fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#63754 przez knv
Pn, 16 sty 2012, 21:25

Witam,
Właśnie próbowałem wejść na serwer i przywitał mnie taki komunikat:
Obrazek

Nie wiem za co jest ban, ale domyślam się że któremuś z adminów nie spodobała się mapa którą wybrałem. Nie jestem w stanie powiedzieć kto mnie zbanował, ponieważ odbyło się to po wyjściu z serwera. ( Myślę, że można to sprawdzić w logach )
Według mnie takie zachowanie admina jest niestosowne, nie można od tak dawać graczom bana bez żadnego powodu.

Jak się któraś z map nie podoba to należy ją po prostu zlikwidować, a nie jeszcze dawać możliwość do wyboru jej każdemu kto jest na serwerze.

Poproszę o unbana i jakieś restrykcje wobec administratora który mnie zbanował.
Pozdrawiam

Dane:

IP: 82.139.164.244
SteamID: 0:0:20828126
nick: Knv

#63756 przez Sru
Pn, 16 sty 2012, 21:26
http://bany.reksio-cs.pl/ban-id1212.html

Pener, czekam na wytłumaczenie

#63757 przez -em-
Pn, 16 sty 2012, 21:32
bylem akurat na serwerze i przedyskutowalismy twoje zachowanie przez cala mape z kolega adminem i doszlismy do wniosku ze potrzebujesz ochlanac, moze i ban za dlugi ale po przedyskutowaniu zostal skrocony takze juz go nie masz
a co do tego jaka mape wybierasz to milo ze o tym wspomniales bo dobrze kazdy wie ze to nie jest mapa grywalna i kazdy na nia narzeka a jest w mapcycle bo zostala dodana w celach probnych i jezeli jeszce raz zrobisz taki motyw ze przed wyjsciem z serwera wybierzesz najgorsza mape i tym samym zadzialasz na szkode serwera gdyz prawie natychmiast pustoszeje sam ci wpi****** bana na tydz
graj, mozna zamknac

#63758 przez knv
Pn, 16 sty 2012, 21:39
Jeśli według ciebie "każdy na nią narzeka" to po co nadal jest na serwerze. Jest dodana w celach próbnych, ale jeśli już została "wypróbowana" i twierdzisz że każdy na nią narzeka to po kiego nadal można na niej grać?
A jak chcesz grozić to groź, ale mam prawo wyboru 1 mapy z kilkunastu. Chyba że wybór polega na czymś innym tzn. admin wybiera gracz się podporządkuje - w takim razie mój błąd.

#63760 przez -em-
Pn, 16 sty 2012, 21:42
alez skad, nigdy nikomu nie narzucam wyboru mapy i nie bede tego robic, ale w tym momencie udajesz idiote czy nim jestes??
nawet dzieci grajace na tej mapie wiedza ze ta mapa nie jest grywalna, a co do tego ze nadal jest na serwerze to napisz do sru pw, on powinien wiedziec

#63761 przez AiR_NiKe
Pn, 16 sty 2012, 21:44
Popieram kolegę knv, racja konkurs życzen jest po to aby wybierac sobie mapy jakie sie chce, czy są grywalne czy nie wybiera co mu sie podoba, kazdy bedzie za coś takiego banowany? Jesli wybierze mapę i wyjdzie z serwa? To trzeba by nowy punkt dodac w regulaminie serwera. pt, Nie wybierac map ktore są malo grywalne lub bo wyborze mapy malo grywalnej nie wychodzic z serwera.

#63762 przez knv
Pn, 16 sty 2012, 21:49
@em
Idiotyczne to są twoje wypowiedzi.
Co mnie obchodzi to czy mapa jest grywalna czy nie? Jeśli mam możliwość i chcę sobie akurat na niej zagrać to nie mogę bo jest "mało grywalna"?
Sęk w tym, że dostałem bana za coś co mogłem zrobić, a nie za coś co jest niedozwolone, jak chcę mogę zaraz wejść i wybrać dokładnie tę samą mapę i nie masz prawa mnie banować.

