeli server jest oplacany to zawsze bedzie dzialal, a czy dobrze czy nie to juz napisalem powyzej, obrazliwe nicki innych graczy sa banowane to czemu admin moze taki miec ?

nie nie starelem sie o admina i nie bede wiec fallen jestes w bledzie, a co do minusow pisze o graczach ktorzy sie staraja i ktorzy jezeli chca takowego adma dostac, musza sie starac zeby nie miec minusow,
#26423 przez Fallen
So, 28 sie 2010, 15:55
Z tego co wiem bany są za nicki typu : Łowca Żydów, JEbać Czarnuchów,A. HItler, J. Stalin, Komunizm jest pr0 itp itd podaje przykłady oczywiście
#26424 przez Killy
So, 28 sie 2010, 15:55
a to ze leca bany bez ss, gram widze ze koles chituje admin mu daje bana, a ten pisze za co i sie pyta ze nie ma ss, albo lepiej widze ze koles czhituje dostaje bana a za chwile na forum temat ub bo bez ss i co dalej sie dzieje ? admin przeprasza i leci ub i musi byc ub bo wiele razy leca tez bany za nic, wystarczy obrazic admina, lub zwrocic mu uwage zeby dostac perma, a on zawsze moze powiedziec ze sie pomylil i zamiast 5m wszedl mu perm co jest tez zalosne a na forum w skargach sa takie przypadki
#26425 przez J Dilla
So, 28 sie 2010, 15:58
Killy napisał(a):jeszcze jedna uwaga odnosnie map: widze ze assault zostal zmieniony, czesto byl zmieniany votami, to samo ma miejsce z Italy, mapy ktore sa niechetnie grane powinny byc wyrzucone z obiegu, lub wiekszosc admow powinna nie miec mozliwosci zmiany mapy ....

a to tak nie jest?:cool:

dziwne, że piszesz skarge na adminów, a nie pochwalisz się tym, że jak czitowałeś to mho nie dał Ci perma tylko uprzejmie poprosił abyś wyłączył, o tym zapomniałeś napisać nie?
#26427 przez Fallen
So, 28 sie 2010, 16:00
Killy mało jest przypadków,że ktoś dostaje bana bez przyczyny, ba przyczyna zawsze jest może miał aima to po co ssy?
2 sprawa. Ludzie grający na tym serwerze nawet nie wiedzą,że dostają ssy(po prostu nie zwracają na to uwagi ).Nie sprawdzą na dysku i od razu lament za co jak ssów nie ma. W większości takich przypadków ss'y są a ich właściciel po prostu nie mógł znaleźć lub nie wiedział gdzie je w ogóle ma.

Admin nigdy bez przyczyny nie obraża naprawdę jak ja byłem adminem nie obrażałem 1szy,bo po co? Mi to satysfakcji nie przynosi coś takiego.
#26428 przez hawaj
So, 28 sie 2010, 16:01
Przestań kolejny dzieciak który myśli że byłby zajebistym adminem i on by się nigdy nie pomylił. Nie wiem mój nick Cie obraża wytłumacz naprawdę bo nie wiem jak. Skurwiel niedobry to chyba o mnie nie o Tobie.
#26429 przez Killy
So, 28 sie 2010, 16:01
dziwne, że piszesz skarge na adminów, a nie pochwalisz się tym, że jak czitowałeś to mho nie dał Ci perma tylko uprzejmie poprosił abyś wyłączył, o tym zapomniałeś napisać nie?

ty jestes adminem i takie rzeczy piszesz? z tego co wlasnie napisales wnioskuje ze kryjecie ludzi ktorzy czhituja i ktorzy graja dluzej na serwie i znacie ich,

i powtarzam nie chce byc adminem i nie staram sie o niego, prosto i przejzyscie opisalem sytuacje na servie, chca zwrocic uwage nie nieprawidlowosci, HA niech czyta lub nie i niech wyciaga jakies wnioski lub nie, natomiast nie probujcie nawet splycac sensu tych postow i odwracac kota ogonem

a co do popularnosci serva: sprobuj wejsc o 12 w nocy czy ktos tu gra? to samo wczesnie rano, pingi sa dobre, mapy sa dobre, to co podalem + 20 slotow i dobry ranking powinno przyciagac duzo dobrych graczy a jakos ich brakuje, pytanie czemu ?
#26433 przez hawaj
So, 28 sie 2010, 16:05
Zawsze mi śmierdział Dilla tylko to potwierdził.
#26434 przez Fallen
So, 28 sie 2010, 16:07
Killy wejdź o 12-1 na DM STER jeżeli oczywiście masz steam,jest to najpopularniejszy DM w Polsce o 1 jest pusty hmmm.

Pamiętaj,że skończyły się czasy/bum na cs'a,iż ludzie będą siedzieć całą noc lub będą wstawać o 5 rano by zagrać.