fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#28221 przez glutex
Cz, 23 wrz 2010, 12:16

Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że Wasz serwer jest kolejnym miejscem gdzie Admin jest "Bogiem" i wszystko Mu wolno, wpierw GrAbErO biega po serwerze z włączonym WH gdy jest mało ludzi (rzuca HEG'a przez kurnik na de_nuke wmawiając, że mnie słyszał, choć od resp'a szedłem "na shift'cie" itp., niestety nie mam dowodów, gdyż jak przeszedłem na spect'a w celu nakręcenia demka, dostałem po 20 sekundach kick'a z powodu... "nie ruszasz się"... Obrazek Faktycznie - powinienem podskakiwać na spect'cie... Obrazek)

Konkretna skarga dotyczy dzisiejszego zdarzenia na serwerze, a dokładnie BAN'a którego otrzymałem od Admina o nick'u "Burza", otóż dostałem go z powodu: "obraza admina", chodź nie miałem żadnej wiedzy na temat, czy ten gracz jest Adminem czy też nie (funkcja "/admin jest wyłączona).
Chcę zauważyć, że nie chodzi mi o słuszność tego BAN'a (zasłużyłem na niego), lecz o powód z jakiego go otrzymałem i czynności z tym związane, tj. to, że kontra na moje zdanie brzmiała "kolego sprawdz sobie /kary", po czym od razu dostałem odpowiedź "ban na tydzień" i wyżej wspomnianego BAN'a bez czasu na jakąkolwiek reakcję... Obrazek
Chciałbym wspomnieć, że było to pierwsze zdanie napisane przeze mnie na @say'u na serwerze dzisiejszego dnia...

Szukałem regulaminów lub listy kar na forum w celu sprawdzenia w czym przewyższa Admin zwykłego gracza, lecz bezskutecznie - nie znalazłem owego tematu... Obrazek

Główne moje pytanie opiera się na zdaniu: "Jak można dawać BAN'a za "obrazę admina", jeśli zdanie przeze mnie nie dotyczyło funkcji administratora serwera, lecz 'zwykłego' gracza"...??? Obrazek

Jestem Adminem, a co ważniejsze także Moderatorem (członkiem "zarządu") na dwóch serwerach, dzisiejsze zachowanie Admina "Burza" byłoby tam zakwalifikowane jako "Nadużywanie władzy" i zostałyby z tego wyciągnięte konsekwencje w postaci "Ostrzeżenia" (nie raz celowo "testowałem" naszych adminów pod względem nadużywania AMXX)...

Zdaję sobie sprawę, że tutaj panują pewnie inne reguły, lecz chyba wszyscy się ze mną zgodzą, iż funkcja Admina nie jest od tego by zapłacić 15-20zł zarządzać serwerem według swojego "widzimisię"...

Na koniec chciałbym zapytać, czym różni się BAN za "obrazę Admina", a "obrazę 'zwykłego' gracza"...??? Obrazek

P.S.

Zapis całej "rozmowy" w załączniku...
#28222 przez thero
Cz, 23 wrz 2010, 12:30
J7uż ci tłumaczę: różnicy pomiędzy obrazą administracji a obrazą innych graczy nie ma, zasada jest równa dla wszystkich- 7 dni ban za obraze- wyzywanie graczy. Napisałem obraza admina żebyś miał pewność za co bana dostajesz. Nie mam ochoty później czytać posta pt. "dostałem bana nie wiem za co". Jeszcze raz powtarzam, obrażanie wyzywanie graczy (w tym administracji) jest jasno opisane w "/kary" jako ban na 7 dni. Jezeli nie potrafisz sie wyslowic poprawnie na serwerze w taki sposob aby nie obrazac kogos to zachowaj wszystkie swoje mysli dla Siebie. Skoro zabijam Ciebie kilka razy z rzedzu to nie oznacza ze masz prawo do nazwania mnie "frajerem". Z resztą regulamin jest regulaminem. Obraza gracza/graczy - 7 dni kary. Tyle ode mnie..
#28223 przez Audi.
Cz, 23 wrz 2010, 12:51
Nie będę się powtarzał, wszystko powiedział Thero.
#28224 przez glutex
Cz, 23 wrz 2010, 13:01
Sprostowanie:

Słowo "frajer" zostało użyte z pełną premedytacją, lecz nie dlatego, że "zabiłeś mnie kilka razy z rzędu" (bo chyba udało Ci się chyba najwyżej ze dwa razy), ale abyś odstawił w końcu AWP i grał "normalnie"...

