fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#13824 przez ulan_32
Pn, 29 mar 2010, 00:17

gracz o nicku bnd(znajomy blinda), dostał bana bez ss'ów za wh od żurka(jeśli się nie mylę), jechał na wh a gdy dostał bANA TO NAWET Z TYM SIE NIE KRYŁ!
przeleciałem 3 razy listę i nie znalazłem go na liście, a po kilku minutaach, jak dostał był wpis!
czyżby jakiś dobry znajomy go odbanował?
czy miał konto na amxbansmenu?!
#13827 przez blind
Pn, 29 mar 2010, 00:24
Tak, ja go odbanowałem. Trzeba robic SS'y.
#13829 przez ulan_32
Pn, 29 mar 2010, 08:43
sorry ale miał wh, wywalcie tego admina!
po co taki jak swoich kolegów z czitami na steamie odbanowywuje!
przecież każdy widział , jak zaraz po otrzymaniu admina walił przez sciany prosto w dwóch ct'ów, którzy byli w dwóch róznych miejscach.
zal ysy ma racje serwer schodzi na psy,
#13830 przez blind
Pn, 29 mar 2010, 10:07
Ale ze ja miałem wh? :D Co Ty pleciesz, plebsie. Pamietaj, kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada. Ysy ma racje, serwer juz DAWNO zszedł na psy, prawda ysy? :) Pamietam miesiac/dwa temu na de_aztec jak ysy oficjalnie pruł na wh, nie kryjac sie z tym W OGÓLE. Nawet odmowil wylaczenia go, kiedy poprosiłem. Mogłem zrobic SS'y, ktorych i tak nie wrzuciłby, ale pomyslałem, ze nie bede robił zamieszania. Po co? Niech gowniarz gra na haksach, jak sie tym podnieca. Tłumaczył sie tym, ze jest "chory" i ma prawo pohaksowac - fajnie, nie? To moze nowa zasade w regulaminie utworzymy. A co do tych pomowien, ktore wysnuwa ulan w mym kierunku umywam rece, z prostej przyczyny - sa nieprawdą. Widac, ze człowiek stara sie, zebym stracił admina. "przecież każdy widział , jak zaraz po otrzymaniu admina walił przez sciany prosto w dwóch ct'ów, którzy byli w dwóch róznych miejscach." Nie wiem.... to było do mnie? Trzeba było robic SS'y i sie nie czaic, w koncu tylko w Tym jestes dobry. Ja tez nie raz mialem takie wrazenie, ze ktos smiga na WH, bo celował idealnie w punkt, gdzie ktos sobie stał. Raz byłem u GZO i patrzylismy jak koles na de_nuke w wiatrołapie skanował miejsce, ktorego zwykle sie nie skanuje, a celował do kolesia, ktory biegł sobie hen daleko. Zrobił mu w tym czasie SS'y - wrzucił je i był czysty. Oczywiste jest to ze, nie bede strzelał w sciane, ktorej nie da sie przebic kulami. Po co? Nie jestem taka ciota, jak Ty, ktora ucieka sie do tzw. autokampy, zeby ustrzelic kilka fragow. Nawet nie grałes ze mna zadnego 5on5, a domyslam sie, ze dostawałbys taki opierrdol na VT ode mnie, ze to sie w pale nie miesci, bociszu. Jezeli powaznie twierdzisz/uwazasz, ze czituję i to, co napisałes o mnie nie jest pomówieniem, zrob mi SS'y - wrzuce, czemu nie? Nie mam nic do ukrycia. Wiedz, ze sie upokorzysz. Aha... mozna zrobic tak, ze jak bede czysty - TY tracisz admina, pasuje? :) Odnosnie tego gowniarza, ktory grał wczoraj na wh. Odbanowałem go po to, zeby osobiscie zrobic mu SS'y, tak dla pewnosci.
#13833 przez blind
Pn, 29 mar 2010, 10:21
Czasem trzeba, dla dobra sprawy. :) Generalnie to dochodze do wniosku, ze szkoda klawiatury na tego imbecyla. Zgodzisz sie ze mna, Marcinie? Po prostu bede udawał, ze nie widze to co pisze. Bo sam juz nie wiem czy mam sie smiac czy płakac. I tak gra jak inwalida, na serwerze jest raz na kilka dni, jak wchodzi to tylko banuje/kickuje, biega z "autokampa" i ma czelnosc oczerniac mnie o wh...
#13838 przez hawaj
Pn, 29 mar 2010, 12:09
To najwiekszy plebs jakiego w życiu widziałem ten ulan, grałem z nim 5on5 własnie kiedy masakra, myślałem ze csa odinstaluje taki reksio gejming odpierdalał ze się w głowie nie mieści miernnota niesamowita, i pluje się ciągle i z tą autokampa jak bot biega. Tyle na temat ulana.
#13850 przez blind
Pn, 29 mar 2010, 13:16
Ja bym na jego miejscu trenował jeszcze z botami. Tak jak ja za czasow 1.5 i bez internetu (eh, az mi łezka w oku sie zakreciła...)
#13858 przez ulan_32
Pn, 29 mar 2010, 14:18
odnośnie tego czitera, po pierwsze mogł mieć czity ale w tedy wyłączył(go zbanowaliście), bo wiedział , że ktos patrzył, i to było nie realne aby tak skanować! tak ja wiele razy na non steam robiłem, miałem pop prostu wh off/on ustawione na mouse 5 i właczałem kiedy chciałem!
na 100% miał wh włączone jak dostawał bana, jak się jest pewnym po co robić ss, po za tym kilku adminów to widziało![hr]
po za tym od kiedy autokampy nie mozna uzywać? Chytba jest ona po to ay z niej korzystać?!
nie każdy potrafi strzelac z awp! dlatego niektórzy wybierają autokampe, którą dla tych "niektórych", jest łatwiejsza w użyciu![hr]
napisałem, że czitujesz?[hr]
po za tym, jak odbanowałeś, to za pewne , przez kilka dni zrezygnuje z włączania czitów!
#13863 przez Bulwers
Pn, 29 mar 2010, 15:41
Z tej strony ysy. HAHAHAHAHHA ja **. Ja na WH? WH to ja używałem na początku mojej kariery w CSa. Zawszę sobie żartuję z ludzi którzy mówią że haxuje i wymyślam jakieś bezsensowne powody. Blind brawo.

