fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#41271 przez banno
Śr, 16 mar 2011, 17:09

Sluchajcie ludzie beature troszke racji, bo nie mozecie dawac mu banow za cos co zrobil wczesniej i zostal za to zbanowany , ale nie ma racji, ze jestescie pizdami znam go i mowil mi ze troche przecholowal z tymi obelgami. Prosil rowniez zebyscie go nie banowali za ping on robi wszystko co sie da z tym pingiem zeby byl mniejszy a ma problemy i mowil ze te czity wlaczyl bo jeden grasz nie bd juz wymienial z nicku gral perfidnie na cheatach i admini nic z tym nie zrobili a jemu zrobili zrzut ekranu i wyzywaja go od cheaterow to nie jest tak jak myslicie. A co do tego pingu nie kazdy ma super neta i moze grac na kazdym serwerze. Badzcie ludzmi. Pozdrawiam.
#41272 przez kicha
Śr, 16 mar 2011, 17:11
a wiesz gdzie mi to lata co on gada ? wlasnie przyznales mi racje kto uzyl wh raz wlaczy i drugi :) pozdrawiam
#41274 przez ulan_32
Śr, 16 mar 2011, 17:20
zrobił to wcześniej i został ukarany permanentnie, czyli na stałe , więc na serwer ma zakaz wejścia, jego kara się nie kończy , gdy zmieni ip!!!
a co do pizd też się z tobą nie zgadzam:)
A że jakiś gracz grał na cheat'ach, to nie znaczy , że może również na nich grać!!! A może admin to był, takiemu to nic nie zrobisz , wyzwiesz od czitera masz bana , zwrócisz uwage masz bana:(
A jeżeli to był gracz to mógłby zwrócić uwagę na U@ , że dany gracz gra na czitach!!
#41279 przez banno
Śr, 16 mar 2011, 17:44
Ale kicha posluchaj wlaczyl tylko zeby czitera z serwa przegonic. A mial poprostu pecha ze admin wszedl ja tez wtedy gralem jak dostal bana za czity . Tamten gracz nie zostal zbanowany. A pozniej chyba admin wyszedl i znowu odpalil czity. I dalej odpierdalal.:P
#41280 przez kicha
Śr, 16 mar 2011, 17:46
komu ty bajki wciskasz ?? jak to ja go banowalem do pieca z tym
#41289 przez NN'
Śr, 16 mar 2011, 18:27
Regulamin mówi :
Czitowanie: ban na zawsze.

Nikogo tutaj nie obchodzi w jakich okolicznościach tego użył, czy mu się dom palił, czy inny cziter wszedł na serwer. Użył - ban. Przecież i tak ma zmienne ip, więc może zmienić nick i zacząć grać na nowo, jako normalny player :)
Close