fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!

#86739 przez Lena:*
Pt, 12 lip 2013, 23:54

no to tak : piszę, że wychodzę już i możne będę później . A Ty ooo ta patologia wychodzi w dobrym momencie wszedłem ... to jest z dziś np .

#86740 przez BrokenNote
So, 13 lip 2013, 00:06
Lena:* napisał(a):no to tak : piszę, że wychodzę już i możne będę później . A Ty ooo ta patologia wychodzi w dobrym momencie wszedłem ... to jest z dziś np .

Jeśli już mnie cytujesz, to rób to słowo w słowo - Nie napisałem tak - jeśli chcesz, mogę Ci to udowodnić w kilka minut z HLTV :) Napisałem, że wychodzę w super momencie, o patologii akurat w tamtym zdaniu nic nie wspominałem. Patologią nazywam Cie zawsze bezosobowo, fakt, w rodzaju żeńskim, i nie ukrywam tego, że dotyczy to Ciebie, ale nigdy nie pisze tego personalnie, możesz się jedynie domyślać, bo np. jesteś aktualnie jedyną kobietą grającą.

Mówiąc krótko - Zaufaj mi, że jeśli chcę Cie obrazić na serwerze, to zrobię to właśnie w taki (niestety) podły sposób, by uniknąć takiego momentu, byś mogła coś na mnie mieć. Tutaj na forum tego jednak nie ukrywam, ale to już co innego.

Spójrz może na to z innej strony - doceń mnie za szczerość że Tobie mówię otwarcie o tym, jak bardzo nienawidzę takiego typu ludzi/zachowania, że po prostu Cie nie trawie :) - Lepiej być fałszywym i słodzić? Czy kogoś nie znosić i o tym mówić?

EDIT: I zapewniam Cie, że jesteś jedyną osobą, do której mam taki stosunek - więc Twoje próby przyklejenia mi plakietki Chamskiego gracza, który obraża "wszystkich" jest nie na miejscu i szczególnie dla mnie przykre, gdyż wydaje mi się, że jak mało komu, zależy mi na pokoju i wysokiej kulturze na serwerze. Zauważ choćby, ile razy Ty przeklinasz, a mi nie zdarzyło się to ani razu, nie wspominając o fakcie, że kobiecie wypada mniej - Może wiele to nie znaczy, ale o pewnej kulturze świadczyć może (?)
Ostatnio edytowano So, 13 lip 2013, 00:36 przez Anonymous, łącznie edytowano 7 razy

#86741 przez SztynX
So, 13 lip 2013, 00:06
Heheuheu szczerze mówiąc to przeczytałem cały temat no i trochę się uśmiałem, ale z jedną rzeczą się zgodzę Delicate, gdy na serwerze gra kobieta to zaczynają się wielkie puce internetowych "podrywaczy" co jest baaaardzo żałosne :)

#86742 przez SEBEK:-)
So, 13 lip 2013, 00:08
Sztynio To Fajna Lekturke Miales Na Dzis Wieczor:):)...

#86744 przez SztynX
So, 13 lip 2013, 00:09
Pozytywnie :)

#86745 przez BrokenNote
So, 13 lip 2013, 00:13
Sztynx - Cieszę się, że zasponsorowaliśmy Tobie udany wieczór - Ja dostałem bana, więc sobie popisałem - W razie czego, możecie mi cofnąć licznik postów po tym temacie, żeby nie było, że sobie nabijam.

A pro po lekturki - aktualnie czytam "Dowód" Ebena Alexandra - Jak wierzysz w "siłę wyższą" lub jesteś totalnym sceptykiem, to polecam :) Jest ciekawiej znacznie niż tu, jak skończę czytać - chętnie pożyczę :P

#86747 przez SztynX
So, 13 lip 2013, 00:19
Z opisu wydaję się całkiem ciekawa, ale niestety przebywam zagramanicą i zostaje mi tylko opcja eboka, która jest słabą opcją dla oczu ;(

