fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#32065 przez Zmora
Pt, 26 lis 2010, 23:30

Cześć grałem sobie z kolegami na reksiu:) siedzimy na VT ... no jak ktoś padnie to sobie pomagamy ... w dodatku kolega ma skilla i dostaje bana za co ? za to że gra lepiej o innych ?! mając staty 28;9... jest oskarzony o czity [*] ma steam i jest czysty .... grał on na nicku Kuba. Nie pije od 2 godz. ja na swoim :) a ban poszedł ze strony admina o nicku : gamers więc ja się pytam za co ?! i jak tam był koleś o statach 30;2 i bana nie dostał ...

proszę o wyjaśnienie tego ... i odbanowanie kolegi .
#32072 przez ulan_32
Pt, 26 lis 2010, 23:45
ten koleś również dostał bana lecz tylko na 1 tydz .A ten kuba wyglądał mi na czystego, tomkje też mu się przyglądał piec rund i nic nie wykrył, może jak wszedł gamers włączył wh?
a admin ss'y zrobił?
#32074 przez Kuba.
Pt, 26 lis 2010, 23:58
Cześć.
Właśnie Zmora powiedział mi że na forum istnieje taki temat na mój temat.

W sumie nie dziwię że admini tak reagują bo ktoś gra trochę lepiej i to ich boli, a nie chciało mi się pisać odwołania bo jest wiele serwerów na których można trochę pograć, nie koniecznie u was tym bardziej że takie podejście do sprawy jest.

ulan_32 napisał(a):kuba wyglądał mi na czystego, tomkje też mu się przyglądał piec rund i nic nie wykrył, może jak wszedł gamers włączył wh?

Nie sądzisz że to trochę bezsensu i głupie ? Chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś.

ulan_32 napisał(a):a admin ss'y zrobił?

Nie, admin nie robił screenów.

Jeśli macie zamiar mnie obandować mogę podać SteamID a jeśli nie to cześć.
#32076 przez enron
So, 27 lis 2010, 00:19
ulan_32 napisał(a):ten koleś również dostał bana lecz tylko na 1 tydz .A ten kuba wyglądał mi na czystego, tomkje też mu się przyglądał piec rund i nic nie wykrył, może jak wszedł gamers włączył wh?
a admin ss'y zrobił?

Bana dał mu tomkje, więc raczej czysty nie jest.
#32078 przez GrAbErO
So, 27 lis 2010, 00:29
Jeśli macie zamiar mnie obandować mogę podać SteamID a jeśli nie to cześć.

Troche psychologi sie zna;d wiec napisze:
Nie wiem czy grasz na tym "wh" bo nie bylem wtedy na serwerze, ale po twoim poście nie pisałbyś "Jak macie zamiar mnie odbanowac moge podac SID" domagalbyś sie odbanowania, wręcz bys walczył o to,gdybys byl czysty.
Swoja droga gra na Vt to jest tez po cześci oszukiwanie.
Tomek musi sie wypowiedziec czy zrobil ss jesli tak to trzeba je wstawic:) jesli nie to Sru moze Ciebie odbanuje.
#32082 przez gamers_
So, 27 lis 2010, 01:52
Co za baran, nic nas nie boli, takie nasze zadanie sprawdzac graczy by okazalo sie czy ktos jest czysty czy nie wiec sie nie unoś bo wrażenia na mnie tym nie robisz, jeśli siedzicie na VT to moze były akcje wygladające na info z dypy czyli WH, więc słuszne podejrzenia. Bana nawet nie ja dalem wiec za nim kogos osadzisz sprawdz.
Obadamy co Tomasz powie
#32085 przez Kuba.
So, 27 lis 2010, 09:51
GrAbErO napisał(a):domagalbyś sie odbanowania, wręcz bys walczył o to,gdybys byl czysty.

Chyba czytane ze zrozumieniem kuleje lekko. Jak już wyżej napisałem, nie będę się prosić o unbana bo wiem że jestem czysty i tak samo jest wiele innych sieci na których można trochę pograć. Tym bardziej na logikę po co mam pisać prośbę o unbana jak za jakiś czas dostanę znowu bo jakiś '' słaby '' admin będzie miał problem że ma mniej fragów ?

gamers_ napisał(a):Co za baran, nic nas nie boli

Po pierwsze, nie rozmawiasz z kolegą.

gamers_ napisał(a):takie nasze zadanie sprawdzac graczy by okazalo sie czy ktos jest czysty czy nie

Po drugie, jako iż jestem adminem na innych wielu sieciach to sam wiem że admin ma takie zadanie ale trochę dziwne jest to że tak jak było w moim przypadku admin nie ma łaski nawet wejść na spec i zobaczyć dokładnie tylko '' o ten ma 28:9 to dam mu bana bo ma wh ''. Gz !

gamers_ napisał(a):wiec sie nie unoś bo wrażenia na mnie tym nie robisz

I nawet nie mam takiego zamiaru robić na nikim wrażenia.

