fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#74902 przez abc1989
N, 8 lip 2012, 18:06

Na jakiego admina jest skarga: Kaczuś
Czas zdarzenia: 17:30 8.08.2012
Jakieś demo, screeny: http://www.sendspace.pl/file/d190ccec28bde7a96c54b3c
Uzasadnienie: Na mapie de_nuke kilka osób (głównie ja i admin kaczuś) żartowało, że graczowi chyba ty słabo idzie, a normalnie jest inaczej. Ja w jednej z akcji żartowałem, że mimo rzuconego mu pod nogi flesza i tak mnie zabił. Następnie, że skanował, więc przerzucił się na wyższy poziom kodów. W całej dyskusji każde moje zdanie kwitował wspomniany Kaczuś (japa, ścichnij etc.). Po jego stwierdzeniu, że nie jestem od oceniania, czy ktoś jest odapalony czy nie napisałem mu: a kto jest od oceniania? 15 letni admini ze steamem od roku? (dużo się nie pomyliłem kczuszka admina ma od - 2 miesięcy, steam od 2 miesięcy - kupił specjalnie dla tej posady (gratz), a lat ma 18 - chyba, że tylko tak napisał w podaniu). Wcześniej kaczuszka napuszył się, że zwróciłem mu uwagę, że kampi w tero na dachu zamiast grać dynamicznie. Daj przykład zamiast sie ośmieszać. Wiem, że jest kryzys i dajecie w pośpiechu admina byle komu, ale nie dawajcie go dzieciom, które robią sobie z servera prywatny folwark. Po pierwsze, czy kara 5 godzin za zwrócenie komuś uwagi jest adekwatna do czynu? Okej, może nie użyłem najbardziej fortunnych słów, ale gdzie 5 godzin??? Zacznij cziterów łapać, a nie pajacować szeryfa. Nawet skrina nie potrafisz zrobić podejrzanemu, ale bawić się w komunikaty na @sayu, czy slapować już tak. Powód: dorośnij? Dziecko jak nie pasuje Ci co piszę na sayu (nie czytaj tego), a nie dawaj mi bany. Ludzie rzucają mięchem (niektórzy admini także) a Ty za opinie (nieważne czy się z nią zgadzasz czy nie) dajesz mi bana ... na 5 godzin?! Zastanów się kucaku kto jest dzieckiem. Po to masz tego admina do cholery, żeby w razie potrzeby sprawdzać, czy ktoś nie jest odpalony. Załóżmy, że dalem Ci w ten sposób znać, żebyś zrobił mu skrina, bo podejrzanie skanuje. Takie to dziwne? Moje wypowiedzi w stronę chyba ty były w formie żartu i on je zrozumiał, ale nadgorliwy admin musiał pokazać kto tu rządzi. Jeśli faktycznie przesadziłem niech ban zostanie, ale jeśli nie możecie go zdjąć i ogarnąć małolata. Pozdro

#74903 przez kaczus
N, 8 lip 2012, 18:28
naprawde nie chce mi sie tego czytac co tu zaspomawałes masz z 15 lat max wnioskuje to z twoich gadek na serwie . Dostales juz ub mial byc na 1h ale miss click . dostales bana za swoje chamskie odzywki "a kto tu jest od robienia czegos z odpalencami admini po 15 lat za smsa?" z czego nikt nie biegal odpalony powiedzialem wtedy nie placz juz nie jestes od tego chyba , ale juz dluzszy czas mnie denerwowales swoimi odzywkami ten ban byl by sluszny ale i tak ub dostales bo miss click . Dorosnij bo nastepnym razem nie bedzie miss click'u i dostaniesz na 5h . Inni gracze nie maja nic do powiedzenia w tej sprawie ale jezeli Cie to interesuje to mowili ze dobrze zrobilem . Non stop masz cos do powiedzenia komentujesz kazdego gracza/admina , gdy zwrocilem Ci uwage zaczales dalej plakac i mowic " nie baw sie adminem" ... DOROŚNIJ ;n

-- Dodano 8 lip 2012, o 17:28 --

a tak z ciekawosci przeczytalem co tu napisales i steama mam od poczatku mojej kariery z cs 6-5 lat nie pamietam ale zapomnialem passy do tamtego konta bo mialem przerwe rok+/- ;*

