fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#85395 przez tentyp
Cz, 25 kwi 2013, 19:00

Grałem sobie przyjemnie na duście troszke sie posprzeczałem z graczem Delicate Balance lecz robimy to regularnie i to nowością nie jest, takie już są nasze stosunki ale mniejsza o to. Grając potem na office minęło jakieś 10 minut i zostałem wyrzucony z serwera po tym jak zgłosiłem pewnego gracza na u@ że ma czity (podejrzewałem że ma czity od tego potem jest admin by sprawdzic czy ma). Więc zapytałem kraka czy to on, krak mi odpowiedział że to nie był on. Nikt mi nie chciał powiedzieć kto mnie wyrzucił i za co więc wurzicłem pare bluzg na tą osobę po czym dostałem bana na 10 godzin z podpisem "odpocznij".

Normalne każdy by się zdenerwował gdyby dostał kicka po tym jak grał 3 rundy eko a w dodatku nikt mu nie ma ochoty powiedzieć za co dostałe tego kicka.

odbyło się to o 18:55 dzisiejszego dnia.

'' kiedyś w jakimś temacie enron napisał ze będą rozpatrywane każde skargi nawet te o kicka oto ona

'''''' a i to nie jest żadne trollowanie poprostu chce wiedzieć za co zostałem wyrzucony i dlaczego admin nie chciał mi o tym powiedzieć
#85396 przez BrokenNote
Cz, 25 kwi 2013, 19:38
Zostałeś wyrzucony za obraze "I niech ta kur** co mnie wywaliła, odda mi teraz moje 8k"

Ban słuszny - choć wg. mnie zbyt delikatny - za takie zachowanie powinny być permanentne bany.

"Posprzeczałem się" - naucz się sprzeczać to będzie ok, wyzywanie od "kur.." gracza, który dopiero co wchodzi na serwer nie jest sprzeczką, lecz poniżeniem, bezmyślnym i mało inteligentnym, oraz "bydlackim" a także patologicznym zachowaniem, które świadczy o Tobie i Twoim domu, w którym się wychowałeś.

Jeśli ktoś ma wątpliwości, to niech przejrzy zachowanie na demie z D2 oraz Office - może wtedy perm poleci.

P.S - I dla sprostowania, gracz Delicate Balance z Tobą się nie sprzecza, więc nie spouchwalaj się za bardzo i nie pisz w liczbie mnogiej, co może sprawiać wrażenie, że ktoś z Tobą w Twoje patologiczne gierki wchodzi - Jak już pisałem, jednostronne wyzywanie i bezpodstawna obraza, to nie sprzeczka.

#85397 przez SEBEK:-)
Cz, 25 kwi 2013, 19:54
Grałem, Byłem Widziałem:) Dokładnie:) Wyzywał swiezo wchodzacych na serwer graczy i sie czepiał wyzywał... Nawet w moją strone poleciał jakis brzydki epitet..
Wiec pierw naucz sie kultury !! A dopiero Potem zaczynaj kłotnie!! Ban zasłozony:)

Pozdro:)

#85398 przez tentyp
Cz, 25 kwi 2013, 20:06
eh ** ta skarga matoły nie jest skierowana w waszą stronę i nie rozmawiamy tu o BANIE a o KICKU potem przechodzimy do sprawy banu.
Wyzywał swiezo wchodzacych na serwer graczy i sie czepiał wyzywał..
no ** z avataru wyglądasz na 20 lat a składnie masz jak 6 latek i piszesz to w stylu jakbyś za chwilę miał sie popłakać i pójść do mamy.

Jeszcze raz podkreślam omawiamy tu PIERWSZO sprawę kicku a potem przechodzimy do sprawy banu. Jesli któryś z graczy ma jakiś do mnie problem to nie założy odzielny temat by popłakać a tu niech nie offtopuje

Najlepiej będzie jak się wypowie admin dający mi kicka

#85399 przez BrokenNote
Cz, 25 kwi 2013, 20:14
Chodzi o to, że przekoloryzowujesz opis swojej skargi, oczerniając przy tym innych graczy - bo np. dla mnie "posprzeczaliśmy się z Delicate Balance" jest oczernianiem mojej osoby, gdyż ja z takimi "ludzmi" jak Ty nie sprzeczam, nie są warci nawet mojej śliny.

Gdybyś napisał szczerze, opisując prawdę, czyli: "na początku, gdy gracz Delicate Balance wszedl i się przywitał, to wyzwałem go na dzień dobry od "kur**, mimo, że nawet go nie znam" to bym nawet nie pisał tego posta.

Jeśli piszesz w swojej sprawie, to nie mieszaj w to innych.

Zarzucasz komuś składnie - spójrz na siebie - Oddzielny chyba. Jeśli chcesz komuś zwracać uwagę na pisownie, to dowiedz się, co to interpunkcja.

