fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#32779 przez utolek
Cz, 9 gru 2010, 21:28

Nie chciałem robić afery ani składać skargi ale na steamie mnie ignorował.
Może teraz odpowiesz dlaczego myślisz ze jestem głupim dzieckiem i gdzie jest napisane, że takie dzieci nie mogą grać na Reksiu? :>

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Zbanowany nick : utol. + MP3
[AMXBANS] Przyczyna : ' Glupota dziecka. '
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.REKSIO-CS.pl
[AMXBANS] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 30783080 '
[AMXBANS] Twoje IP : ' 77.46.7.151 '
[AMXBANS] =======================================

Od razu mówię, żeby nikt nie rzucał jakiś bezsensownych komentarzy. :>
Dziękuje.

PS. Widzisz łysy mózg mi się nie przepalił :>
#32781 przez ulan_32
Cz, 9 gru 2010, 21:32
wystarczy popatrzeć na jego ostatnie 4 bany:), dzięki nie mu na serwie wielu graczy uciekło
#32783 przez utolek
Cz, 9 gru 2010, 21:38
np. kto ? :>
#32784 przez ulan_32
Cz, 9 gru 2010, 21:53
tofik, oprzalek i kilka osób dostało bana za rasz (czyli nie pilnowanie hostów czy bs'ów)[hr]
z 17 zrobiło sie 12
#32785 przez Hedstajl
Cz, 9 gru 2010, 21:58
Łysy chłopcze zdejmuj bana. Nieźle się teraz osobiste sprawy załatwia, brawo <owacjanastojaco>
#32787 przez Audi.
Cz, 9 gru 2010, 22:11
Hahaahah... co za chłop, jeśli to prawda to proponuję mu zabrać admina, bo ma go chyba jeden dzień a już piszą na niego skargę i inni widać też mają coś do niego, ogólnie szkoda gadać- dzecinada po prostu.
Teraz tylko czekać aż się wypowie.
Jeśli to nie prawda to sorry oczywiście, chociaż patrząc na Twoje bany myślę, że osoby wypowiadające się tu mają rację.
#32788 przez Hedstajl
Cz, 9 gru 2010, 22:30
Jak się daje nieodpowiedzialnym ludziom admina to tak później jest ale bez żalu do Sru no bo wiadomo, że są dni, są chwile są ludzi i debile.
#32789 przez ysy
Cz, 9 gru 2010, 22:47
Utol naprawdę masz tupet żeby jeszcze skargę pisać. Zacząłem się z Ciebie śmiać dla jaj (nic obraźliwego) a Ty od razu wyjechałeś z tekstem, cytuje " Robisz laskę hejtowi (Saseq) ". Dostałeś od razu perma za obrazę admina, wielokrotnie widziałem bany na reksiu za coś takiego. Ulan, banuję tak jak wszyscy za rasz i za brak dynamicznej gry a Ty się od razu wtrącasz, jak jakiś problem pisz do Sru. (Potem się dowiedziałem że za to nie powinno się dawać banów, cóż sorry ale 5 minut nikogo nie zbawi? W błąd mnie wprowadzili inni admini gdy banowali za to samo). Uciekli? Hahahah, był wtedy train kiedy Ty wszedłeś a tej mapy dużo osób nie lubi.

P.S Proszę nie zwracać uwagi na posty Hedstajla bo to pewnie z tego konta utol pisze. Steam'a też mają wspólnego.
#32792 przez ulan_32
Cz, 9 gru 2010, 23:21
znajdź choćby jeden ban za rasz?[hr]
5 min zbawi, tak samo ty dziś dostałes perma! wróciłeś? nie! poszedłeś na inny serw:)
tak samo inni gracze robią, ja zazwyczaj ostrzegam potem daje kika albo bana, aktualnie wole dac kika
#32793 przez ysy
Cz, 9 gru 2010, 23:34
Nie poszedłem na inny. Nie ostrzegałeś i nie rozumiem czemu od razu perm dla admina? ;o
#32795 przez ulan_32
Cz, 9 gru 2010, 23:54
nie pisałem o tobie z tym ostrzeganiem! perm czy 5 min , nic nie znaczy bo możesz się odbanować, czyż nie?
wszystkie twoje 4/5 banów są bezsensu! za rasz nikt nie daje bana! nawet za nie pilnowanie hostów!
kazdy na officie raszuje!
#32797 przez ysy
Pt, 10 gru 2010, 00:12
Dobra ja widzę co innego, Ty też powinieneś się ogarnąć ze swoimi powodami bo większości osobom na serwie nie podoba się Twoje adminowanie.
Nie, nie mogę bo nie mam konta w banach ;D
#32801 przez czary_mary
Pt, 10 gru 2010, 06:39
dobrze kolejny koles grajacy na vencie polecial, nic tylko sie cieszyc, swoja droga perm to troche przesadza za to byly chyba tyg bany
#32804 przez ulan_32
Pt, 10 gru 2010, 11:46
proszę o dowody, bo też tak mogę pisać na każdego:)
#32806 przez enron
Pt, 10 gru 2010, 12:24
Wiecie co ? Najlepiej zbanujcie wszystkich za "obrazę admina" qrwa jego mać. Delikatne duszyczki się znalazły. Sami napierdalacie równo od "rusz się chuju", "nie blokuj cioto", "nie dobijaj pedale" (nawet w odniesieniu do innych adminów), a macie czelność dawać bany za "obrazę".

Ps.: perm za obrazę jest niezgodny z regulaminem więc z automatu do usunięcia (co też robię), a admin za takiego bana powinien zostać odpowiednio ukarany.