fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#19022 przez GnS
Pt, 21 maja 2010, 22:16

witam,
jestem notorycznie banowany na waszym serwerze, za nic, za to ze zwracalem im uwage. Nie bylo to bez podstawne. Na serwerze jest duzo cziterow a admini NIC ALE TO NIC NIE ROBIA. Bluznia na OFICJALNYM, nic sobie nie robia z regulaminu(za to powinni tracic FLAGI na pisanie na ogolnym). Tuz przed moim zbanowanie ma 3 dni i 12 godzin(84 godziny), POWOD: SMIERDZIELI SZUKAJ W DOMU(MAM SS`A). Bylem swiadkiem jak jeden z tych adminow dal BANA PERMAMENTNEGO playerowi o nicku [K]AMI[L], powod: "KAMPISZ". Jestem adminem na 3 serwerach ale jak widze co tu sie dzieje to jestem przerazony. Dajecie admina nieodpowiedzialnym ludziom. Nie potrafia odpowiednio reagowac na cziterow, nie mowie ze wszyscy, wymienilbym kto nie powinien miec admina ale nie pokazuje sie nick przy banie ani po komendzie "/admin". Moja znajomosc AMXMODMENU = 10/10 i wiem ze to zaden wysilek zrobic SSY. Dzisiaj tez widzialem jak player ewidentnie czitowal a admin dal mu BAN NA 1 godzine ...... POWOD: PING. CO TO MA BYC? APELUJE DO H@-ZAINTERESUJCIE SIE JAK ADMINI WYKONUJA POWIERZONA IM FUNKCJE.
pozdrawiam MowMiSMOKU aka GnS
#19025 przez UZBECcO88
Pt, 21 maja 2010, 22:21
Mhm, jak jesteś adminem to pewno nie lubisz jak cie błazny serwerowe obrazaja od smierdzieli i imbecyli co? :) Nie znasz sytuacji z kolesiem, a prułes sie jakbyś był nie wiadomo kim. Ja bana nie zdejme, pros innych.
#19026 przez hawaj
Pt, 21 maja 2010, 22:23
Nastepnym razem, nie rugaj admina i nie oskarżaj go samego o haxy bo przegiąłeś koleżko, jakbyś takie słowa do mnie rzucał dałbym Ci perma i koniec gadki. Myślisz że nie patrzymy ludzi bo nie siedzimy na SPEKCIE ? 10/10 to Ty może swój pokój znasz, bo ** grać ani nie umiesz tylko ryja piłujesz i kape liżesz pisząc ciągle na admin czacie, masz na 3 serwerach admina ? To spadaj tam i pilnuj porządku, jak taki kozak jesteś. Dziękuje dobranoc
#19030 przez zchiz
Pt, 21 maja 2010, 22:27
Ten "kampisz" to ktoś się pomylil. Mialo być "czitujesz". Sprawa kolesia jest znana. Bany za ping na godzine? a dlaczego nie? 5 lat temu ping 70 byl zajebisty, teraz to przeszkadza grac jak koles klatkuje i nie da sie go trafic. Godzina nie boli. No chyba ze ktos jest no-lifem.
I zanim sie zabanuje jakiegos czitera to chyba trzeba miec pewnosc ze jest czitem. Prawda? Po jednej akcji to chyba byloby nie fair
#19036 przez GnS
Pt, 21 maja 2010, 22:37
1. od "smierdziela" nie wyzwalem zadnego admina tylko okreslilem tym mianem czitera(pewniaka) ktory sam sie do tego przyznal i mial to gdzies
2. nie, po jednej akcji sie nie daje permow ale mozna zrobic SSy
3. sposob w jaki sie wyrazacie jest niestosowny(potwierdzacie to co napisalem wyzej)
4. slabiutki jestem?? to czemu zawsze otwieram? Hmmmmm? w "gebie" to mocne sa tylko te osoby ktore mnie w taki sposob okreslily(patrz wyzej)
5. prosze o wypowiedz H@, bo widze ze z adminami to nie ma o czym gadac.

ps. czytalem podania o adminow i wiekszosc pisze "AMX:nie za bardzo ale mozna sie nauczy nie??" i tacy wlasnie dostali a teraz sie wyzywaja na lepszych od siebie.