PS. Bana mam nadal, ale skróconego (jeszcze 40 minut)

#63764 przez -em-
Pn, 16 sty 2012, 21:55
co do wyboru mapy na ktorej chcesz grac to sie zgadzam ale czemu walisz mnie w ch*** i myslisz ze w to uwierze?
mam na mysli to ze wybrales mape na ktorej chciales grac i przypadkowo nawet na rozgrzewce sie na niej nie zalogowales...
jak dla mnie dalej udajesz durnia wiec na tym koncze moj udzial w tej dyskusji, odczekaj swoje, na przyszlosc sie popraw i nie oceniaj ludzi wzgledem siebie
narazie

-- Dodano 16 sty 2012, 2012 20:55 --

a ty widze nike jak zwykle zorientowany i kumaty :)

#63766 przez pen9r
Pn, 16 sty 2012, 21:56
Jak widać po nazwie tematu wiesz za co poszedł ban. Po wybraniu pseudomapy (de_storm) napisałeś ironiczne "narazie". Cwaniaczków nie lubię, więc poleciałeś.
Jak już em wspomniał, mapa jest kompletnie niegrywalna (to samo jak de_torn), w trakcie gry przez pół mapy dużo graczy pisze żeby ją zmienić, ale niestety niski poziom intelektualny niektórych graczy (np: nieumiejętność włączenia konsoli) sprawia, że zazwyczaj brakuje 1-2 głosów żeby votemap przeszło. Nie wspominając, że "normalni gracze" (normalni, tzn. mający jako takie pojęcie o grze) wychodzą, bo to tylko strata czasu. Nikt z adminów tych map nie lubi (wyjątek pewnie BIMBOL, wieczny fan tego typu map no i pewnie nike, notabene nielubiany przez 90% społeczności adminów [Ps. tradycyjne już pytanie "NIKE SKĄD TY MASZ ** ADMINA?!").
Pytasz czemu są na serverze? Tego nie wie nikt, poruszany był temat w mapcycle niejednokrotnie. Ale, jako że Sru gra raz na ruski miesiąc to co on może wiedzieć jak wtedy wygląda sytuacja na serverze?
knv napisał(a):Co mnie obchodzi to czy mapa jest grywalna czy nie? Jeśli mam możliwość i chcę sobie akurat na niej zagrać to nie mogę bo jest "mało grywalna"?

Wszystko rozchodzi się o to, że wybrałeś ją celowo, wiedząc że nie będziesz na niej grał, po czym spierdoliłeś jak szczur. I dalej cwaniakujesz. W regulaminie nie ma punktu o takich banach, zgadza się. Ale jak już wspomniałem wyżej cwaniaczków nie lubię. Irytacja wzięła górę, więc poleciałeś.

#63767 przez Sru
Pn, 16 sty 2012, 21:59
AiR_NiKe napisał(a):pieram kolegę knv, racja konkurs życzen jest po to aby wybierac sobie mapy jakie sie chce, czy są grywalne czy nie wybiera co mu sie podoba, kazdy bedzie za coś takiego banowany?

Podbijam, gracz ma prawo wybrać mape i może zrobić co chce, czy wyjdzie czy nie ani graczom ani adminom nic do tego.

Kolejny raz dorabiacie jakieś swoje dziwne zasady. Są mapy, gramy te mapy i kij do tego innym. Gracz był najlepszy, rob co chce. Zamykam.

@edit
Pener, brak słów. Nie Tobie decydować czy zrobił to celowo czy nie, ma do tego prawo i już.

#63771 przez enron
Pn, 16 sty 2012, 22:13
Ban za wybraną mapę ? Tego jeszcze nie było. Panowie stale się rozwijają i chyba możemy liczyć jeszcze na niejedno zaskoczenie. 5