#74907 przez abc1989
N, 8 lip 2012, 20:09
Zwrócenie uwagi adminowi odnośnie podejrzenia o haxy to płacz? Gówniarzu wejdź na speca i zbadaj sprawe (chyba, że kolegów nie banujesz). Nie dostałes admina do zabawy tylko dla nadzoru. Prawa, które dostałeś łączą się z obowiązkami, ale widze, że dalej tego nie rozumiesz. Tłumaczenie się miss clickiem jest żałosne, ale rozumiem Cie, bo trzeba jakoś ratować sytuację. Inni? Jacy inni? Po pierwsze nie interesują mnie zdanie Twoich e-kolegów, których opinie jesteś w stanie zdobyć nawet jeśli nigdy nie rgali na tym serverze. Po drugie od kiedy admini konsultują decyzje odnośnie bana z innymi graczami servera? Chamskie odzywki? Dorobiłeś sobie bajke do moich tekstów i tyle. Nikomu one nie przeszkadzają, bo służą rozluźnieniu atmosfery, a przyjdzie dzieciak w połowie mapy i interpretuje to po swojemu tak jak to pokazałeś w poście wyżej: moje zdanie w konsoli kończy się: ''15 letni admini ze steamem od roku'', a nie ''admini po 15 za smsa''. Masz talent - bajki zacznij pisać. Nie dość, że nie jesteś bezsstronny to jeszcze kłamiesz - Powiadasz, że steam masz 6 lat tak?? prosby-o-slota-admina-f5/podanie-o-admina-kaczus-t25193.html W takim razie wszystko jasne. Passy zapomniałeś? A mi pracę doktorską krowa pożarła. Admin jest sędzią i tak jak na boisku nie powinien byc widoczny. Jest wielu adminów, którzy mimo uczestnictwa w grze reagują tylko jesli ktoś łamie regulamin, a nie wtedy kiedy mają ''damskiego focha'' jak Ty kaczorku. Tym samym podtrzymuję - spam na @sayu, slapy i bezpodstawne bany to zabawa adminem. Nie złamałem żadnego punktu regulaminu, ani nikogo nie obrażałem (przynajmniej nigdy nie było to moją intencją). Mało tego często staram się łagodzić napięcia na serverze, ale widać ''tak często'' grasz, że wiesz lepiej. Przyszedł sobie gracz napinacz zbluzgał wszystkich i jeszcze płacze. Puknij się stary w łeb i zastanów czy masz rację. Twoje wirtualne 18 lat nie robi na mnie wrażenia i deprecjonowanie mojego wieku na niewiele Ci się zda. Nawet jak zawołasz kolegów synku. Pozdrawiam i niech Ci ziemia lekką będzie. ;n ;n ;n ;n ;n

#74919 przez kaczus
N, 8 lip 2012, 22:02
abc1989 napisał(a):Gówniarzu wejdź na speca i zbadaj sprawe (chyba, że kolegów nie banujesz)
nie jestem twoim kolegą wiec nie pisz tak do mnie a "chyba ty" nie jest odpalony więc nie musiałem tego sprawdzać .
abc1989 napisał(a):Tłumaczenie się miss clickiem jest żałosne, ale rozumiem Cie, bo trzeba jakoś ratować sytuację. Inni?
napisalem nawet na steam do jurkovskiego ze miss click i ze cie odbanowac ide .
abc1989 napisał(a):Po drugie od kiedy admini konsultują decyzje odnośnie bana z innymi graczami servera?
z nikim sie nie konsultowałem
abc1989 napisał(a): a przyjdzie dzieciak
swoimi gadkami udowadniasz jak wielkim "gimbusem" jestes nawet jeżeli "1989" w twoim nicku to twoja data urodzenia reprezentujesz 15 latka maximum
abc1989 napisał(a): Powiadasz, że steam masz 6 lat tak??
-
kaczus napisał(a):a tak z ciekawosci przeczytalem co tu napisales i steama mam od poczatku mojej kariery z cs 6-5 lat nie pamietam ale zapomnialem passy do tamtego konta bo mialem przerwe rok+/- ;*
przeczytaj do konca .
abc1989 napisał(a):nikogo nie obrażałem
z tego co pamietam pisales do mnie ze jestem gowniarzem i dalem Ci ostrzezenie zebys juz skonczyl co olales
abc1989 napisał(a):Twoje wirtualne 18 lat
co do twojego nicku "1989" cofam to ze jest twoja data urodzenia . Dziekuje dobranoc ;n

#74920 przez enron
N, 8 lip 2012, 22:05
Ban raczej niesłuszny. Abc nikogo nie obraził, nie spamował na U@, a żarty na temat oszukiwania są na tym serwerze na porządku dzienny . Kaczuś wyluzuj trochę. Abc jak ktoś prosi Cię o zakończenie żartów na jego temat to zrób to proszę. Dodatkowo uwagi na temat adminów zamieszczaj na forum, bo na serwerze używając Twojej sędziowskiej analogii, admin/sędzia ma zawsze rację. Tam nie komentujesz jego decyzji, nie podważasz autorytetu. To, że ktoś ma parę lat mniej niż Ty o niczym nie świadczy.

-- Dodano 8 lipca 2012, o 21:05 --

kaczus napisał(a):ze jestem gowniarzem

Nie pisał - sprawdzałem log.

#74921 przez kaczus
N, 8 lip 2012, 22:14
enron napisał(a):Ban raczej niesłuszny
dostal UB odrazu po banie
Ostatnio edytowano N, 8 lip 2012, 22:20 przez kaczus, łącznie edytowano 1 raz

#74922 przez abc1989
N, 8 lip 2012, 22:21
enron napisał(a):Ban raczej niesłuszny. Abc nikogo nie obraził, nie spamował na U@, a żarty na temat oszukiwania są na tym serwerze na porządku dzienny . Kaczuś wyluzuj trochę. Abc jak ktoś prosi Cię o zakończenie żartów na jego temat to zrób to proszę. Dodatkowo uwagi na temat adminów zamieszczaj na forum, bo na serwerze używając Twojej sędziowskiej analogii, admin/sędzia ma zawsze rację. Tam nie komentujesz jego decyzji, nie podważasz autorytetu. To, że ktoś ma parę lat mniej niż Ty o niczym nie świadczy.

kaczus napisał(a):ze jestem gowniarzem

Nie pisał - sprawdzałem log.

Skoro niesłuszny możecie go usunąć z ban listy. Nie zamierzałem nikogo urazić co już wcześniej zaznaczałem. Co do uwag w kierunku adminowania, będę się powstrzymywał. Jeśli już zrobię to na forum, bo możliwe, że masz rację. Jeden podważy autorytet, inni pójda w jego ślady, a burdelu nie chcemy. Wiem, że wiek o niczym nie świadczy, ale admin kaczuś nadużywa swojej pozycji, a mi się to po prostu nie spodobało i wyraziłem swoje zdanie. Nic do niego nie mam, ale jeśli mnie potraktował w ten sposób musiałby wyrzucić połowe servera, bo złamała jakąś zasadę. Pozdrawiam

-- Dodano 8 lip 2012, o 22:21 --

kaczus napisał(a):
enron napisał(a):Ban raczej niesłuszny
dostal UB odrazu po banie

Kolejne kłamstwo czego dowodem są skriny.

#74923 przez kaczus
N, 8 lip 2012, 22:21
abc1989 napisał(a):Nic do niego nie mam, ale jeśli mnie potraktował w ten sposób musiałby wyrzucić połowe servera
inni nie kwestionuja tego kto dostal admina ile ma lat i od czego on jest . a po 2 Ty mnie po prostu denerwowales swoimi gadkami dalem Ci ostrzezenie i tyle , olales je

#74924 przez abc1989
N, 8 lip 2012, 22:27
Możesz zamknąć temat Enron. Posty kolegi i tak nic nie wnoszą, a ja już nie mam nic do dodania. Prosiłem o opinię. Dostałem ją. Bez spin. Nie unoś się kaczuś.

#74925 przez kaczus
N, 8 lip 2012, 22:31
abc1989 napisał(a):Kolejne kłamstwo czego dowodem są skriny.
ogarnij sie z 2min po banie dostales ub -.-
tak btw
abc1989 napisał(a):#1 przez abc1989 » dzisiaj, o 17:06
abc1989 napisał(a):Czas zdarzenia: 17:30 8.08.2012
wychodzisz w przyszlosc kolego skoro posta zalozyles o 17;06 a bana 30 po . Enron zamykaj juz to bo nie mam sil na niego.

#74926 przez abc1989
N, 8 lip 2012, 22:43
kaczus napisał(a): Enron zamykaj juz to bo nie mam sil na niego.

Ja na Ciebie też nie mam sił, ale mam wrażenie, że kolejnymi postami zrobiłbym Ci krzywde, dlatego poprosiłem o zakmnięcie tej pasjonującej debaty. ;-)