Dla mnie Ulan adminuje lepiej niż większość adminów ale też czasem popełnia błędy (nikt nie jest idealny) i czasem ponosi jak każdego z nas.

Pamiętam kiedyś taką akcję na serwerze: zbanowałem kumpla Blinda chyba za rzucanie flashy na respie. Blind od razu zareagował godzinnym banem dla mnie. ;)
#13865 przez hawaj
Pn, 29 mar 2010, 15:45
Ulan dobrze adminuje a to dobre hehehehuashahshausahshaushaushahauhsa umieram, zdycham, przepadłem w czeluściach piekła. Jeszcze raz ahushahsuahsuhudhusahdasdu.
Polowe ludzi banuje fred niemyty, lepszych od siebie rzecz jasna i klarowna, i w połowie jego wypowiedzi uświadamia każdego że gra na wh.
#13871 przez ulan_32
Pn, 29 mar 2010, 17:18
bnd niech tylko na serwer wejdzie!
ciekaw jestem kto go odbanuje w ciagu kilku minut?
tak samo redtube.com!
#13872 przez blind
Pn, 29 mar 2010, 17:21
Wole dac bana na godzinke, niz odpalac jakies scierwo. Byłoby dobrze, gdybys chociaz Ty nigdy nie rzucał na respie fleszy swoim, ysy. Odnosnie WH, wiem, co widziałem, nie bede sie z durniem wykłocał, bo z durniem nie ma sensu sie wykłócac, tym bardziej max. 16-letnim.

Widze, ze ulan wie co nieco na temat wh, wiec tez sie nie zdziwiłbym, gdyby dalej odpalał sobie co jakis czas... a co... w koncu non-steam. Jak mowiles, ustawiasz sobie wh on/off pod mouse 5 i odpalasz, kiedy chcesz. Dzisiaj np. dobrze Ci szło na reksio 4fun. Rownie dobrze mogł ktos posądzic Cie o WH. A co najsmieszniejsze, oczerniałes admina o WH - bH3 jak sie nie myle czy cos w ten deseń.

Jak dla mnie, to szkoda sobie psuc zabawe, grajac z WH na non-steamie, bo BOTY stawiaja wiekszy opor!

Odnosnie mojego ziomka - sam powiedzialęs, ulan, ze napieprzales na non-steamie na WH - wiec on tez mogl sobie dla zabawy ponapieprzac na WH, a na mixach/ligowkach/itd./itp./etc./aso. grac normalnie. A co mu zalezy czy dostanie bana czy nie, to i tak jest non-steamowy serwer. Proponuje Ci tez, zebys zaczał normalnie precyzowac swoje wypowiedzi. Bo napisałes: przecież każdy widział , jak zaraz po otrzymaniu admina walił przez sciany prosto w dwóch ct'ów, którzy byli w dwóch róznych miejscach. - O co chodzi w "zaraz po otrzymaniu admina" - ja zrozumiałem to tak, ze chodziło tu o mnie. W koncu obracasz kota ogonem i piszesz, ze nic takiego nie pisałes... To ja juz sam nie wiem, o co ci zapierdziela...