fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#37648 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 01:29

Player -|bZw|-mapior
Bantype SteamID and/or IP address
SteamID no SteamID present
IP address 82.145.87.en
Invoked on 02-02-2011 - 00:24
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason Czitujesz
Banned by Admin Papa Ziela KKS ()
Banned on Server Reksio[FFA] by Pukawka.pl (0:45/Next:de_nuke)
Previous offences 0
banik powód czitujesz bez ss'ów i takich tAM
Przecież mi nawet t skan nie wsyzedł ziela!
Z kąd wiedziałem , że tam ktoś jest ?
bo 8 s wczesniej słyszałem odgłosy "kilku" graczy na duzym bsie, jednego zabiłem to wiedziałem , że drugi też przyjdzie po pake
Nie wiem czy wiesz , ale za złamanie regulaminu są jakieś kary!

zanim admin da bana powinien zrobić ss'y albo demko- to by było ciekawsze:)
mam nadzieję , że Sru wyciągnie jakieś konsekwencje
#37649 przez ziela
Śr, 2 lut 2011, 01:43
A kolesie odpaleńcy bZw to twoi koledzy?Dostali bana od penera a ty przykleiłeś z nimi bo ten sam klan zobaczyłem tego skana i zajebałem Ci perma zresztą jak wlazłeś to nexta złapałeś od penera.Tamci byli odpaleni na 100% więc ty też się załapałeś
#37650 przez pen9r
Śr, 2 lut 2011, 01:48
Po co prowokujesz? Grało dwoje dzieciaków z tego 'klanu', jawnie odpaleni (wiem, że dzieci bo parę razy odezwali się przez mikrofon). Dostali bana, a po paru minutach Ty wchodzisz z takim nickiem. Nie dziwie się, że ziela zareagował po pierwszej akcji jak napierdalałeś w ściany. Tak naprawdę to uprzedził mnie, bo już miałem banować - za całokształt dla 'klanu'. Dostałeś potem ode mnie bana bo myślałem, że to gracz na neo.
#37651 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 02:00
tak działam pener, od samego poczatku pod moim nikiem jest napisane prowowkator:)
no trochę , z tą nazwą klanu przesadziłem
Do tego jak drugi raaz wszedłem z ta nazwą lepiej sie grało , jedna runda i cztery fragi, musi coś być w tej nazwie!
że mam ten sam szyld to nie znaczy , że czituję, a jak już dajesz bana to poproszę z ss'ami lub demko nagraj tak jak radzi audi!
#37653 przez ziela
Śr, 2 lut 2011, 02:11
jedna runda i cztery fragi, musi coś być w tej nazwie!
Jakim ty jesteś idiotą to szkoda słów
#37656 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 09:47
no i na to czekałem:)
Sru pamiętasz co napisałeś w sprawie wyzywania kogoś?
#37659 przez ziela
Śr, 2 lut 2011, 10:44
Ja Cie nie obrażam ja tylko stwierdzam fakty,a to chyba różnica?
#37663 przez ukcio
Śr, 2 lut 2011, 11:06
ulan_32 napisał(a):no i na to czekałem:)

tez dalbym ci bana jakbys wszedl na nicku kogos, kto latal na wh

wiec juz tam nie sap i odpusc.. prowokacje nie sa mile widziane, tym bardziej ze nic nie osiagniesz
#37666 przez Fallen
Śr, 2 lut 2011, 13:08
ulan czy ty specjalnie prowokujesz,by ktoś stracił admina?
#37668 przez J Dilla
Śr, 2 lut 2011, 13:36
Fallen napisał(a):ulan czy ty specjalnie prowokujesz,by ktoś stracił admina?

jak tak dalej pójdzie to sami będą rezygnować z tej funkcji, bo należenie do ekipy, w której jest ktoś taki zaczyna być ujmą dla normalnych osób, a po tym jak zwyzywał matke ukcia, sam miałem zamiar zrezygnować z admina, bo to co on robi jest poniżej jakiejkolwiek krytyki i nie mam zamiaru mieć z takimi osobnikami nic wspólnego.
#37670 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 13:46
ukcio napisał(a):
ulan_32 napisał(a):no i na to czekałem:)

tez dalbym ci bana jakbys wszedl na nicku kogos, kto latal na wh

wiec juz tam nie sap i odpusc.. prowokacje nie sa mile widziane, tym bardziej ze nic nie osiagniesz

Nie obrażając ciebie ukcio chcem ci napisać, że jak ciebie nie było to nie dodawaj swoich 3 groszy!
Ja równierz ukcio dałbym bana , dla kogoś kto wszedł na czyimś niku , na którym jakaś osoba grała z czitami!
ja nie wszedłem na serwer z czyimś nikiem! mapior to mój nick wymyślony po dwóch lechcach i 4 sekundy zanim wszedłem na serwer![hr]
ziela napisał(a):Ja Cie nie obrażam ja tylko stwierdzam fakty,a to chyba różnica?

fakt , że jestem idiotą to nie fakt lecz obraza, kto ciebie upoważnił do stwierdzania takich faktów[hr]
J Dilla napisał(a):

jak tak dalej pójdzie to sami będą rezygnować z tej funkcji, bo należenie do ekipy, w której jest ktoś taki zaczyna być ujmą dla normalnych osób, a po tym jak zwyzywał matke ukcia, sam miałem zamiar zrezygnować z admina, bo to co on robi jest poniżej jakiejkolwiek krytyki i nie mam zamiaru mieć z takimi osobnikami nic wspólnego.

nie wyzywałem matki ukcio , nawet nie wiem jak ona wygląda , poprostu stwierdziłem (jak to ziela napisał) fakt, że zachowanie ukcia jest nie naturalne(wyzywanie od ułomów i ciągle czepianie się), wiec musiało coś się z nim stać zanim się narodził.
ponizej krytyki jest ciągle czep[ianie się mnie , że kilka razy zchiz dostał bana ode mnie z ss'ami, a nikt nie wspomina o tym jak dostał bana za aima od innego admina!
a teraz wy się mnie czepiacie , że gram tak jak zchiz na fejku i dostaje od was bany to był juz 5 z kolei.
to nie ja to zaczołem i nie zamierzam tego skończyć jako pierwszy!
#37677 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 14:02

prowokuje:
- bo skrytyka za bany na zchize poleciała na mnie
- ban za aima na tadku został zdjęty , pomimo że grał na czitach !
-krytykujecie mnie , że dostaje bany gdy gram na innych nikach, popatrzcie na siebie , jakie pomyłki popełniacie i zastanówcie się jak je zniwelować , a później zwracajcie uwagę innym
- nie kłamcie na forum, piszcie fakty nie kłamstwa , tak jak ostatnio ukcio , po czym jdilla zamknął temat pisząc , żebym znowu nie zaczynał( kolejne kłamstwo), pomimo że to ukcio zmienił temat nie ja!

takich pkt mozna wymienić więcej:)
#37678 przez Fallen
Śr, 2 lut 2011, 14:05
po 1 jak zakładasz taki temat to załóż w ADMIN STAFF,bo zakładając tutaj chyba chcesz pokazać całemu ŚWIATU jaki jesteś źle traktowany,ofiara losu,biedny ulanik. Człowieku ogarnij się i przestań odstawiać szopkę.
po 2 "idź do mamusi i jej się czepiaj -dlaczego skakała z stołu na podłogę gdy była w ciąży z tobą" Jeżeli to nie jest obraza ja jestem debilem.
po3 jak zchiz zostgał banowany nie odwalał szopki,dawał ssy i koniec tematu!
#37679 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 14:16
pkt3 to samo ja robiłem, ale jak wstawiałem to po chwili pojawiały się krytyczne komentarze!
Tylko nie wiem czy sprawdzałeś , ale nie zawsze wstawiał ss'y!- wiec kolejne kłamstwo, troche poszperaj po forum zanim coś napiszesz
a odwalam szopke , bo dostałem bana bez ss'ów, a demka admin równierz nie zrobił.
"zakładając tutaj chyba chcesz pokazać całemu ŚWIATU jaki jesteś źle traktowany,ofiara losu,biedny ulanik"- ogólnie cały ten tekst jest fałszem :)
pkt. 2 masz racje jest to obraza, ale nie trza było wyzywać mnie od ułomów
#37680 przez Fallen
Śr, 2 lut 2011, 14:21
kłamstwo z twojej strony bo nikt Cie nie obraził wtedy zanim to napisałeś! ukcio napisał :RE: KOLEJNY BAN
ss wrzuc na serwer
reksia, wg wzoru

jako administrator powienienes stosowac sie do regulaminu"
Człowieku ogarnij się wreszcie nie jesteś pępkiem Świata i nigdy nie będziesz! Kłamiesz sam i wytykasz innym jak się pomylą!