fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#90076 przez boski91
Pn, 9 gru 2013, 21:03

szrot rozpisz demko ! i zrób z siebie idiotę, bardzo Cię o to proszę... znowu
Ostatnio edytowano Pn, 9 gru 2013, 21:04 przez boski91, łącznie edytowano 1 raz

#90077 przez puszek
Pn, 9 gru 2013, 21:04
SS dawaj

#90079 przez boski91
Pn, 9 gru 2013, 21:05
nie mam, ta sama sytuacja co kiedyś dajecie a nie umiecie a bardzo chciałbym je zobaczyc o co chodzi.... niech sie inni admini wypowiedzą plus chce demko moje ! niech wszyscy zobaczą co ja takiego robię !

#90080 przez puszek
Pn, 9 gru 2013, 21:11
po raz 2 brak SS?
Zobacz że jakoś inni te SS wrzucają, a u Ciebie nie ma? ja nie potrafię skryptu odpalić? a może masz cudowny dysk nie przyjmujący plików .bmp ? ;) no ale to nie mój problem tylko Twój. Ja zrobiłem SS, bo gra wydała mi się podejrzana, skoro to już 2 przypadek to widocznie nie tylko ja mam takie wrażenie nt Twojej gry.
ode mnie UB bez SS nie będzie, ale skoro ostatnio się nad tobą zlitowali inni to pisz skargę i może znowu dostaniesz.

#90081 przez Krak84
Pn, 9 gru 2013, 21:23
Myślę, że jak nie wrzucisz ssów to nie ma ub !!

#90089 przez Sru
Pn, 9 gru 2013, 22:39
Pamiętasz co napisałem, następnym razem jak nie będzie SS to nie będzie UB i koniec.

#90090 przez boski91
Pn, 9 gru 2013, 23:02
dobra Panowie nie wiem to nie Moja wina, że nie mam ssów, ale widzę, że się z Wami nie dogadam. Przegrałem łącznie ze 180 godzin na reksiu i po tych 180 godzinach dostałem bana, z jednej strony powinienem się cieszyc bo skoro dostałem bana tzn. że myślicie że nie mogę byc taki dobry bez czitów a ja wiem swoje i bardzo dużo osób na tym serwerze które grają i widzą jak ja gram się z tym zgodzą, że odpalony nie jestem, tobie szrocie moja gra "wydała" się byc podejrzana i wyjebałes mnie po 180 godzinach gry czyli trochę już w takim razie taki "odpalony" biegałem i jakoś problemów nie było, ale szrot no graty dla Ciebie, że zbanowałeś osobę, która po prostu była lepsza od Ciebie i dlatego byłem podejrzany.... Jest wiele innych serwerów na CSie i jak kiedyś będzie ten upadał z takich a nie innych przyczyn przypomnijcie sobie właśnie takie chwile w których szrot z racji że mu sie "wydaje" daje bana niewinnej osobie, która z jakiegoś zjebanego niezależnego ode mnie powodu nie otrzymuje jebanych ssów, które sam chciałbym tu wjebac nawet 100 razy bo wiem że są czyste ! Skoro SRU już napisałeś że nie będzie ub. To ja już nic nie mogę zrobic. Pozdrowienia dla tych normalnych adminów i graczy, którzy nie są odpaleni a ich gra "wydaje" się byc podejrzana bo są po prostu dobrzy ! Zamknij temat SRU albo ENRON bo ja ssów nie mam i nic już więcej nie mogę zrobic poza napisanie tego eseju. Na tym kończy się moja przygoda z Reksiem. ELO

#90094 przez paNicz
Wt, 10 gru 2013, 00:48
Boski to jest gówno anie odpał...
ludzie, skoro nie może znaleść tych ss-ów rozpisz to demko, sam chętnie obejrzę i na jego podstawie zdecydujemy czy dostaje bana czy też nie.

A Tobie Boski radze kupić wkońcu steama, albo chociaż reinstalować tego ns-a. Zoabcz też w cs-strike_polish możliwe, że tam te ss-y się znajdują.

#90095 przez SEBEK:-)
Wt, 10 gru 2013, 01:18
To w ciul dziwne 2 raz robione ssy i ich nie masz!! Raczej tym razem nie bedzie taryfy ulgowej... o to zadba napewno Sru... wiec szukaj ich lepiej")

#90097 przez Sru
Wt, 10 gru 2013, 01:45
paNicz napisał(a):Boski to jest gówno anie odpał...
ludzie, skoro nie może znaleść tych ss-ów rozpisz to demko, sam chętnie obejrzę i na jego podstawie zdecydujemy czy dostaje bana czy też nie.