Tyle ode mnie.
#32086 przez enron
So, 27 lis 2010, 10:07
Kubusiu zacznij może od tego, że przed napisaniem następnego post'u spędzisz trochę czasu nad poprawą składni swoich wypowiedzi, bo aż oczy bolą jak się to czyta.
#32087 przez Kuba.
So, 27 lis 2010, 10:08
Co ma jedno do drugiego ? Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat bana to się nie udzielaj w ogóle.
#32089 przez enron
So, 27 lis 2010, 10:42
Od kiedy masz tu moderatora, żeby mówić kto ma prawo głosu ? Na tym forum wymagany jest pewien poziom - jak go nie zachowujesz to długo to nie pobędziesz.
#32090 przez pen9r
So, 27 lis 2010, 10:50
Kuba. napisał(a):Po drugie, jako iż jestem adminem na innych wielu sieciach to sam wiem że admin ma takie zadanie ale trochę dziwne jest to że tak jak było w moim przypadku admin nie ma łaski nawet wejść na spec i zobaczyć dokładnie tylko '' o ten ma 28:9 to dam mu bana bo ma wh ''. Gz !

Masz adminy na WIELU serverach (zresztą jak prawie wszyscy Polacy :D składają podania o admina -> byłem adminem na wielu serverach ;]) to na nich graj. Oczywiście Ci nie wierzę, że masz, ale to nie o tym temat.

Co w tym w Twoim przypadku jest dziwne? Napierdalasz z kolegą na vt... Żebyś był adminem to byś wiedział, że osobom niewtajemniczonym obserwującym was, które nie wiedzą, że gracie na vt wygląda to na wh. Sam Twój kolega w pierwszym poście zaznaczył, że sobie pomagacie, co dla mnie jest debilizmem na ffa. Pewnie bezczelnie skanowałeś miejsca, o których akurat dostałeś info i tak to się skończyło. Aczkolwiek screeny powinny być, jeśli podejrzenie było o samo wh. I nie gadaj, że ban za staty albo że nikt Cię nie obserwował jak nie masz o tym pojęcia.
#32091 przez Kuba.
So, 27 lis 2010, 10:59
nickname napisał(a):Masz adminy na WIELU serverach to na nich graj. Oczywiście Ci nie wierzę, że masz

No tak bo jak Twój świat CS zamyka się na serwerowni Reksio to tak jest.

nickname napisał(a):Co w tym w Twoim przypadku jest dziwne? Napierdalasz z kolegą na vt... Żebyś był adminem to byś wiedział, że osobom niewtajemniczonym obserwującym was, które nie wiedzą, że gracie na vt wygląda to na wh.

Można to podciągnąć pod mixa ( jeśli wiesz co to jest ) bo byliśmy w jednym teamie więc nie wiem co w tym takiego dziwnego ..

nickname napisał(a):Pewnie bezczelnie skanowałeś miejsca, o których akurat dostałeś info i tak to się skończyło.

Taa, skanowałem bo lubię.

nickname napisał(a):screeny powinny być, jeśli podejrzenie było o samo wh.

O ile się nie mylę brak dowodów = z natychmiastowym odbanowaniem, czy nie jest tak u was tu ?

nickname napisał(a):I nie gadaj, że ban za staty albo że nikt Cię nie obserwował jak nie masz o tym pojęcia.

Tak nie mam pojęcia. No i tu się mylisz bo pojęcie mam o tym większe niż nie jeden '' admin '' z waszej ekipy. Co macie amx_niewidka czy coś innego ?

Więc daruj sobie takie coś bo w dupie byłeś i gówno widziałeś.

Tak jestem wulgarny ale zmusza mnie do tego ten niski poziom i zaistniała sytuacja.
#32093 przez enron
So, 27 lis 2010, 11:15
Poczytaj co oznacza słowo : "serwerownia".
Chwalisz się jeszcze tym, że z kolegą OSZUKUJESZ na VT ? Brawo.
I po raz kolejny proszę: Naucz się poprawnie budować zdania !

Tak czy inaczej zamiast się tu pluć poczekajmy co powie admin, który dał Ci bana.
#32094 przez Kuba.
So, 27 lis 2010, 11:32
enron napisał(a):Poczytaj co oznacza słowo : "serwerownia".

Tak wiem, źle napisałem bo tego czegoś nie można zaliczyć do serwerowni.

enron napisał(a):Chwalisz się jeszcze tym, że z kolegą OSZUKUJESZ na VT ? Brawo.

Ty naprawdę masz ze sobą jakiś problem. Widać że poza Reksia się nie wychylasz ( wiem zaraz napiszesz że się powtarzam, ale stwierdzam fakty po prostu ) Nie wiem jaki miałeś cel pisząc OSZUKUJESZ tak jak napisałeś, ale chyba próbujesz wszystko zrobić aby unbana nie było.

Sami byście na to nie wpadli aby zobaczyć w amxbans
http://zapodaj.net/7b70a019b622.jpg.html
#32095 przez enron
So, 27 lis 2010, 11:53
Serwerownia, to miejsce gdzie stoją serwery, routery, switche itp.
Napisałem to dużymi literami w celu wyartykułowania tego co miałem do powiedzenia. Nie zrozumiałeś - trudno.

Ps.: jak dostałeś powód - czitujesz to raczej nie za wh, więc ub raczej nie dostaniesz.