serwer cs

serwer cs

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#37704 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 15:55
kicha napisał(a):wiesz co ulan do tej pory sie nie wypowiadalem ale wkurwiles mnie nie miłosiernie robisz jakies krzywe jazdy!
i podpierasz sie zdaniami kogos jak male dziecko"(za co zgodnie z założeniami Sru powinie zostać wydalony z grona adminów)" jakbys sam nie mogl tego zalatwic (mniejsza o to)
po drugie Białystok nie dosc ze pisze sie z duzej litery to jeszcze razem i zapraszam do tego miasta zebys przekonal sie jacy naprawde sa tu ludzie


chciałbym to załatwić sam, ale nie potrafię odpóścić jak ktoś kłamię , a znazwą to nie było specjalnie:(
do tego przeciwko sobie mam jedynie adminów z białego, a ja jestem sam!- w realu pewnie bym sobie poradził , a tu jest kilka osób na jednego:(
#37705 przez Audi.
Śr, 2 lut 2011, 15:57
Dokładnie jak Enron mówi, mogę dodać tyle, żeby każdy pilnował siebie i będzie dobrze :).
#37706 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 16:04
enron napisał(a):W całym temacie dziwi mnie tylko jedno - dlaczego nikt z modów nie zamknał, albo przynajmniej nie przeniósł do AS smietnika powyżej. Reszta przewidywalna.

Ps.: Za jechanie po rodzicach każdemu należy się sztacheta wzbogacona gwoździem z rozbiegiem w twarz.

Też się zgadzam z tym Ps'em
tylko nie zapominaj, obrażając dziecko czyis rodziców , obrażasz również ich, to jak swoje dziecko wychowali i takie tam bzdety to jest, ajk chcecie to możemy się bawić w koło macieju
#37708 przez Fallen
Śr, 2 lut 2011, 16:16
"chciałbym to załatwić sam, ale nie potrafię odpóścić jak ktoś kłamię" Przestań sam kłamać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeszcze trochę a przez ulana odejdą admini!

TEMAT jest do zamknięcia.
#37712 przez pen9r
Śr, 2 lut 2011, 16:22
bialym stoku? O **... Nie pisz, że zachód bardziej rozwinięty, bo czytając Twoje posty śmiem twierdzić, że jest niedorozwinięty.
Co to w ogóle za podpierdalanie? Jakieś testy czy admin Cie zbanuje, jak kto się zachowa, gdy zmieni się nick itp. Czego się spodziewałeś? Że ludzie poprą twoją inicjatywę? Toż to paranoja. Jeszcze sam siebie pogrążasz pisząc, że na haxach śmigasz poza reksiem...
ulan_32 napisał(a):TYLKO NIE PISZCIE , ŻE NIGDY NIE KORZYSTALISCIE Z CZITÓW?
co za was za admini byli , gdybyście nie wiedzieli jak działaja itd. o tym , że kiedys korzystałem to już o tym pisłem:), więc sie nie pogrązam

Myślisz czasem? Oczywiście, że nie używałem. Potrafię poznać bez tego. Idąc tym tropem to każdy gracz na świecie powinien mieć kiedyś haxy, bo inaczej nie będzie potrafił rozróżnić odpaleńca! Gratuluje myślenia.

Ps. Ode mnie taka rada: Jebnij się w łeb.
#37724 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 17:36
śmigam, nie śmigam nie ważne bo nie śmigam , lecz śmigałem- pisałem o tym kilka krotnie i to nawet 3/4 dni temu, w sprawie ss'ów pewnego gracza, którego iron zbanował , a większośc z was uznała , że są czyste.
idać tym tropem nie każdy gracz powinien uzywać haxów!
uważam , że admin powinien widzieć jak działają hax'y anty ss'y i czy są już czity na najnowszą wersję vac itd
ja zazwyczaj sprawdzałem czity na sxe, głownie to mnie ciekawiło, bo wtedy miałem swój serwer założony z kumplem, a nie raz się korzystało z xfightera lub sswh, na wrogim nam serwrze,
Iron miał rację , że grupa białostocka się trzyma w kupie:),
wiem , że kiedyś serwer należał do was , ale tu decyduje Sru.
obrazi mnie jeden ,ja mu oddam i zaraz reszta naskakuje, gratuluje wam.
to samo było z hawajem i z gizio i z blindem, nie wiem dlaczego ale tylko z wami z białego stoku mam problem, ciagle wpierdalacie się nie do swoich spraw!!
z innymi adminami takiego problemu nie ma.
#37725 przez GrAbErO
Śr, 2 lut 2011, 17:41
1)nie było by zadych problemow, zebys nie gral na fejkach nikach.Nie graj i nie bedzie tematów niepotrzebnych.
2)Dlaczego piszesz Bialego stoku?;d i przecierz? moze nie wiesz jak cos poprawie Ciebie Białystok, i przecież
#37728 przez -em-
Śr, 2 lut 2011, 18:03
ty sie zastanow o co masz pretensje typie -.-
czy ktorykolwiek admin z bialegostoku lub spoza niego kiedykolwiek skarzyl sie na innego admina? nie przypominam sobie a co do twojego zachowania to zauwaz ze przeszkadza ono nie tylko ludziom z bialegostoku
co do twojego wspominania hawaja, blinda i gzo to jak widac sru wolal ciebie zatrzymac zamiast nich tylko ciekaw jestem ile adminow jeszcze bedzie musialo odejsc a ilu przyjsc nowych(ktorych nie zdazyles jeszcze powkurwiac) zebys odszedl dobrowolnie xd
w sumie to nie interesuja mnie twoje kontakty ze sru ale jezeli sa az tak dobre ze cie nigdy nie zwolni z funkcji admina to moglby poinformowac reszte, bo np niektorzy nie widza siebie w grupie adminow lacznie z toba (tym przykladem moge byc ja xd)
#37733 przez GrAbErO
Śr, 2 lut 2011, 18:23
ale po co tutaj przez kogos pisac, ze moze odejsc....
Lepiej sie nie przejmowac i tyle:)
A co do tych tematów z ss'ami, to niech 1/2 osoby sprawdza i koniec i niech moderator zamyka, zeby zaraz nie bylo klótni

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google[BOT]