fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#19620 przez gamers_
Cz, 27 maja 2010, 17:02

Mam jedno pytanko... czy na tym serwie nikogo nie obchodzi ze ktoś czituje??
Chyba ze 4 razy dawałem znac na serwie przez team_say@ ze ktoś posiada jakieś haxxy i zawsze byla to 100% moja pewność bo nie gram od roku czy 2-och w cs`a. Zainstalujcie sobie plugin ESp możne wam pomoże w rozpoznawaniu osób grających na wspomagaczach. Jest jeszcze cos w stylu ze osoba bez Wh widzi bialy ekran a gracz z WH widzi normalnie gre. Ten program/plugin jest bardzo przydatny do wykrywania haxxow tylko zapomnialem jaka ma nazwe.

Pozdrawiam i ogarnijcie czych cziterow :D

[/url]Obrazek
#19622 przez WciSa
Cz, 27 maja 2010, 17:12
Człowieku piszesz kilka krotnie ze Z ma wh, widać ze jednak masz za mały staż, wyżej strasz niż dupę masz, taka prawda. Co do ESP, od dawna jest i nie mędrkuj już tak bo jeżeli ktoś pisze na u@ sayu ze ktoś czituje to jezeli jest admin zapewniam Cie... sprawdzi go, no chyba że tak jak Ty pisze że w tym przypadku... admin jest haxem, pozdrawiam do zamkniecia.
#19625 przez Fallen
Cz, 27 maja 2010, 17:21
z tego co wiem ten xeanor bana dostał czyż nie tak? wiec po co na spina?
#19627 przez gamers_
Cz, 27 maja 2010, 17:35
Nie wiem o jakiego "z" co chodzi a co do xeanora to temat jest zalozyny szybciej niz on dostał bana. Spinacie sie masakrycznie widze nie da sie z wami normalnie pogadać wiec po jakiego grzyba takie tematy na forum skoro plujecie sie"nie wszyscy" o byle gowno. Mam chyba prawo do własnej wypowiedzi wiec nie musisz wcisa sie tak irytować bo na mnie tym nie zrobisz wrażenia wręcz przeciwnie. Do Ciebie Fallen nie mam pretensji wlasciwie do nikogo tylko mowie, że dość często ktoś gra na haxxach.\
I pomylilo Ci sie cos z tym "no chyba że tak jak Ty pisze że w tym przypadku... admin jest haxem" bo to napewno nie wypłyneło odemnie.
#19628 przez Fallen
Cz, 27 maja 2010, 18:14
napiszę tak : Na serwerach polskich STEAMOWYCH możliwe,żę czysto gra 30% graczy, na samym cw.pl ponad 80% używa tzw. WH ; ),a że na Reksiu się trafi czit no trudno trzeba go zlikwidować(banować) co robimy ale wszystkich nie zbanujemy choć byśmy chcieli. I wystarczy,że raz napiszesz na admin czacie,że jest czit i wszyscy admini wiedzą nie trzeba spamować. I nie można od razu banować bo ktoś powiedział cziter cziter trzeba wejść na spekta i spokojnie obejrzeć jego grę co trochę zajmuje chyba,że ma zajebistego AIMA,iż celownik drga,a na WH to trochę trzeba się na oglądać,ponieważ niektórzy są przewrażliwieni na skanowanie : ),które jest normalne w tej grze.
#19629 przez zchiz
Cz, 27 maja 2010, 19:00
80% używa wh? trudno mi w to uwierzyć.
A na nicku 'z' ja gram.
#19630 przez Fallen
Cz, 27 maja 2010, 19:02
zchiz czytałem forum board.counter-strike.pl tam się wypowiadali ludzie właśnie o cw.pl :) jeśli ktoś chce grać, by było czysto trzeba grać ESL :)
#19637 przez zchiz
Cz, 27 maja 2010, 20:19
pozostają lany, tam nie oszukasz nikogo
#19639 przez Fallen
Cz, 27 maja 2010, 20:27
ESWC będzie online i co Ty na to ?:DDD hahah Najlepszy csowy LAN w Polsce
#19653 przez gamers_
Pt, 28 maja 2010, 10:00
No i to mi sie podoba wypowiedz fallena umie cos wyjasnic bez nerwow i to jest admin :D

A czy na steamie gra sporo haxxow?? hmmm... no może ale czystych jest chyba wiecej niz 30%