fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#86714 przez Lena:*
Pt, 12 lip 2013, 23:20

Piszę w sprawie Pana (Delice Balance czy jakoś tak ) ,który sobie trochę za dużo na serwie pozwala . Wkurzają mnie jego żałosne teksty typu że jestem patologią itd. po prostu nie życzę sobie taki obelg kierowanych w moją stronę . Żaden admin obecny na serwie nic z tym nie robi .Nie interesuje mnie to, że on ma jakoś inną orientacje seksualną i nie kręcą go dziewczyny ale by mógł przystopować i nie sadzić się do każdej dziewczyny obecnej na serwie. DZIĘKUJE ZA UWAGĘ . POZDRAWIAM Lena:* <3

#86719 przez SEBEK:-)
Pt, 12 lip 2013, 23:27
Dostaliscie ode mnie za klótnie obaj Kicka...
Nastepnym razem poleca Bany i tyle...

Pozdro:)

#86720 przez Lena:*
Pt, 12 lip 2013, 23:28
No sory co mnie jakiś kick obchodzi jak on ciągle kogoś obraża . :]

#86723 przez BrokenNote
Pt, 12 lip 2013, 23:30
Pokaż mi, komukolwiek, gdzie choć raz skierowałem to do Ciebie personalnie:-)

Bez pozdrowień,
Delicate Balance

P.S - Od mojej seksualnej orientacji basta - Ja rozumiem, że jest to dla Ciebie dziwne, że nie pucuje się jak 90% graczy do Ciebie i nie wdaje się w Twoje żałosne, "słodkie" rozmówki, nie podnosząc przy tym Twojego ego i nie lecząc Twoich ewentualnych kompleksów, ale niech Twój nastoletni mózg dopuści do siebie informacje, że nie trzeba być "homoseksualistą" lub jak to Ty nazywasz, (dla swojego intelektu i wieku charakterystycznie) "gejem" by takie osoby jak Ty, denerwowały płeć przeciwną.

P.S 2 - Nie pisz proszę, że ciągle kogoś obrażam, bo nigdy nikogo nie obraziłem (po za zagrywkami wobec Twojej osoby, które nigdy nie są kierowane bezpośrednio do Ciebie, choć nie ukrywam, że jesteś najbardziej znienawidzoną przeze mnie osobą na serwerze), jeśli uważasz, że nie mam racji - udowodnij, a wtedy zgodzę się na permanentny ban, o który sam zaapeluje, a jeśli nie potrafisz tego wykazać, to nie sięgaj po ciosy poniżej pasa i nie okłamuj, bo jest to nie etyczne.
Ostatnio edytowano So, 13 lip 2013, 01:24 przez Anonymous, łącznie edytowano 4 razy

#86724 przez SEBEK:-)
Pt, 12 lip 2013, 23:31
Ogarnijcie sie...!!! Ma byc spokoj na serwie a reszta mnie go**o obchodzi kto ma jaka orientacje itp.

Lepiej zakonczcie Ta Kłotnie!!!

#86727 przez BrokenNote
Pt, 12 lip 2013, 23:34
Sebek - a Ty troszkę nie przesadzasz po tym jak otrzymałeś admina? Nie mam nic do Ciebie, ale po to jest forum, żeby dyskutować. "Lepiej zakończcie Ta Kłotnie!!!" - Wybacz, ale dla mnie to wygląda jak uderzenie wody sodowej do głowy...Oczywiście z całym szacunkiem do Ciebie, ale spokojnie chłopie, forum jest od wyjaśniania, będąc adminem, nie musisz być sędzią każdej sytuacji :)

Sorry za off top

#86729 przez Lena:*
Pt, 12 lip 2013, 23:35
Myślisz, że ktoś jej głupi ? To się grubo mylisz . Cały czas kogoś wyzywasz .Taka jest prawda i tyle w temacie . Nie jest to dla mnie dziwne, żę nie pucujesz sie do mnie bo szczerze to mam cie w dupie i to co do mnie piszesz . Ale sory dość już tego każdy jest tam graczem i ma takie same prawa żeby wyrazić tu swoją opinię na twój temat . No i ja właśnie to robię bo nie pozwolę sobie 'w kaszę dmuchać ". ;]

#86730 przez SEBEK:-)
Pt, 12 lip 2013, 23:37
Ale na ciul macie tu sie klocic o jakies pierdoly na forum gdzie widza to wszyscy... piszcie sobie np. na PW...
Sory Delicate ale uwazalem Cie za doroslego i rozsadnego czlowieka... A Ty wchodzisz w jakies smieszne zagrywki i wyzywanie sie jak male dzi

#86731 przez Lena:*
Pt, 12 lip 2013, 23:38
Sory Sebek po to jest to forum żeby rozwiązywać takie problemy .

#86732 przez BrokenNote
Pt, 12 lip 2013, 23:39
Hehe :)

Lena:* napisał(a): Cały czas kogoś wyzywasz .Taka jest prawda i tyle w temacie .

A no tak - mocny argument - Taka prawda i tyle :) Rzeczywiście wysoki poziom dyskusji :)

W zasadzie po tym Twoim poście wszystko staje się jasne, i dalsza konwersacja nie ma sensu, bo poziom Twoich wypowiedzi, oraz pisowni powoduje, że całość wygląda jak bełkot, nie mam zamiaru zniżać się do tego poziomu.

Oczywiście zmienię swoje stanowisko i chętnie odniosę się do czegokolwiek, co będziesz potrafiła wykazać, coś więcej niż "Taka prawda i tyle" :)

Lena:* napisał(a): No i ja właśnie to robię bo nie pozwolę sobie 'w kaszę dmuchać ". ;]

No koniecznie nie pozwól! Ty bojowniku!
Ostatnio edytowano So, 13 lip 2013, 00:18 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz

#86733 przez SEBEK:-)
Pt, 12 lip 2013, 23:40
Spoko

Miłego Wieczoru I Dobranoc Tyle Z Mojej Strony :P :embarrased: <aniolek>

#86734 przez BrokenNote
Pt, 12 lip 2013, 23:44
SEBEK:-) napisał(a):Ale na ciul macie tu sie klocic o jakies pierdoly na forum gdzie widza to wszyscy... piszcie sobie np. na PW...
Sory Delicate ale uwazalem Cie za doroslego i rozsadnego czlowieka... A Ty wchodzisz w jakies smieszne zagrywki i wyzywanie sie jak male dzi

Sebek, nie wiem co ma do tego bycie dorosłym człowiekiem.

Wszedłem na forum, żeby złożyć skargę na robur'a(który dał mi bana nie wiem za co, ale prawdopodobnie wstawił się za swoją koleżanką, bo powodu sensownego podać nie potrafił - skargi na niego jednak nie złożę, bo stwierdzam, iż jest to w sumie szlachetne z jego strony, że broni swoją koleżankę, postąpiłbym pewnie podobnie), patrze, jest temat, który dotyczy mnie, w dodatku padają kłamstwa, więc się do tego odnoszę, co ja więc robię w tym momencie złego? Gdyby ktoś napisał o Tobie coś podobnego, to nic być nie odpisał? ;)
Ostatnio edytowano Pt, 12 lip 2013, 23:44 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz

#86735 przez SEBEK:-)
Pt, 12 lip 2013, 23:44
Nie no spoko... Rozumiem:)
Bajo:)

DO ZAMKNIECIA:)

#86736 przez Lena:*
Pt, 12 lip 2013, 23:45
No tak ty teraz tutaj oczkami świecisz i zgrywasz niewinnego. Poziom moich wypowiedzi jest na pewno wyższy niż twoich i również nie mam zamiaru się zniżać do takiego chamskiego poziomu jaki ty sobą reprezentujesz . Nie mam zamiaru się kłócić tylko wyrażam swoja opinie na ten temat. Myślę,że już wszystko do ciebie dotarło i można zakończyć ten temat . :)

#86737 przez BrokenNote
Pt, 12 lip 2013, 23:52
W zasadzie to nic do mnie nie dotarło, bo nie przekazujesz mi żadnych informacji - co ma do mnie dotrzeć? że "ciągle kogoś obrażam"? Podaj mi jakiś przykład prosze, wtedy przyznam Ci, że masz racje, że "świecę oczkami" ...

Rzucasz tu zdaniami typu "taka prawda" "zgrywasz niewinnego" a ani jednego zdania, po którym mógłbym powiedzieć "Cholera, w tym momencie mnie rozwaliła na łopatki, ma bite dowody na to co mówi! Przegrałem!"

Chcesz coś powiedzieć, oskarżyć o coś, daj przykład, wklej jakiś screen, cokolwiek - Czy może jedyny "screen", który potrafisz zrobić, to zdjęcie przed lustrem w łazience z dziubeczkiem? (Mega oryginalne, szczególnie na forum o takiej tematyce, ale pomijając)

Wyrażanie swojej opinii a oskarżanie to różnica, bo jeśli oskarżasz, to musisz mieć coś, na czym będziesz bazować/opierać...ale tego w gimnazjum nie uczą....

EDIT: I jeszcze jedno - Możesz dalej trzymać się swojej taktyki i pisać uparcie "taka prawda", lub inne nieprawdziwe obelgi w moją stronę - pytanie, po co, i co Ci to da? nie lepiej te dziesiątki pustych oskarżeń zastąpić jakimś jednym konkretnym dowodem, po którym wszystko będzie jasne, a ja ze spuszczoną głową odejdę?

Na przyszłość - jeśli nie jesteś do czegoś odpowiednio przygotowana, to tego nie rób, bo wychodzi tak jak na załączonym wyżej obrazku - Jestem od Ciebie dużo starszą istotą, czego często nie widać i wcale nie musisz mnie szanować, na serwerze wszyscy jesteśmy "równi" - jednak na jakiekolwiek osobiste wycieczki przygotuj się bardziej, pokaż klasę, nie sięgaj po kłamstwa. Strzelając konkretami będziesz bardziej wiarygodna, przez co zyskasz więcej szacunku - ludzie polubią Cie nie tylko za ładne zdjęcie telefonem, ale poczują respekt za to, że to co mówisz, ma poparcie, że nie są to rzucane słowa na wiatr.

Kłamstwo to najbardziej obrzydliwa rzecz na Świecie! - Wszędzie tego pełno!

Biorę na Ciebie poprawkę, bo jesteś młoda, ale i tak Cie nie lubię :)

A teraz mimo wszystko pozdrawiam
Ostatnio edytowano So, 13 lip 2013, 00:01 przez Anonymous, łącznie edytowano 2 razy