fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#13662 przez zchiz
So, 27 mar 2010, 22:29

Zwalasz winę na kogoś a nie na samego siebie. Nie grasz w cs'a od miesiąca i wiesz, że czasami trzeba miec farta zeby trafic albo pecha zeby nie trafić.
#13663 przez Sru
So, 27 mar 2010, 22:32
hawaj napisał(a):Pojebało was, jakbym miał za takie rzeczy banować ze magazynek w typa pół serwera bym wyjebał. Najlepiej jakby pokazywało tak jak na innych serwerach, wchodzi gracz i pisze masz zły interp 0.1 zmień nie zmienia ciagle komunikaty są to wypierdalać czereśniaka.

przecież dokładnie u nas jest to samo, tylko zamiast pokazywać kto ma zły to zmienia na 0.05.
#13666 przez hawaj
So, 27 mar 2010, 23:06
No okej !
#13685 przez Naru_Sas
N, 28 mar 2010, 12:09
Ehh...
Jesli mi kogos teleportuje odsylam go na google.pl w poszukiwaniu ustawien cfg dla swojego dostawcy neta.
Jesli pierwsza informacja nie pomaga udzialam rady jak to zmienic. Nadal brak reakcji ban 5 min z powodem usatwienia cfg.
Nie wiem po co ta klotnia.
#13687 przez blind
N, 28 mar 2010, 12:41
Kłotnia o ban z powodu - jak to ysy powiedzial - "za zbyt szybkie wyjscie z respa". Widocznie ban na 5 minut ostro jedzie po ambicji, ze ludzie zaczynaja wyzywac od zer i pieprzyc: co to za admin!?!??! Ja tego nie rozumiem?!?!?!? O bosh...!?!?!!? Po co dawac takiemu komus adma?!?!?!? Ja jestem tego samego zdania, co Naru, jak ktos teleportuje - odesłac na google, niech poszpera i wroci. A nie od razu idzie z płaczem na forum, ze dostał bana na 5 minut... buhuhuuuuu, jak to tak moze byyyyc... Admin jest niesprawiedliwyyyy!!!!!!1111jedenjeden ;( I jeszcze wkreca głupoty, ze dostał permanenta, a nie bana na 5 minut i nie za powod bana, tylko za to, ze zastrzelił Headshotem admina, yeah!!! Inaczej nie potrafią i zawsze jest te same tłumaczenie - "dostał HS'a i od razu ban... zal, nie wiem, jak ktos taki moze byc adminem. Panie H@, prosze nad tym sie zastanowic!!!!!111jeden" Nie ma to jak wkrecanie farmazonow!! P-i-e-k-n-i-e, ze az pała mieknie!!!
#13691 przez hawaj
N, 28 mar 2010, 13:00
Porobiony ; D
#13693 przez rapist
N, 28 mar 2010, 13:09
no nie wiem to chyba tylko N i blind sie do mnie pluli, zmieniłem nick grałem z ysym kosylem i z hawajem i nikt o config mój sie nie pluł!
#13694 przez blind
N, 28 mar 2010, 13:40
No jak taki teleporter gra w moim teamie, to zwykle nie zwracam na niego uwagi, bo nie strzelam do swoich, tylko do przeciwnikow. Naru zapewne był w przeciwnej druzynie. Btw. szkoda utrudniac gre innym swoim pingiem/rate'ami/spieprzona karta graficzna/czymkolwiek innym. Jezeli nie zwracasz na takie rzeczy uwagi, to znaczy, ze grasz zbyt krotko, gowno wiesz o tej grze i jest to Tobie obojetne czy kogos scina/teleportuje/whatever - dla mnie, jak i dla wielu osob, nie jest. Zatem przyznaje sie bez bicia, drazni mnie cos takiego i wyciagam z tego konsekwencje.
#13716 przez Naru_Sas
N, 28 mar 2010, 16:50
Rapist dzis grales i jakos nie bylo zadnego problemu z teleprotami.
Wniosek pierwszy:
poprawiłeś ustawienia cfg.

Wniosek drugi:
Wczoraj Twój dostawca internetu miał jakieś problemy stad problem z twoja osoba, dzis bylo okej. Po co te łzu i bezsensowny temat.

Sru prosze o zamkniecie bo wieksza ilosc postow nic nie wniesie do tej bezsensownej wymiany zdan.