fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!

#90104 przez boski91
Wt, 10 gru 2013, 13:15

5.45 wbijam drugim środkiem, jak chyba z 10 razy na tej mapie za każdym razem tak samo, biegne blisko sciany z ręką przygotowana na strzale, szybkosc reakcji to nie żadne odpalenie, po za tym nie wiem czy wiedziałem gdzie ładowac bo głowy mu jakoś nie wyjebałem, tylko parę strzałów oddałem w typa.
7.25 jak ty możesz miec admina ! - chłop pojawił się wyżej zacząłem na niego wymierzac po czym sie schował i w jednej chwili wyszedł ten z drugiego środka równa się to z tym że miałem już tam wymierzone bo róznica to cm na monitorze.
8.35- słyszałem że tam jest i mierzyłem po całych żelkach tam gdzie mogłem go zobaczyc, wyskoczył a ja jeśli sie przypatrzysz a nie bedziesz chciał mnie ewidentnie upierdolic nie miałem wymierzone na nim tylko przesuwałem kursor na niego w prawo a wiec średnio wiedziałem , że wyskoczy....
12.24 - wybiegam ze środka, pierwsze co robię zawsze to patrzę na biblie i pewnie nie tylko ja tak robię, wyszedł typ z awp nie trafił no to chuj nie bede sie z nim strzelał - myślę: ROBIĘ mu wjazd z drugiej strony, przebiegam i patrzę na środek... Nie mówcie mi proszę że jak przebiegacie nie patrzycie na balkonik bo to jest ** normalne że ktoś tam może byc ?!!!! czekałem na niego ? stanąłem? kampił? mierzyłem, po nim ? PO PROSTU PRZEBIEGAJĄC ASEKURACYJNIE PATRZYŁEM NA BALKONIK JAK ZAWSZE..... no i do tej nieszczęsnej biblioteki, jak już widac wczesniej widziałem go i biegłem z drugiej strony, ale mnie zajebał... Ambrozja coś ty palił ? nie widziałeś go na początku? !
15.30 - nie wiedziałem, że tamten he leci, nie wiem czy Ambrozja grasz na słuchawkach czy na gramofonie ? ale jak się wsłuchasz to usłyszysz upadający granat blisko mnie sekunde przed moim skokiem... skoczyłem odruchowo jak słyszę pod dupą he zawsze to może się uda .... zbieg okoliczności.... częste w tej grze... jakbym był odpalony to raczej bym wczesniej spierdolił z tego miejsca a nie skakał do góry...
15.54 - AMBROZJA NIE BĄDŹ ŚMIESZNY! 15.35 strzelam sie z astazem i widziałem w tym przejściu po prawej typa, widac to! biegne z drugiej strony... chciałem go z drugiej strony nie ma go... 15.45 chłop w tym przejsciu co go wczesniej widziałem, zajebał typa mojego widac to jak chuj to po cichu ide mu robic plecy przygotowany, że on też może pojsc biblioteką, ide po cichu mierzyłem już na głowie bo ** nie bede mierzył po nogach !!!! wyszedł idealnie... zrobiłem to co każdy by zrobił... myślałem że to ten typ.... ale usłyszałem strzały po lewej i wybiegłem a tam był jeszcze jeden normalnie go zajebałem.... przypominam AMBROZJA podłącz słuchawki a nie z mikrofalówki dźwięk próbujesz wyciągnac.... cwaniaczku.
17.00 - JA ** AMBROZJA TY GRASZ W TEGO CSA czy nie ?! bo wypowiadasz się jakbyś pierwszy raz w to grał.... strzelam się z typem, zajebałem go i asekuracyjnie popatrzyłem na cały piasek bo to jest nie wiem czy wiesz AMbrozja, ale Ci powiem największa kampa na otwartym i tam ** zawsze trzeba patrzec a jak ty przebiegasz przez otwarty i nie patrzysz do piasku to ** brawo dla Ciebie... nawet ** poza tym nie mierzyłem po goldzie.... aż mi się nie chce tłumaczyc bo to jest ** tak oczywiste, że nie wierzę jaki Ty masz mózg, żeby to wymyślic.
21.05 - słychac tak głośno, że nawet na twojej mikrofalówce było słychac jak zapierdala około 2 typa tak szybko że im się gacie trzesły i po tylko godzinach gry chciałem wyprzedzic ich o tą szybkosc reakcji która nabyłem przez doswiadczenie i po głosie spróbowac ich zabic niestety za szybko i nie udało mi sie idealnie trafic co do setnej sekundy w ich rytm biegu, muszę się jeszcze tego nauczyc, niech mi któryś admin nie powie, że ** jak gdzieś kampi i słyszy zbiżające się ** kroki z lewej bądź prawej strony strzela dopiero wtedy jak ich zauważy, oglądnij sobie ambrozja parę filmików jak grają najlepsi chociaż lepiej nie bo powiesz że wszyscy odpaleni bo za szybko strzelają, ale podpowiem Ci coś ONI ** GRAJĄ NA SŁUCH !!! I TO NIE JEST ODPAŁ tylko coś czego Ty pewnie nie umiesz skoro mi to wytykasz, do tego to bym akurat powiedział, że zlamiłem bo ** nie trafiłem co do sekundy i jeszcze nie ogarniam tak idealnie na słuch.

rozpisane demko przez ambrozje to porażka... pozdro ! -nie mam sobie nic do zarzucenia .....

