fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#91980 przez adk
Wt, 4 lut 2014, 12:48

byliscie serwerem zjawiskowym, forma wyboru mapy przez zwyciezce doskonale sie sprawdzala. bylo o co walczyc nie bylo ciaglych retry itp itd.
do czego daze... jestem fanem mapy westwood za kazym razem wchodzac nominuje ja. mam do tego prawo i z niego korzystam! oczywiscie west wygrywa nominacje juz sie wczytuje wtedy admin gruby mieso armatnie notorycznie zmienia to na inna mape piszac ze jest to mapa dla nobow. jak mu nei pasuje neich spier.. na inny serw, admina ma zeby sluzyc sieci pomoca a nie wykorzystywac go do wlasnych celow jak zmienianie sobie dowolnie map! znowu zaczyna sie zamiesznaie ktorego nei bylo. nerwy wyzwiska. mam nadzieje iz owa sugestia zostanie w jakis sposob rozwiazana. oczywiscie nawet nei marze o powrocie do wyboru mapy przez zwyciezce ale licze na to iz admini dostana lekka reprymende na temat zmiany map, bo teraz zrobilo sie ze wybiera admin a nie gracze (wiekszosc). na dodatek gdy zwrocilem adminowi uwage ze to egoizm i rzadam zeby dal westa on dal mi bana z podpisem odpocznij. w ten oto sposob przez gnojka z dostepem do amx tracice etatowego gracza oraz osoby ktore przyciaga chociazby przez steam. zabierzcie flagi dotyczace zmian mapy i problem z cwaniakowaniem troche ustapi>
owa skarga nei ma na celu nikogo obrazic tylko szczerze doradzic. swoja opinie motywuje przeszlo 10 latami gry i czysta sympatia do waszego serwera
pozdrawiam
gruby do zobaczenia na serwie... szykuj czerep!
aDk
#91982 przez Gruby !
Wt, 4 lut 2014, 13:02
Troszkę podkoloryzowałeś tą opowieść ...

Otóż tak to wyglądało z mojej strony :

Do wyboru tylko Aimy i westwood na serwie 8 graczy, z czego 4 pisze mi na admin spekcie i na steamie żebym dał coś innego niż westwood.

Zrobiłem nowe vote : westwood oczywiście też pojawił się do wyboru gracze wybrali co innego i zaraz weszło pare nowych osób. Powiedziałem Ci że westwooda zagramy jako kolejną mapę po czym zwyzywałeś mnie od cweli za co dostałeś bana na godzinę. Następny będzie dłuższy.

Ps To gracze pisali że to mapa dla neo a nie ja można sprawdzić w logach, wogóle całe Twoje bogate słownictwo. Jak coś piszesz to przynajmniej nie ściemniaj.

Ps 2 żądam pisze się tak...
Ostatnio edytowano Wt, 4 lut 2014, 13:11 przez Gruby !, łącznie edytowano 1 raz
#91983 przez Sru
Wt, 4 lut 2014, 13:10
adk
podaj zatem dokładny czas a sprawdzimy
#91984 przez Gruby !
Wt, 4 lut 2014, 13:13
Bana dostał 38 minut temu ... czyli wychodzi mniej więcej 11:30
#91985 przez adk
Wt, 4 lut 2014, 13:18
a co to kurr... dyktando zebys mi bledy wytykal. zamiast szukac bledow poszukaj sedna mojej wypowiedzi (ale to jzu trudniejsze). wot to wot i chu... wybrali 6 z 8! mogles nominowac swoje mapy a nei zmienaic po chamsku.d2 tez sie kurrr nie gra w tyle osob. nie napisalbym tego gdybys zrobil to pierwszy raz!!! wczoraj tez westa zmieniles i nic nei gadalem. ale miarka sie przebrala dlatego postanowilem zareagowac. nie bedziesz sobie samowolki odpier..

-- Dodano 4 lut 2014, o 12:17 --

taki i podaj ciagle jak zmieniasz woty czas cwaniaku! a nie kur... raz nei wytrzymalem i zrobilem z tego powodu zadyme. zreszta nagle wychodzi ze to moja wina bo jestem nei kulturalny nie mam pretensji za bana na godz. bylem niekulturalnny mam bana odczekam. chodzi tu o twoje zachowanie ze ty sobei zmieniasz mapy pod siebie!!! a to jest niesprawiedliwe!!!

-- Dodano 4 lut 2014, o 12:18 --

woty zrobiles 2 jak juz niby ja tak sciemniam...
#91986 przez Gruby !
Wt, 4 lut 2014, 13:32
1.Sorry ale mnie nauczyli ortografii ...

2. Po to są te flagi żeby nie biegały 3 osoby po mapie... i jak piszą mi gracze żebym zrobił vote to zrobiłem a że ktoś będzie niezadowolony trudno wszystkim się nie dogodzi a serwer nie stoi pusty a o to przecież chodzi. Na każdej mapie będzie ktoś marudził że słaba itp. Jak serwet żyje swoim życiem to nigdy nie zmieniamy map, natomiast rano trzeba go trochę rozbudzić bo nie chcą ludzie wchodzić czaisz ?

3. Nigdy nie zmieniam map pod siebie, zdarza się że całą mapę siedzę na spekcie po akurat pracuje i tylko podglądam że jest wszystko ok więc nie koloryzuj.

