fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#21814 przez rapist
Pt, 25 cze 2010, 21:15

nawet nie masz po co isc na forum haxie - powod bana

a tak na prawdę dostałem bana za to , że go zabiłem bedąc na dużym bs'ie w piaskownicy a burza na shifcie( nie słyszałem go) wychodził z domku, kilkanascie sekund póxniej dostałem bana, więc proszę o tzw.unbana
mógłbyś ss'y zrobic, albo demko nagrać?
a teraz moje wytłumacznie:
więc a kurat przed twym wyjściem z domku na duzy bs od strony srodka wybiegł gracz z mojego teamu( zanim wbiegł miałem tam wycelowany celownik), jak w biegł przestawiłem sie na domek a kurat ty wychodziłeś i dostałeś HS,;(
#21821 przez thero
Pt, 25 cze 2010, 22:50
Kolego przede wszystkim nie bede sie tlumaczyl. Mylisz pojęcie czasu. Bana dostałeś po tym jak obserwowałem Ciebie na spekcie. Zrobiłbym ss bądź nakreckiłbym demo gdybym miał najmniejsze wątpliwości, ale po to mamy możliwość bana aby z niej korzystac, szczegolnie w sytuacjach gdy ktos uzywa nielegalnych, badz zakazanych dodatkow/ skryptow. To jaką decyzję podejmuje to moja sprawa, a na pewno nikt mi nie bedzie wmawial ze w Twoim przypadku powinienem postąpić inaczej. Poproś Head Admina może on się nad Tobą zlituje.

P.S. Moj nickname na Reksiu to Burza, nie inaczej
#21823 przez rapist
Pt, 25 cze 2010, 23:08
oj sorry za małe b:(, nie masz dowodów botku nadal bede grał! 3 razy dostawłem bany i zakażdym rzem byłem czysty! załóż sobie dobre słuchawki na głowe to też będziesz tak grał:), spróbuj grać na słuch, poleam na nonstemie v21 , bo na steamie masz cichszy chód i troszeczkę inny dzwięk niż na ns, dzieki temu lepiej można lokalizować lepiej ofiarę,ale naprawdę ciebie trafiłem jak wyzej opisałem.
do tego obserwowałeś mnie wcześniej to dlaczego mnie zbanowałeś do piero po tej ostatniej akcji(patrz pierwszy post),
proszę o unbana
PS.
sry hawaj za te "ch " w twoim niku w czesniejszych postach:)
#21825 przez thero
Pt, 25 cze 2010, 23:19
Jeszcze bezczelnie obrażasz admina na forum... brak mi słów
#21827 przez Fallen
Pt, 25 cze 2010, 23:30
Thero to jest REKSIO obraza admina to norma,więc BANOWAĆ takich!! aż nabiorą szacunku
#21829 przez thero
Pt, 25 cze 2010, 23:38
Zgadzam się, nie interesuje mnie indywidualne podejście do każdego. Jeżeli obrażasz administrację to musisz ponieść tego konsekwencje, chyba że administracja robi to samo. Ja jednak az tak nisko nie zejdę a nie lubię gdy Ktoś wypowiada się na Mój temat nie wiedząc z kim ma do czynienia.
#21838 przez gamers_
So, 26 cze 2010, 09:52
Ma prawo do Banowania Ciebie bez SS ale czy miał 100% pewność czy nie, tego nie wiem, czasem można się pomylić. Sam niekiedy walne takiego skana przypadkowego, że sam bym siebie mogł zbanować :)
Fakt faktem obraza obraza...... DO PIECA :)
#21845 przez ulan_32
So, 26 cze 2010, 10:04
thero popatrz sobie inne skargi! za botka i obraza? sprawdź sobje inne skargi! po za tym na moim kompie nie ma czitów, wysłał już 3 paczki z ss'ami:) , słuchajcie sie gamers'a to samo miałem z j-p - ss'y wrzucił czyste, a po odbanowaniu z nowu od Burzy dostał bana za czity[hr]
po za tym co ja mam powiedzieć jak zastępca H@ odbanowywuje swojego kumpla, po tym jak obraża mnie i moją matkę i hjawaj nie wypieraj się , że to był blind! jesli nie pamietasz, to sobie przypomnij za co dostałeś bana z ss'ami?
Mimo ze to mój kuzyn i tak go nie odbanuje, bo by zaraz hawaj /blind i gzo taką skargę złozy;li , że po 4 stronach została i tak zamknieta przez sru
#21854 przez Fallen
So, 26 cze 2010, 10:55
skończ wypisywanie swoich zażaleń bo to nie jest temat do tego.Masz inny dział do tego,jeżeli Cię życie,aż tak skrzywdziło wypowiedz się w dziale Admin staff. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!
#21864 przez hawaj
So, 26 cze 2010, 11:45
Rapist leci ban na forum, ban na reksiu zostaje, mam Cię po prostu dość i tych Twoich komentarzy, tych błędów ortograficzych(chyba to dziedziczne bo ulan tak samo ma) już naprawdę patrzeć nie mogę na to co piszesz, bo to istne bajki. A co do Ciebie ulan jak myślisz czemu Cie gracze wyzywają wjeżdżają Ci na psyche? Odpowiedz sam sobie na to pytanie i skończ tłumaczyć się że to moja wina albo gzo i blina. Mnie np. nikt nie lubi na reksiu, funkcja admina z tym się wiąże dasz bana był czysty i już Cie człowiek nie trawi, ale nie Ty musisz w każdym swoim poście się nad sobą użalać jaki Ty pokrzywdzony przez życie jesteś.
#21867 przez gamers_
So, 26 cze 2010, 12:01
Hawaj nie jest tak ze funkcja admina wiąże się z nie lubieniem, Ty naprawdę jesteś nieprzyjemnym typem z małym poczuciem humoru :)
Nie że cos do ciebie mam bo jest okey ale czasem przesadzasz... z 2 strony przydatna jest czarna owca dopierdalajaca innym. :D
#21869 przez hawaj
So, 26 cze 2010, 12:09
Mam humor ; ) Po prostu mnie nie znasz, nie znacie i tyle. Biorę na poważnie to co robię, pokażesz że jesteś dobrym adminem przyjaznym to zaraz tylko Ci spamują odbanuj, zrób slota itp. Pokażesz że jesteś przysłowiowym ch*ujem to masz spokój.; ) Taki ze mnie skurwiel niedobry.
#21871 przez Fallen
So, 26 cze 2010, 12:13
aj pijesz piwko to masz dobry humorek :D

Taki już los admina :(((
#21872 przez gamers_
So, 26 cze 2010, 13:08
No wlasnie w sumie Cie nie znam :P Piwko hmmm.... czemu nie czasem naprawde odstresowuje :)

Dobra skurwielu niedobry zamykaj :D

P.S. Mój misio to tez taki skurwwiel xD