Bardzo inteligentnym sposobem jest kupienie "kampy" przy stosunku graczy 3-4 i ściągać wszystkich po kolei... Szacun... Obrazek

Wiem, że jest to serwer FFA, lecz chyba nie wnosi to pozytywnej atmosfery, jeśli jakiś "frajer" ciągle czai z AWP... Tym bardziej Admin...

Co do BAN'a, jak już wspomniałem wyżej, nie mam zastrzeżeń - był on słuszny, regulamin jest regulaminem i koniec... Obrazek
#28225 przez thero
Cz, 23 wrz 2010, 13:14
czlowieku to mozesz wyjasnic o co Tobie wlasciwie chodzi? chcesz sie wyzalic czy co?? bo ja juz do konca Ciebie nie rozumiem. Piszesz ze nadużywam wladzy, gdy postepuje zgodnie z regulaminem ehhhhhh moge kupic awp w grze 1v1 i to nic nie zmienia. Po to taka bron jest a zreszta... nie rozumiem powodu tej rozmowy, prosze o zamkniecie tematu
#28227 przez J Dilla
Cz, 23 wrz 2010, 13:39
Po pierwsze nie obrażaj graczy, to nie będziesz banowany. Po drugie śmieszą mnie teksty typu "graj normalnie", awp jest jedną z podstawowych broni, a jeśli nie potrafisz pogodzić sie z tym, że ktoś Cie ciągle z niej zdejmuje, to sam ją kup i zdejmij go pierwszy. Napisz taki tekst na ESL ... dodatkowo możesz jeszcze poprosić by nie kampili, tudzież nie raszowali, gwarantuje, że reakcja pozostałych graczy będzie bezcenna. Po Twoich oskarżeniach, że Grabero ma wh, tak sie zastanawiam na jakich serwerach masz admina, bo po Twoich słowach moge stwierdzić, że jesteś jedną z takich osób co krzyczy "om ma WH, on ma WH!" a później sie okazuje, że co druga oskarżona osoba jest adminem, lub dobrym graczem, tylko z taką różnicą, że u nas tacy krzykacze nie mają admina, a Ty takiego na swoich posiadasz, więc szkoda mi waszych graczy;)
#28234 przez Audi.
Cz, 23 wrz 2010, 15:34
Rozbawił mnie ten człowiek, jak można komuś kazać przy tym wyzywając, żeby zostawił daną broń bo zabija innych xD.
#28243 przez ukcio
Cz, 23 wrz 2010, 16:35
glutex napisał(a):Sprostowanie:

Słowo "frajer" zostało użyte z pełną premedytacją, lecz nie dlatego, że "zabiłeś mnie kilka razy z rzędu" (bo chyba udało Ci się chyba najwyżej ze dwa razy), ale abyś odstawił w końcu AWP i grał "normalnie"...

Bardzo inteligentnym sposobem jest kupienie "kampy" przy stosunku graczy 3-4 i ściągać wszystkich po kolei... Szacun... Obrazek

Wiem, że jest to serwer FFA, lecz chyba nie wnosi to pozytywnej atmosfery, jeśli jakiś "frajer" ciągle czai z AWP... Tym bardziej Admin...

Co do BAN'a, jak już wspomniałem wyżej, nie mam zastrzeżeń - był on słuszny, regulamin jest regulaminem i koniec... Obrazek

na poczatku myslalem ze jestes normalny ;p ale po tym poscie zmieniam zdanie

jezeli boli cie to ze zabijaja cie z awp/autokampy to sory .. idz w warcaby ponapierdalaj
#28254 przez hawaj
Cz, 23 wrz 2010, 18:55
Perma bym mu trzasnął i już
#28259 przez NN'
Cz, 23 wrz 2010, 20:27
Chłopak z banem się zgadza, wymieniliście się zdaniami i wsio.
Zamykamm.