Nie nasza wina że ma lewego cs. Nie nasz interes aby cos udowadniac, jeszcze zebys mial steam to dalo by sie zweryfikowac, a tak... za pierwszym razem dalem ci ub, miales czas na ogarniecie tego cs'a. Jesli bedziesz mia steam mozemy gadac o ub, w tej chwili mimo szczerych checi nic nie mozemy zrobic.

#90098 przez puszek
Wt, 10 gru 2013, 01:59
no tak, daj mu UB bo jak nie dostanie to serwer upadnie. Otóż kolego, serwer nie upadnie z powodu bana dla Ciebie, i tak samo nie upadnie jeśli okaże się że jestem złym adminem i i mi uprawnienia zabiorą.
Nie znalazłeś raz SS, zaufano Ci, a Ty nawet palcem w dupie nie ruszyłeś żeby sprawdzić dlaczego SS się nie zapisały. Może rzeczywiście nie czitujesz, ale skoro raz dostałeś UB za free, to ze zwykłej przyzwoitości i szacunku dla tych co się za Tobą ujęli sprawdził byś dlaczego SS nie ma i to poprawił. Chwalisz się 180h gry na serwerze? zobacz ile mają inni. Masz żal, że dostałeś SS, bo byłeś lepszy ode mnie? To raczej nie jest trudne, sprawdź sobie mój rank i zobacz ilu graczy jest lepszych (a mimo to bana nie dostali).

P.S. postaram się rozpisać demo jeśli wrócę do Polski przed świętami, bo teraz jestem w delegacji i ani kompa porządnego tu nie mam, ani netu.
Jeśli ktoś ma czas i chce mu pomóc to niech zerknie na dema z inferno i D2winter z wczoraj ok godz. 20. Ja mogę się mylić, nie jestem wyrocznią i wątpię żebym z tego powodu powinien uważać się za idiotę.

#90099 przez paNicz
Wt, 10 gru 2013, 10:41
Oczywiście jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo do pomyłki.
Demka obejrze kolo 15 jak załatwie swoje sprawy i postaram się coś tam o nim krótko napisać.

#90100 przez Amb(r)ozja
Wt, 10 gru 2013, 10:45
http://97965.hltv2.pukawka.pl/hltv-1312 ... 615120.zip

5:45 - biegniesz 2gim srodkiem na duży wbiegasz już prawie na bsa i wiesz ze goldfinger stoi tuż przy ścianie po czym wybiegasz i wiesz gdzie już ładować
7:25 - wybiegasz na srodek ct w ciebie ładuje ale ty mierzysz na 2gi srodek bo wiesz ze po chwili ktoś stamtąd wybiegnie , miales racje...
8:35 - zdolny z ciebie chłopak może i słyszałeś ze tam jest ale skąd wiedziałeś ze wyskoczy z żelek ??
12:24 - To jest dla mnie ewidentne że jesteś odpalony powód ?? od min 12:20 do 12:35 wiesz że koleś jest w bibli nie słychać go ale wyczekujesz , nie trafiles po czym mierzysz na model który jest w szczurze pod kładką a na koniec wiesz ze ct jest na balkonie tylko skąd wiedzialeś skoro nie było go ani słychać ani widać
15:30 - skąd wiesz ze leci granat ?? Odskoczyłeś to wiedzialeś ze he poleci !?
15:54 - dobra głowa a info jeszcze lepsze...
17:00 - no weż mnie nie rozwalaj człowieku golda nie było widać w tym piachu... ty wiedziales ze tam jest ..
21:05 - szybciej strzeliłeś niż wybiegł..

Dla mnie te minuty które rozpisałem są dla mnie wystarczające by powiedzieć że sie odpalasz . Dobrze się z tym kryłeś naprawdę ale do czasu i teraz znamy powód dlaczego nie ma twoich ss-ów na dysku :) Proszę o obejrzenie dema i o opinię. Dla mnie PJEC więc Żegnaj ;n

#90101 przez paNicz
Wt, 10 gru 2013, 11:46
Również obejrzałem wszystkie akcje które wymienił ambrozja są dla mnie conajmiej dziwne...
Przykra sprawa

#90102 przez grzywA
Wt, 10 gru 2013, 12:42
Obejrzałem teraz to demko, nie całe niestety, ale po tych pierwszych akcjach było widać ( według mnie ) perfidne wh :) więc pozdro 600