PROSZE O UB I OBIECUJE ZE MOIMI JEDYNYMI SLOWAMI NA SERWERZE BEDA: "WITAM" i "ZEGNAM"
#19038 przez Fallen
Pt, 21 maja 2010, 22:40
ciagle otwierasz? hmmm moge o autograf??? czlowieku jest lou patrzac na twoja kamerke wiec nie rob sobie takiej wielkiej marki jaka nie jestes ; ) na tym servie jest z 30 osob grajacych lepiej od ciebie
#19039 przez hawaj
Pt, 21 maja 2010, 22:40
haahha otwierasz to może puszke coca coli koleżko z czym do ludzi zamykasz albo w połowie tabeli jesteś cały dzień z Tobą grałem i otwierania nie widziałem i to jeszcze "zawsze" głupoty piszesz i jeszcze idiote z siebie robisz, bo byłem wtedy na serwerze jak powiedziałeś do GOD ray blalaa smiedzielu jebany lub coś w ten sęk. No jak robisz po 1 akcji ssy'y to powodzenia na Twoich SŁŁŁŁIT serwerkach.
#19041 przez GnS
Pt, 21 maja 2010, 22:45
smiech na sali. nie otwieram? a to dobre(srodek tabeli? chyba przez pierwsze 4 rundy). klamstwa ale widac odrazu ze na nic wiecej was nie stac. 30 osob lepszych ode mnie? moze i 500 ale spotkalem jak narazie moze 3 takie osoby(na tym serwerze, bo gram krotko).

NIE ODBIEGAC OD TEMU(nie nabijajcie sobie glupio postow)

i chyba nie wiesz co znaczy "lou". zeby sie dowiedziec to nagraj sobie demko i je posc a zaplaczesz i powiesz "LOU".

wpisz "/top15" - jak umiesz.
#19042 przez hawaj
Pt, 21 maja 2010, 22:46
Notoryczne bany ? hmmm fajnie masz, popatrz lepiej za co dostawałeś potem płacz. Nie dziwie się że dostajesz jak ciągle po ludziach ciskasz, i mówisz ze to my bez kultury jesteśmy AJJJ TIII SYNKUUU
#19051 przez GnS
Pt, 21 maja 2010, 22:59
Fallen napisał(a):ja uwazam swoj skill jak LOW hmmm a bije takich jak ty wiec o czym mowa?

1.notorycznie mnie bijesz???? <ROTFL> ty to masz fantazje czlowieku.
2.LOU??? tez dobre. nie powiedzialem ze jestem PRO ale napewno nie jestem BOTEM.
3.CISNE PO CZITERACH, bo to nie sa ludzie.
4.nie jestem dla was zadnym "synkiem" ani "zabka"
5.tak, mam wiecej kultury. poszlibyscie na studia zamiast konczyn edukacje po gimnazju to byscie wiedzieli co to slowo w ogole oznacza.
6.za co bany? wczoraj dostalem na godzine za to ze admin do mnie sie zwracal w sposob wulgarny/obrazliwy a ja mu tylko zwrocilem uwage(bez zlego slowa)

PROSILEM O NIENABIJANIE LICZBY POSTOW, WYPOWIEDZIAMI KTORE NIC NIE WNOSZA NOWEGO.
#19052 przez hawaj
Pt, 21 maja 2010, 23:01
To po co piszesz? Bo nic nie wnosisz, i znów się chwalisz jaki Ty jesteś dobry ajjj studia, SYNEK tu dużo ludzi studiuje nie tylko Ty, w co wątpię pewnie jeszcze gimnazjum nie skończyłeś.
Nie chwaląc się bije Cię jak chce ! LUUUBIE TO !