#86753 przez PanSkiller
So, 13 lip 2013, 00:53
Sebek jak temat ciebie nie dotyczy to nie wypowiadaj sie wogóle. Naprawde troszke przesadzasz z tym komentowaniem. Chcesz nabic posty lub pokazac komus jaki jestes fajny? Idz na impreze do Kregu. Zapraszam znajduje sie ona w Białymstoku przy ulicy "Wierzbowa"

#86754 przez SEBEK:-)
So, 13 lip 2013, 01:15
Nie jestem fajny o to sie martw nie miales okazji ze mna rozmawiac...
nie nabijam postow ... a co jakis ranking jest? i boisz sie ze cie dogonie czy co?
od tego jest forum by sie wypowiedziec wiec daj na looz! i akurat byłem przy tamtej sytauacji

Pozdro

#86760 przez utolek
So, 13 lip 2013, 13:29
Przed chwilą sam "jak krół" próbowałeś skończyć dyskusje "poddanych", a teraz piszesz,że forum jest do tego, aby się wypowiedzieć. Hmmmm ciekawe

#86761 przez SEBEK:-)
So, 13 lip 2013, 13:34
Nie przed chwila tylko wczoraj w nocy...
A ty posty nabijasz czy co? ze sie wpierdzielasz?

#86762 przez chlopczyk
So, 13 lip 2013, 13:48
Prosta sprawa, instalujesz aktualizacje gry i nie slyszysz leny (nsow). Taka rada :D

#86763 przez utolek
So, 13 lip 2013, 13:55
Wpierdalam się, bo śmieszy mnie ten "Reksio" który juz nawet w 1% nie jest Reksiem, tacy admini jak Ty, chujowe pluginy na serwerze + dyskusje na forum takie jak tu. Dostaliby bana na tydzień pogadaliby coś jeszcze na miesiąc przedłużyć i tyle, a nie tu sie kłócicie jak w przedszkolu.
Jak sam napisałeś
SEBEK:-) napisał(a):nie nabijam postow ... a co jakis ranking jest?

ps. Czy zmienia coś fakt, że to było wczoraj w nocy? Miałeś jakieś przemyślenia nocą i jednak zmieniłeś do tego podejście ?
#86764 przez BrokenNote
So, 13 lip 2013, 14:19
Utolku - za co byś chciał mnie banować aż na tydzień? :-) Ja też jestem za rygorystycznym traktowaniem i nie tolerowaniem jakiegokolwiek przejawu prostactwa (stąd też moja nagonka na gracza, który składa na mnie skargę) na serwerze, ale tydzień bana dla mnie? za co? :-)

Zgadzam się, że dyskusja jest delikatnie mówiąc niepotrzebna, jednak postaw się proszę na moim miejscu.

@ Chłopczyk - mi po aktualizacji CS wariuje, pisałem o tym wielokrotnie, próbowałem wiele razy i za każdym razem myszka mi nie działa, teraz nawet po wymuszeniu CS mi się nie aktualizuje - chyba "on" sam się przyzwyczaił do tego stanu rzeczy, że go nie chce :)

Nie ma co się kłócić, i przede wszystkim nie przeklinajcie tutaj (z "ust" admina szczególnie dziwnie to wygląda). Wiem, że Sebek miał dobre intencje i nie ma co teraz nawzajem się opluwać.

Ja zawsze powtarzam, admin musi świecić przykładem - i jak jeszcze niedawno uważałem, że adminów nigdy nie za wiele, tak teraz zaczynam rozumieć, że przy dużej ilości ciężko jest zachować jakość.
Wg mnie admin powiniem budzić respekt jak mało kto, na serwerze takich nie brakuje, jednak coraz częściej można się spotkać z nieadekwatnym do stanowiska Admina, zachowaniem (prostackie odzywki, nieuzasadnione kicki/bany, błęy ortograficzne, wulgaryzmy)

#86765 przez utolek
So, 13 lip 2013, 14:42
akurat może z tym przesadziłem, ale dla tego kto zaczyna się należy, a co do ilości adminów to lepiej by było mieć 10 ogarniętych niż 100 takich jak niektóre świerzaczki