serwer cs

serwer cs

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#37681 przez -em-
Śr, 2 lut 2011, 14:21
dla mnie to ty jestes nienormalny ulan, po co sie bierzesz za gre pod jakimis dziecinnymi nickami i czekasz tlyko az ktos cie zabuje -.-, zachowuj sie jak czlowiek a nie nasladujesz kogos, a co do tego ze pojechali cie ludzie za bany dla zchiza to zgadzam sie z nimi calkowicie bo nowoscia nie jest ze nie umiesz rozpoznac prawidlowo odpalenca jak stara sie ukrywac z cheatami, a po za tym trzeba umiec grac zeby takie akcje robic i wcale bym sie nie zdziwil zeby ktos cie w koncu zlapal na dopalaczach bo zauwazylem ze zaczlaes zabijac jak qwerty z dnia na dzien, wystarczy przypomniec aferke co do twojego grania u kolegi w akademiku kiedy to sie tlumaczyles, motales i zmieniales 10 razy zdanie jednego dnia xd
i musze sie zgodzic z fallenem bo juz kur**** strzela jak patrze na twoje zachowanie, a co do wyciagania konsekwencji to powinny byc one wyciagniete w stosunku do ciebie i twojej dziecinady
a tak btw dziwi mnie czemu zaden admin z bialego lub okolic, skad jest wiekszosc nie odwala takich manianow jak ty -.-, sadzac po tobie to dziwni ludzie mieszkaja w twoich stronach ulan -.-
#37683 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 14:28
Fallen napisał(a):kłamstwo z twojej strony bo nikt Cie nie obraził wtedy zanim to napisałeś! ukcio napisał :RE: KOLEJNY BAN
ss wrzuc na serwer
reksia, wg wzoru

jako administrator powienienes stosowac sie do regulaminu"
Człowieku ogarnij się wreszcie nie jesteś pępkiem Świata i nigdy nie będziesz! Kłamiesz sam i wytykasz innym jak się pomylą!


ja nigdzie nie napisałem , że w tym temacie i w tym czasie!
ostatnio przegladając admin staff , znalazłem taki tekst[hr]
-em- napisał(a):dla mnie to ty jestes nienormalny ulan, po co sie bierzesz za gre pod jakimis dziecinnymi nickami i czekasz tlyko az ktos cie zabuje -.-, zachowuj sie jak czlowiek a nie nasladujesz kogos, a co do tego ze pojechali cie ludzie za bany dla zchiza to zgadzam sie z nimi calkowicie bo nowoscia nie jest ze nie umiesz rozpoznac prawidlowo odpalenca jak stara sie ukrywac z cheatami, a po za tym trzeba umiec grac zeby takie akcje robic

no i chyba takie akcje potrafię robić , jeśli mnie banują! a na reksiu nigdy mnie nie złapiesz mnie grając na wh, powtarzam na reksiu!
a z tym kumplem nie motałem i nie zmieniałem zdania, kazdy z was to inaczej zrozumiał!
nie grałem na czitach na reksiu, lecz mój kolega, nie było mnie przy tym , lecz to widział , bo widziałem ss'y robione pod koniec rundy, nic innego w tamtym temacie em nie znajdziesz, dwóch adminów jest z mojej okolicy
#37684 przez Fallen
Śr, 2 lut 2011, 14:38
Niech ktoś zamknie ten temat i skończy kompromitacje tego człowieka.
Jak będą ciągłe takie sytuację to myślę,że grono adminów się rozsypie przez tego Pana wyżej.
#37685 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 14:41
nie trza banować nie winne osoby, to by nie było tego tematu!
kompromitują sie ci co banują jedynie pod naciskiem graczy!
#37686 przez Fallen
Śr, 2 lut 2011, 14:42
dziękujemy na tym przykładzie widać,że byłeś pod presją graczy banując zchiza. DZIĘKUJĘ DOBRANOC.
#37688 przez J Dilla
Śr, 2 lut 2011, 14:48
ulan_32 napisał(a):na reksiu nigdy mnie nie złapiesz mnie grając na wh, powtarzam na reksiu!


brawo, tym sposobem dowiedzieliśmy sie, że jesteś haxem ... ale nie na reksiu, a to ze grasz na ns mając steam mówi samo za siebie, żenada.
#37693 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 14:58
nie jestem haxem:), sorry to kolejna prowokacja, chociarz kiedys się grało na haxach:)
a wracając do tematu , w jednym poscie ktos napisał , że wcześniej grałem słabo , a później jak wszedłem i zabił 4 w jednej rundzie , to jest wina myszki , to samo było na nuke gdy byłem 2 rundy afk poczym wszedłem i zabiłem 6 , ale już grając na ulan_32.
To jest wina myszki, która mam popsute złącze usb , jak wsadze trochę poruszam to nie raz działa, a jak nie działa to gram na klawiaturze(zabiłem tak irona) lub ostatnio na mini myszcze za 10 zł
#37694 przez Fallen
Śr, 2 lut 2011, 15:03
'nie jestem haxem, sorry to kolejna prowokacja, chociarz kiedys się grało na haxach'
hahah człowieku co raz bardziej się pogrążasz!
#37695 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 15:20
TYLKO NIE PISZCIE , ŻE NIGDY NIE KORZYSTALISCIE Z CZITÓW?
co za was za admini byli , gdybyście nie wiedzieli jak działaja itd. o tym , że kiedys korzystałem to już o tym pisłem:), więc sie nie pogrązam
#37696 przez Audi.
Śr, 2 lut 2011, 15:26
Proponuję przenieść temat do Admin Staffu, bo zaczyna się robić nie przyjemnie.
#37697 przez Fallen
Śr, 2 lut 2011, 15:27
nie korzystałem oraz nie zamierzam korzystać!
#37698 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 15:32
Ta skarga miała inny temat , ale jak zawsze gdy wytykam komus błedy to musicie zmieniać temat :)
, więc mam nadzieję , że ziele następnym razem nie będzie wyzywał od idiotów(za co zgodnie z założeniami Sru powinie zostać wydalony z grona adminów) oraz będzie stosował sie o regulaminu i bedzie dawał bany z ss'ami albo robił demko , w niektórych sytuacjack , tak jak audi zaproponował
a na zaostrzenie sytuacji, filmik pokazuje jacy ludzie w tym waszym białym stoku żyją:)
#37699 przez kicha
Śr, 2 lut 2011, 15:46
wiesz co ulan do tej pory sie nie wypowiadalem ale wkurwiles mnie nie miłosiernie robisz jakies krzywe jazdy!
i podpierasz sie zdaniami kogos jak male dziecko"(za co zgodnie z założeniami Sru powinie zostać wydalony z grona adminów)" jakbys sam nie mogl tego zalatwic (mniejsza o to)
po drugie Białystok nie dosc ze pisze sie z duzej litery to jeszcze razem i zapraszam do tego miasta zebys przekonal sie jacy naprawde sa tu ludzie
#37700 przez ulan_32
Śr, 2 lut 2011, 15:50
za daleko , wole zachód- jest lepiej rozwinięty
#37701 przez enron
Śr, 2 lut 2011, 15:53
W całym temacie dziwi mnie tylko jedno - dlaczego nikt z modów nie zamknał, albo przynajmniej nie przeniósł do AS smietnika powyżej. Reszta przewidywalna.

Ps.: Za jechanie po rodzicach każdemu należy się sztacheta wzbogacona gwoździem z rozbiegiem w twarz.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników