fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!

Em

#36560 przez Adrenalin
So, 22 sty 2011, 18:32

Co ty em uwziąłeś się na mnie ?
Zobacz ilu ludzi tu ma teleporty i jak sie na nich gracze skarżą, a ja może mam malutkie lagi i ty mnie zaraz banujesz. Tak jak już napisałem spójrz na innych a nie ja wchodze i ty odrazu mi bana dajesz...
#36565 przez -em-
So, 22 sty 2011, 18:39
wejdz na watek ktory zalazyles w dziale "propozycje", a co do innych to tak samo traktuje jak ciebie, po wielokrotnym ignorowaniu przez ciebie zasad gry na tym serwerze daje im coraz dluzsze bany jezeli widze ze te krotsze, ktore sa przewidywane w regulaminie serwera nie przynosza odpowiednich rezultatow
#36567 przez Adrenalin
So, 22 sty 2011, 18:43
No dobra, ale chyba mi nie powiesz ze tak mnie teleportuje ze to aż przeszkadza grać co ?
#36569 przez pen9r
So, 22 sty 2011, 18:52
Zamiast płakać na forum to po prostu postaraj się, żeby tego pingu nie było. Może masz odpalone torrenty, dc czy inne programy p2p - to je powyłączaj. Sprawdź czy masz dobrze poustawiane komendy na raty (poszperaj w internecie jakie powinny być dobre). A jak po prostu masz takiego dostawcę internetu to zacznij grać w inną grę albo go zmień. Co to za frajda grać jak Cie laguje? Toż to tylko wkurwia, że akurat jak widzisz kogoś to Cie zlagowało. Dla mnie bez sensu taka gra.
#36591 przez NN'
So, 22 sty 2011, 23:25
Jeśli masz jakieś prywatne pretensje do Ema to pisz do niego PW, po co zakładasz otwarty temat?

zamykam