--------------------------
Twoim postem poniżej pokazałeś całą swoją "klase" - Twoje argumenty są tak mocne, że nie wiem co powiedzieć - wstyd mi nawet pisać kolejnego posta, więc robię edit - Twoje siła perswazji tak na mnie działa. Na pewno jesteś po studiach psychologicznych, bo zostałem właśnie rozłożony na łopatki Twoją analizą i ujawnieniem portretu psychologicznego mojej osoby.
Ostatnio edytowano Cz, 25 kwi 2013, 20:24 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz

#85400 przez tentyp
Cz, 25 kwi 2013, 20:16
Przecież ty jesteś największym marniakiem nikt cie nie lubi pewnie nawet na podwórku koledzy od ciebie uciekają. Każdego irytujesz swoim marnym pisaniem na serwerze i próbami nawiązywania z kimś rozmowy i pytania o jakieś gówna.

Kto gra na serwerze ten wie jakim matołem jest DELICATE BALANCE :embarrased:
Ostatnio edytowano Cz, 25 kwi 2013, 20:19 przez tentyp, łącznie edytowano 1 raz

#85401 przez knv
Cz, 25 kwi 2013, 20:17
tentyp napisał(a):a składnie masz jak 6 latek i piszesz to w stylu jakbyś za chwilę miał sie popłakać i pójść do mamy.

tentyp napisał(a):Jeszcze raz podkreślam omawiamy tu PIERWSZO sprawę kicku a potem przechodzimy do sprawy banu.

Nie mam pytań.

Co do sprawy się nie wypowiem bo nie byłem obecny

#85402 przez tentyp
Cz, 25 kwi 2013, 20:21
Jeśli nie masz ochoty tu się wypowiadać. To W z tego tematu. Możesz też napisać do mnie na pw i dać mi parę lekcji języka polskiego, proszę

#85403 przez paNicz
Cz, 25 kwi 2013, 20:33
tentyp napisał(a):Przecież ty jesteś największym marniakiem nikt cie nie lubi

Ja osobiście bardzo lubie Delicate
tentyp napisał(a):Każdego irytujesz swoim marnym pisaniem na serwerze

Nie każdego =)

Prosiłbym, abyś na temat innych graczy się nie wypowiadał, sam idealny nie jesteś.
Szanujmy się wzajemnie.

Mnie również nie było podczas całego zajścia.

Pozdro !

#85404 przez tentyp
Cz, 25 kwi 2013, 20:34
Możliwe koleżko że jesteś z tych bardziej wyrozumiałych lub tych co lubią się macać po pupach ( w sumie to nie raz pytał o takie sprawy owy kolega delicate).

#85405 przez kaczus
Cz, 25 kwi 2013, 20:38
jeszcze pogadaj a przedluze ci bana do 5 dni

#85406 przez paNicz
Cz, 25 kwi 2013, 20:40
j.w
#85407 przez BrokenNote
Cz, 25 kwi 2013, 20:41
"owy Delicate" nigdy nie porusza na serwerach takich tematów, jak homoseksualizm, czy anatomii człowieka. Jeśli chcesz coś udowodnić, to poproszę o screena, bo póki co piszesz kłamstwa, a jeśli nie masz dowodów - to nie pisz na mój temat.

Wyobraź sobie, że pluję Ci w twarz - jeśli wiec jeszcze cokolwiek napiszesz, to wyjdzie na to, że to lubisz, otwierasz parasolkę, i z uśmiechem udajesz, że pada deszcz. Więc jeśli masz choć za grosz szacunku do siebie, w co wątpię, to nie pisz nic w moją stronę, nic co związane ze mną - bo dla mnie to wstyd, że będę kojarzony z taką patologią. Nie lubisz mnie, nie zwracaj na mnie uwagi - Ja Cie nie szanuje, więc nie ośmieszaj się.
Ostatnio edytowano Cz, 25 kwi 2013, 20:43 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz

#85408 przez tentyp
Cz, 25 kwi 2013, 20:44
@KACZUŚ
Jeśli to Ty Szanowy Panie dałeś mi tego kicka może wyjaśnisz powód ?

@DELICATE
Ty nie rób tu offtopu, chcesz to zaproś mnie na steama i tam mi wyjaśnisz co masz mi do powiedzenia. Nie jesteś tu potrzebny bo moja dyskusja z Tobą nie była powodem kicku.

#85409 przez makelele
Cz, 25 kwi 2013, 21:01
Jesli myslisz, ze ktos w tej sytuacji bedzie sie przed toba tlumaczyl za kicka to jestes w bledzie. Takich aroganckich pajacow nam tu nie trzeba i nie bedzie tolerowane takie zachowanie. Ublizasz wszystkim i nic sobie z tego nie robisz, a ktos przed toba ma sie tlumaczyc za kicka? Nie badz malym chlopcem.