#90105 przez BrokenNote
Wt, 10 gru 2013, 13:27
Boski - skoro jesteś taki super pro i "doświadczony", umiesz prawie wszystko, ale jedynie czego musisz się jeszcze nauczyć to "strzelanie do nich w rytm biegu" to dlaczego nie zainwestujesz tych głupich 20zł w Steama, tylko bawisz się w jakieś dziwne wersje NS, które ponoć nawet SS-ów w katalogu nie generują?

Ja tam nie uważam, że jesteś na 100% odpalony, żeby nie było, z resztą broniłem Cie w poprzedniej skardze, ale zdaje się, że niepotrzebnie tutaj ciśniesz innych. Jest regulamin który mówi jasno, że SSy trzeba wkleić. Ty już kolejny raz z tą gadką "nie mam ss-ów" - pierwszy raz się udało i dostałeś UB "po znajomości" I faktycznie jak ktoś już wcześniej napisał, z szacunku do ludzi mógłbyś ten problem załatwić, bo to w Twoim interesie, by wkleić czyste screeny.

Ja powiem szczerze, że nawet jeśli nie jesteś odpalony, w co w sumie wierze, to za podejście samo i lekceważenie innych ban powinien zostać.
Regulamin raz został dla Ciebie wyjątkowo pominięty - mogłeś to docenić. Regulamin dotyczy wszystkich, nawet tych, którzy graja 180h.

Osobiście nic do Ciebie nie mam.

#90106 przez Amb(r)ozja
Wt, 10 gru 2013, 13:30
boski91 napisał(a):12.24 - wybiegam ze środka, pierwsze co robię zawsze to patrzę na biblie i pewnie nie tylko ja tak robię, wyszedł typ z awp nie trafił no to chuj nie bede sie z nim strzelał - myślę: ROBIĘ mu wjazd z drugiej strony, przebiegam i patrzę na środek... Nie mówcie mi proszę że jak przebiegacie nie patrzycie na balkonik bo to jest ** normalne że ktoś tam może byc ?!!!! czekałem na niego ? stanąłem? kampił? mierzyłem, po nim ? PO PROSTU PRZEBIEGAJĄC ASEKURACYJNIE PATRZYŁEM NA BALKONIK JAK ZAWSZE..... no i do tej nieszczęsnej biblioteki, jak już widac wczesniej widziałem go i biegłem z drugiej strony, ale mnie zajebał... Ambrozja coś ty palił ? nie widziałeś go na początku? !

Amb(r)ozja napisał(a):nie trafiles po czym mierzysz na model który jest w szczurze pod kładką a na koniec wiesz ze ct jest na balkonie tylko skąd wiedzialeś skoro nie było go ani słychać ani widać
a co z tym szczurem ?? ten przypadkowo mierzyłeś zawachałeś się i chcialeś już strzelić a on był pod kładką wiec ogarnąłeś a jezeli chodzi o balkonik to prędzej nie spoglądałeś tam tylko wtedy gdy był przeciwnik ;]

boski91 napisał(a): cwaniaczku.
17.00 - JA ** AMBROZJA TY GRASZ W TEGO CSA czy nie ?! bo wypowiadasz się jakbyś pierwszy raz w to grał.... strzelam się z typem, zajebałem go i asekuracyjnie popatrzyłem na cały piasek bo to jest nie wiem czy wiesz AMbrozja, ale Ci powiem największa kampa na otwartym i tam ** zawsze trzeba patrzec a jak ty przebiegasz przez otwarty i nie patrzysz do piasku to ** brawo dla Ciebie... nawet ** poza tym nie mierzyłem po goldzie.... aż mi się nie chce tłumaczyc bo to jest ** tak oczywiste, że nie wierzę jaki Ty masz mózg, żeby to wymyślic.
Ubliżyłem cię ??? Za takie tanie teksty nawet jak ub dostaniesz to bedziesz banowany permem za bezczelne zachowanie. Wykonuję tylko swoje obowiazki jako admin czyli rozpisuje demo . A nawiązując do tematu to znowu "asekurujesz te miejsca" kiedy jest przeciwnik predzej piach miałeś w dupie ...

