fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#1559 przez sQniQ
N, 4 paź 2009, 19:18

Admin kosyl dzisiaj o godzinie 18:45 zaczol robic mi ss ,ale to bylo takie cos ze spamowal non stop ze narobilo mi sie ponad 50 ss za kazdym razem wywalalo mnie z cs'a wpierw byl kicked potem zaczal robic ss nie wiem czy to bylo spowodowane chyba tym ze mialem autokampe i go bilem ,poprosilem fallena zeby zbanowal go na 5 minut bo nie moglem wytrzymac prosze cos tym zrobic...
#1560 przez Fallen
N, 4 paź 2009, 19:21
TO JEST KOMPLETNy idiotym co ten debil robil ze sqniq'iem ** debil nic wiecej. Napisalem mu by przestal robil mu dalej dalem kicka , zaczal to robic nadal wiec dalem mu bana! ** jak dziecko jestes nie wyzyte wypierdalaj do piaskownicy draznic maluchy , a nie dreczysz graczy lepszych od siebie, dodajac do tego ze "pan" Dzi coś tam patrzyl sie i sie smial z tego c robil w/w idiota(Kosyl), a Ty Wujek skoro jestes H@ ogarnij troche ich bo sam go wybrales na admina!
#1561 przez maszta
N, 4 paź 2009, 19:24
mi tez tak zrobil ale ja 5 wrzucilem
#1562 przez ysy
N, 4 paź 2009, 19:24
Admin banuje Admina hahahha. Co wy odpierdalacie ?
#1563 przez Fallen
N, 4 paź 2009, 19:26
Co ja odpierdalam spytaj sie swojego kolezki jak spamowal sqna screenami i mu kompa zawiesilo! Zrobil to pare razy! Robic 100 ss to troche za duzo by sprawdzic WH?heee, a ze chcial po udawac kozaka przed rowiesnikami to mu nie wyszlo!!!!!
#1564 przez Ocebeczek
N, 4 paź 2009, 19:26
Moim zdaniem H@ powinien spędzić trochę wiecej czasu na serwerze i wtedy by zobaczył kto trzyma poziom a kto go nie trzyma , kto ogarnia a kto nie , zresztą może sobie logi posprawdzać a zobaczy że wszystko co tu ludzie piszą nie jest bez podstawne.
#1566 przez Naru_Sas
N, 4 paź 2009, 19:29
ysy admin banuje admina ale z uzasadnieniem.
Niektore osoby szczycace sie mianem admina nie maja chyba pojecia co to znaczy.
Kosyl pajacu ogarnij sie i dorosnij bo admina masz chyba za znajomosci bo umiejetnosciami i preferencjami nie dal bym Ci nawet adminowac w Moim kiblu.

Pzdr dal normalnych adminow i wielki Ch... w Tylek takim pseudoadminkom jak...
Wymieniec nie trzeba kazdy chyba wie i widzi;)
#1569 przez sQniQ
N, 4 paź 2009, 19:34
Nom niestety wiele ludzi nie moze przyjac do wiadomosci tego ,ze poprostu jestem dobry w cs'a dlatego odwalaja takie akcje.Kosyl niestety nieogarnia i bardzo go to boli jak go zabijam ,wydaje sie ze za slaby ma charakter na ta gre.Proponuje takze zeby H@ wiecej przebywal na serverze wtedy moze zacznie ufac nam i wierzyc narazie niech sprawdzi logi zrobil mi ponad 60 ss.
#1572 przez Voodka
N, 4 paź 2009, 19:50
Pomyślałes że H@ nie zawsze ma czas na rozrywke???
Ma swoje zajęcia i zycie prywatne.
On nie żyje tylko Cs'em jak ty...
#1574 przez Kosyl
N, 4 paź 2009, 19:54
sQniQ dobry w cs xD hahahahahah <lol><lol2> a co do maszty to bylo na zarty a skunik wkurwia ludzi na serwie.
#1575 przez Ocebeczek
N, 4 paź 2009, 19:54
Voodka napisał(a):On nie żyje tylko Cs'em jak ty...

Co to ma w ogole znaczyc ? To że bije Cie jak dziecko to nie znaczy że żyje csem , pewnie po sprawdzeniu h steamowych bd miał ich mniej i niż ty ^^ A jeszcze co do życia csem to gram w niego albo po godzinach pracy albo troszkę w weekend , mogę się założyć że jeśli Cię rodzice wypuszczają z domku to wracasz najebany po 2 piwkach bo cs no life jest w końcu ważniejszy i nie masz czasu sie wprawić w ten sport ;( A co do h@ musi grać 24/7 ale przynajmniej godzine albo po prostu niech zareaguje w końcu na skargi
#1577 przez Voodka
N, 4 paź 2009, 19:58
hmmm...
Nie bije mnie jak dziecko (skoro o tym piszesz to widać jakie przezycia miałeś w dzieciństwie)

Współczuje ci O_o
#1579 przez sQniQ
N, 4 paź 2009, 20:02
Kosyl nie masz na mnie nic wiec dlatego wypisujesz takie glupoty ze wkurwiam ludzi powiedz czym.?Voodka nie trzeba zyc cs'em zeby byc dobrym kosyl niestety zyje cs'em i nic z tego nie ma.Jego poziom jest bardzo slaby i dlatego to jest przyklad ze nie trzeba zyc cs'em zeby ogarniac proste.

Co do pana Dzia cos tam widzial cala sytuacje ,ze kosyl spamowal komende robienia screna na mnie noi niestety nie zareagowal wrecz przeciwnie bardzo go to bawilo.
#1580 przez Kosyl
N, 4 paź 2009, 20:18
To na chuj grasz na tym serwie skoro taki pro jestes ?? Idz na puchatka albo tawerne jak jestes taki hajt w cs'a
#1582 przez Doberman
N, 4 paź 2009, 20:34
graczu o nicku sQniQ mój wywód kieruję do Ciebie :

zgadza sie robienie Ci ss bardzo mnie bawiło , bo nie darzę Cię sympatią (zresztą Ty mnie też nie darzysz) , ale pisząc , że nie reagowałem na zachowanie kłamiesz .
Mówiłem mu wielokrotnie , żeby Ci nie robił niepotrzebnie ss'ów bo będzie miał niepotrzebne problemy ...
Nie moja wina , że mnie nie słuchał :(

A co do jego gry ...
Panowie on " nie żyje tą grą" , on po prostu wszedł na serwer dla rozrywki i z obowiązku jakim jest zarządzanie ...
Jeżeli nigdy nie widzieliście jak gra na poważnie ( a ja widziałem ) to prosiłbym o niewypowiadanie się na ten temat ...

Mam nadzieję , że nikogo nie uraziłem z wyrazami SZACUNKU
Wasz Admin Dziaworski