4. Gracze głosowali na mapę czy ja > 6/8 zagłosowało na inna mapę ? Część może dopiero wbiła i nie zdążyła nominować, część zapomniała i poprosili mnie o vote gdyż nie było interesujących ich map do wyboru ,to zrobilem nowe , a że nie chcieli westwooda no cóż ... też był do wyboru.
#91987 przez BrokenNote
Wt, 4 lut 2014, 13:35
W zasadzie trzeba przyznać rację, że te flagi są nadużywane, i teraz zaczynam rozumieć SRU, dlaczego tak długo nie chciał ich przyznawać. Nie ma idealnego rozwiązania, ale faktycznie niejednokrotnie było tak, że mapki co chwile były zmieniane, bo adminowi się nie podobała (Nie chodzi tu akurat o Grubego).

A najbardziej denerwuje vote: "potrzebnych głosów:1".
Ja również uważam, że skoro postawiliście na demokrację i coś zostaje wybrane przez większość, to gramy, i nieważne, czy ktoś prosi o zmiane czy nie - to ZOSTAŁO WYBRANE!

Również zgadzam się z tym, że koncert życzeń był ciekawszy, oryginalny...no i nie stwarzał takich problemów.

Natomiast flagi są potrzebne po godz. 23-24 - byłoby to idealne rozwiązanie, i tutaj pytanie do SRU: Byłaby możliwość, żeby jakoś zautomatyzować to, aby adminom "włączała się" opcja zmiany dopiero po określonej godzinie?

Tak na marginesie jeszcze: Co powiecie o takim nietypowym rozwiązniu "Nominacje + koncert życzeń" Czyli najlepszy gracz wybiera mapę ale tylko spośród tych, które były wcześniej nominowane przez innych graczy.
#91988 przez Gruby !
Wt, 4 lut 2014, 13:59
1. Z tym vote to nie jest tak Delicate Balance musi być większość jak jest 1 głos na tak a 7 na nie to vote na zmianę mapy nie przejdzie, pisze że odrzucono.

2. Koncert życzeń nie był ciekawszy... większość graczy którzy gorzej strzelają nigdy nie mieli wpływu na zmianę mapy co było trochę niesprawiedliwe więc zmieniali serwer.

3. Oprócz flag wieczornych powinny być rano bo jak wbijam na reksia o 10 rano i widzę survivor to jak myślicie ile ludzi ta mapa z rana przyciągnie ?

4. Nominacja + koncert to już temat na inny post

Edit : Flagi muszą być 2 mapy nie grałem wchodzę przed chwilą leci Karachi 2 osoby na serwie, zmieniamy mapę na dd2 10 osób na serwie w ciągu 3 minut ... więc zdecydujcie jak wolicie żeby było :)
#91989 przez Sru
Wt, 4 lut 2014, 14:13
BrokenNote napisał(a):Tak na marginesie jeszcze: Co powiecie o takim nietypowym rozwiązniu "Nominacje + koncert życzeń" Czyli najlepszy gracz wybiera mapę ale tylko spośród tych, które były wcześniej nominowane przez innych graczy.

tak, znajdz tylko kogos kto taka modyfikacje stworzy...

co do flagi w godzinach, tak bedzie tylko musze troche pokombinowac
#91993 przez kaczus
Wt, 4 lut 2014, 14:15
lepiej jak będzie flaga jak jest mniej niż 12 osob
#91995 przez SztynX
Wt, 4 lut 2014, 14:16
Sru napisał(a):
BrokenNote napisał(a):Tak na marginesie jeszcze: Co powiecie o takim nietypowym rozwiązniu "Nominacje + koncert życzeń" Czyli najlepszy gracz wybiera mapę ale tylko spośród tych, które były wcześniej nominowane przez innych graczy.

tak, znajdz tylko kogos kto taka modyfikacje stworzy...

No właśnie, to chyba ciężka sprawa, ale pomysł zajebisty. Jeszcze takiego czegoś nie widziałem nigdzie.
#91998 przez grzywA
Wt, 4 lut 2014, 14:52
A tak moze nie w temacie. Sru, a czemu tylko Gruby ma flage na vote i zmianę mapy, a inni nie?
#91999 przez Sru
Wt, 4 lut 2014, 14:53
grzywA napisał(a):A tak moze nie w temacie. Sru, a czemu tylko Gruby ma flage na vote i zmianę mapy, a inni nie?

nie tylko gruby ma
#92000 przez BrokenNote
Wt, 4 lut 2014, 14:55
Grzywa: Nie tylko Gruby ma :)

No, to problem będzie z głowy, jak będzie w określonych godzinach.

Co do min. 12 to też nei ejst najlepszy pomysł - 12 os to też grupka ludzi która może demokratycznie decydować o kolejnej mapie.

Faktem jest, że albo decydujecie się na demokracje albo nie - skoro taka padła decyzja, by na reksio mapy były wybierane w ten a nie inny sposób, to się tego trzymajmy :) (Żeby nie było, ja nie chciałem mapchooser'a)
#92001 przez grzywA
Wt, 4 lut 2014, 14:58
Sru napisał(a):
grzywA napisał(a):A tak moze nie w temacie. Sru, a czemu tylko Gruby ma flage na vote i zmianę mapy, a inni nie?

nie tylko gruby ma

Wczoraj na serwerze gruby zrobił vote ( nie pamiętam o czym ), a ja się spytałem czemu on może, a ja nie, więc napisał abym wpisał w konsole amx_vote ( to wiem ), lecz pisało Nie mozesz używać tej komendy, potem wbił sebuś i biegam w dresie, więc ich także się spytałem czy mają możliwość dawania vote, ale napisali że nie więc sprawdziłem amx_who i gruby miał tylko flage na vote :)

-- Dodano 4 lut 2014, o 13:58 --

Albo jest też inne wyjście plugin na " Małą Mape "