Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#106723 przez csreksio
So, 14 sty 2017, 22:17

Cóż... mój serwer umiera, a ja razem z nim...
Admin o nicku jagielllonczyk chyba dziś za dużo wypił, ma polityczną schizofrenię i rozdaje bany na lewo i na prawo. Mój serwer umiera, patrzę przez łzy, to nie tak miało być. Bany z dupy dla Smakowity, Marcinodalihnio i dla innych.
Jak był na okresie próbnym to nie wykorzystał szansy...
Za mało ma ogłady i chyba słabą psychikę.

pozdro
keLso
#106727 przez BrokenNote
N, 15 sty 2017, 11:26
Najlepsze jest to, że kilka dni temu chciałem napisać temat i niemalże identycznej treści, ale nie odnośnie konkretnej osoby, ale całości.
W każdym razie pisałem kiedyś o tym, że poziom adminów narzuca poziom całego serwera.
#106733 przez astra 3
N, 15 sty 2017, 12:50
Najwieksze zamiesznie to robisz ty sam. Jak bys kulturalnie i grzecznie zachoywal sie na serwie to nie dostalbys bana. A tak poza tym dostales tylko na 5 min. Gdybym byl nieogarniety wjebalbym ci na kilka godzin co najmniej. To samo dotyczy tamtych grajkow. Niestety za swoje zachowanie trzeba poniesc konsekwencje, inaczej nigdy sie nie naucza dobrego obycia i kultury. Na przyszlosc radze nie pyskowac i kulutralnie odnosic sie do pozostalych graczy.

pozdro
#107171 przez pytyky
Cz, 30 mar 2017, 01:15
podbijam mi też właśnie bana wlepił slaby admin i gracz nie polecam nawet ssów nie zrobił ...