fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!

#81262 przez gamers_
Pn, 26 lis 2012, 00:50

Faktycznie nie ma tam tabliczki z napisem A Bomb Side ale nie wygląda to wcale na tekstury z jakiegoś programu. Miał bym coś do dodania ale to nie ma sensu, przyznaje akcje dziwne ale ile ja tu już grałem i nie było problemów. Moge wbijać na moim steamie ktorego nie miałem zamiar wcześniej podawać, bo ziomek z Angli na nim też ciupa. Dodam tylko że nie grałem tu na WH bo ta gra nie daje przyjemności.

-- Dodano 25 lis 2012, 2012 23:50 --

Wiec jak? Bo niby mam mieć bana wraz z zawieszeniem a moge normalnie grać choć tego nie robie by nie było wiekszego zamieszania. Prosił bym o konkretną decyzje bo sprawa stoi w miejscu

#81362 przez enron
Pn, 26 lis 2012, 17:48
No co jest admini ? Tylko 2 mamy ? Proszę o opinie.
#81365 przez dilemma
Pn, 26 lis 2012, 18:10
do pieca to chyba oczywiste

#81372 przez PanSkiller
Pn, 26 lis 2012, 19:38
Ja dałbym mu szanse. Jak naprawde cos ma to kłamstewko wyjdzie na jaw predzej czy pózniej.
Moje zdanie jest takie UB i przywrócenie adma

#81377 przez gamers_
Pn, 26 lis 2012, 19:57
Moge wbijać tylko na steamie do tego na screenach widać brak WH.
#81379 przez dilemma
Pn, 26 lis 2012, 20:04
Jaja sobie robicie?

Na demie jest czarno na białym wspomagacz, a ty nie dość że bez bana piszesz to jeszcze admina chcesz mu przywrócić?

tak to skomentuje :
Obrazek

Screenami akurat nic się nie udowodni, bo połowa z tych multihacków ma opcje wyłączenia w momencie screenowania gracza.

#81381 przez knv
Pn, 26 lis 2012, 20:07
wh 100 %

#81386 przez gamers_
Pn, 26 lis 2012, 20:29
Dilemma nie udzielaj sie za bardzo bo dostales odemnie SSY, nie tlumacze sie bo moje tlumaczenie jest zbedne, wiem co widać na demkach ale grał kuzyn mojej żony choć miał grać na swoim necie, widocznie chciał się pobawić w admina, nawet po stylu gry widać by było, że to nie jestem ja. po 2 grałem tu kiedyś naprawde często i równie często otwierałem tabele a moja gra była czysta. Prosze o zbedne posty w stylu każdy sie tak tłumaczy bo wiem jak jest. TO NIE JEST wytłumaczenie dlatego nie tłumaczyłem tego bo wiem jak ludzie reagują, że to ściema!! Mam 26 lat mam różne priorytety ale poprostu fajnie kiedyś mi się tu grało. Bynajmniej jak ja grałem widać na screenach że sa czyste, nie poradze nic na to że łebek jak byłem w pracy sobie poszalał, ja aczkolwiek nie jestem taki TĘpy.

To jest aficjalna moja wypowiedz nie dodam nic bo tak jest jak napisałem... Prosił bym by ktoś rozważny typu Sławek sie wypowiedział.

Proponuje zawieszenie admina oraz kontrole mojej gry
#81389 przez noeee
Pn, 26 lis 2012, 20:54
Moje zdanie. Admin wylatuje gracz zostaje.

#81390 przez dilemma
Pn, 26 lis 2012, 21:06
gamers_ napisał(a):Dilemma nie udzielaj sie za bardzo bo dostales odemnie SSY, nie tlumacze sie bo moje tlumaczenie jest zbedne, wiem co widać na demkach ale grał kuzyn mojej żony choć miał grać na swoim necie, widocznie chciał się pobawić w admina, nawet po stylu gry widać by było, że to nie jestem ja.

I tutaj widać jak się jeszcze bardziej pogrążasz. Najpierw piszesz, że udzielam się bo dostałem sreeny od ciebie, a potem wstawiasz farmazon że to twój kuzyn grał a chodzi o demo z tej samej mapy na której mi dałeś screeny. BEKA Z CIEBIE.
Dlatego właśnie jestem uprzedzony do nonsteamów, bo nie mają nic do stracenia i się odpalają jak ten tutaj + wstawiają kit.

Jeśli on nie dostanie bana to równie dobrze możecie resztę permów za wh też pozdejmować.

#81391 przez enron
Pn, 26 lis 2012, 21:11
Ze względu na długi staż ban do zdjęcia, ale na razie adma nie odzyskasz. Jeżeli to co piszesz jest prawdą to będziesz miał nauczkę, żeby steam'a nie pożyczasz. Jeżeli ściemniasz to wpadniesz prędzej czy później.

-- Dodano 26 listopada 2012, o 20:11 --

Przypomnij się za miesiąc.