fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#53083 przez Amb(r)ozja
Pt, 12 sie 2011, 14:55

witam ostatnio na serwerze biegał cziter o nicku " Jarosław :D :D " na wh cisnął 2 mapki a na serwerze był admin Jajcarz pod zmienionym nickiem lol . Pisalem do niego na steam z 4 razy by zrobil temu typowi ss nie raczył odpisac ani nie raczył zrobic ss-ów ani zbanowac czitera :) jaki tego wniosek ? to za nieprzestrzeganie praw admina na serwie tez dajecie admy ? to fajnie niby porzadek na serwerze ma byc ale niektorzy to lekcewarza ale to nie moj problem....oto demko które nie pozostawia wątpliwosci ze koles grał na wh :)

http://www.speedyshare.com/files/29833279/wh.dem

własnie dla takich sytuacji i nie tylko chcialem byc na waszym serwie administratorem ale wy zdecydowaliscie inaczej wiec pozdrawiam ;)

#53085 przez ulan_32
Pt, 12 sie 2011, 15:54
tych co banują wyrzucają , a ci co nie banują to banują adminów w dodatku odbanowywują swoich kumpli a h@ admin 2 tyg zastanawia się co z takim zrobić:)

#53087 przez hawaj
Pt, 12 sie 2011, 16:10
ulan_32 napisał(a):tych co banują wyrzucają , a ci co nie banują to banują adminów w dodatku odbanowywują swoich kumpli a h@ admin 2 tyg zastanawia się co z takim zrobić:)

Ciagle płaczesz że Ci admina zabrali czy jaki chuj?

#53089 przez ulan_32
Pt, 12 sie 2011, 16:37
ja nie płacze ,
czy jaki chuj?
wyrażaj się bocie
są sytuacje , że cziter gra nawet całą mapę zanim jakiś admin zrozumie , że czituje ale nigdy nie miałem takich problemów z jajcarzem makalele , enronem czy grabero
Napisze im na u@ i zazwyczaj jak go sprawdzą to banują, raz się zdarzyło że się pomyliłem
A taki oko strusia wszedł i wciągu 4 map zbanował jedną osobę i to było akurat na pierwszej mapie ,
Później kilka razy pisałem , że czitują , pewnie nawet tego nie sprawdził

#53099 przez zchiz
Pt, 12 sie 2011, 19:39
Pierdol się. Nie jestem jakąś pizdą, która będzie na każde Twoje zawołanie przenosił się na specta i oglądał 15 min kolesia bo Tobie się wydaje, że koleś jedzie na wh. Mam taką zasadę, że jak zginę to oglądam typa i nie banuje bo byle pierwszej akcji tylko upewniam się, że robiąc ssy na 100% typ nie wrzuci albo wrzuci z pięknym dowodem jego winy. Kim Ty ** jesteś, że masz detektor wh w oczach? Ilu było takich, którym robili ssy a oni nawet 5 raz wrzucali ssy i czyste były. Zapytaj tych osób czy jest to miłe. Mnie to osobiście wkurwia i z tym walczę. A grając na serwerze też chcę pograć a nie tylko siedzieć na spekcie i oglądać wszystkich po kolei. A to, że mało banuję nie znaczy, że słabo u mnie z wykrywaniem czitów. Znajdź mi choć jeden temat na tym forum w którym ktoś wrzucił ssy, które ja zrobiłem i które okazały się czyste. No znajdź mi to. Nie znajdziesz. Wypierdalaj.

#53101 przez Sru
Pt, 12 sie 2011, 20:18
zchiz napisał(a):Wypierdalaj.

#53112 przez enron
Pt, 12 sie 2011, 23:57
Sru napisał(a):
zchiz napisał(a):Wypierdalaj.