Jeżeli uważasz się za takiego hajta możemy postrzelać sie 1on1 uwierz mi ze nawet z twoimi dopalaczami zjadę cię jak pieska . Tylko pierw kup steama , albo po co i tak VAC za pare dni by ci go zbanował

#90107 przez boski91
Wt, 10 gru 2013, 13:44
każdy mi mówi rozwiązac problem .... ale jak ? spotkałeś się z takim czymś?! zeby ssy nie wyskakiwały ? nic z tym nie zrobiłem bo myślałem, że to był jednorazowy wybryk, że mi nie wyskoczyły poza tym nie spodziewałem się, że znowu wypierdoli mi ktoś ssy... pytałem po ludziach co z tym zrobic nikt nie wie ... więc nie zarzucajcie mi, że nic z tym nie zrobiłem... Bo nikt nie wie i mi pomóc nie może a mówi "czemu z tym nic nie zrobiłeś" proszę bardzo ... co mam z tym gównem zrobic ?!

Ambrozja ambrozja ambrozja.... nie obchodzi mnie co ty tam u siebie robisz z psami jak się z nimi dymasz to twoja sprawa... 1vs1 po co ? jak Cię zabije powiesz że jestem odpalony, znam już takich jak Ty... zapewne przechodzisz trudny okres, dojrzewania płciowego i wszystko Ci przeszkadza i Cię denerwuje, jedyne wyjście dla takich jak Ty to chyba masturbacja może trochę się uspokoisz... ja juz rozpisałem demko z mojego punktu widzenia, prawidłowego dodam, i nie będę Ci się już tłumaczył dlaczego popatrzyłem na balkonik jeśli zawsze tam patrze przebiegając, czy na szczura gdzie w ogóle nie wiem o co Ci chodzi bo nie widziałem tam nikogo bo nie mogłem, za niedługo bedzie tak że sie spierdolę grając i rusze myszką w niebo bo się będę śmiał i mi dasz bana bo tam ** chłop siedział... bardzo ciekawe myślenie.

#90108 przez Amb(r)ozja
Wt, 10 gru 2013, 13:55
boski91 napisał(a):Ambrozja ambrozja ambrozja.... nie obchodzi mnie co ty tam u siebie robisz z psami jak się z nimi dymasz to twoja sprawa... 1vs1 po co ? jak Cię zabije powiesz że jestem odpalony, znam już takich jak Ty... zapewne przechodzisz trudny okres, dojrzewania płciowego i wszystko Ci przeszkadza i Cię denerwuje, jedyne wyjście dla takich jak Ty to chyba masturbacja może trochę się uspokoisz...
Nie będę zniżał się do twojego poziomu gimbazy. coś dla ciebie chojraczku z długim językiem a z krótkim fiutem http://cs-wysypisko.pl/showthread.php/3 ... ik-Brak-ss . Jeżeli tam nie bedziesz miał ss-ów znaczy ze walisz ścieme

#90110 przez boski91
Wt, 10 gru 2013, 14:33
nie obługuje mojej 64 bitówki taki błąd wyskakuje.... może to problem windowsa mam 7 ... demko rozpisałeś i jak opisałem to ze swojego punktu widzenia łapiesz się już czegoś innego ? ej ambrozja ambrozja

#90111 przez Sru
Wt, 10 gru 2013, 14:41
Nie mamy żadnych powodów do tego żeby Ci zdjąć bana, do tego jeszcze nas obrażasz.
Ale znaj moje dobre serce, gdy już dorobisz się steama to napisz i bana zdejmiemy, na NS na pewno UB nie dostaniesz.

#90112 przez boski91
Wt, 10 gru 2013, 14:45
dobra sru i tak to nie ma sensu nawet jak bede miał steama wszyscy mi będą ssy robic to jest bezsensu takie granie gram dla relaksu a nie użerania się na forum o to czy jestem czysty czy nie .... nie chce mi się w to bawic... zamknij temat nawet jakby dostał UB to nie chce już grac na tym serwerze. I nie obrażam WAS tylko jednego niepełnosprawnego ambrozję, który rozpisuję demko podając absurdalne powody...

#90113 przez paNicz
Wt, 10 gru 2013, 14:47
Naa steamie jak mordo zainstalujesz cs-a nie ma opcji, że SSY gdzieś Ci znikną!

Przemyśl to bo bardzo Cie lubiłem, szkoda było by kompana stracić.

Pozdrówki

#90114 przez Sru
Wt, 10 gru 2013, 14:54
Rób jak uważasz, każdego traktujemy tak samo, szkoda że nie doceniasz tego że dwukrotnie dostałeś szansę.