serwer cs

serwer cs

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#83133 przez libra
Cz, 24 sty 2013, 21:05
Martwi mnie to, że jeszcze go nie ma. Do czasu inferno wszystkie na bieżąco ładnie się uploadowały, a traina, azteca i tych co były potem brak. Mam nadzieję, że będą bo chciałbym raz na zawsze oczyścić się za zarzutów i więcej się tu nie tłumaczyć z żadnych dem czy screenów.

-- Dodano 24 sty 2013, o 20:54 --

Jest już demko tak więc do roboty paNicz :)
Jakość dramatyczna. Nie żebym się mądrzył ale nagrywane z first person jest lepsze i wiarygodniejsze - taka rada na przyszłość od admina z dłuższym stażem :)

#83134 przez paNicz
Cz, 24 sty 2013, 21:56
Witam a wiec tak odpalamy demko z De_azteC
przewijamy :

5:41 - doskonale wiesz że idą dołem a przecież żadne info nie poszło wyskakujesz odrazu zabijasz przeciwnika.
6:25 - wyskakujesz nie patrzysz plecy od razu wiesz gdzie masz strzelać.
7:07 - wiesz doskonale że jest tam jeden z Terro ciskasz mu granata prosto na twarz.
7:20 - Wbijasz brama od razu walisz jednego typa po czym wiesz gdzie jest drugi.

Musze przyznać natomiast, że Twoje akcje wyglądały Zdecydowanie gorzej jak miałem podgląd WH wiedziałem gdzie są gracze z przeciwnej drużyny i gdzie Ty odrazu wyskakujesz i wiesz gdzie masz walić. Na HLTV niema opcji wlączenia czita aby miec lepsza widoczność. Przynaje się mój bląd nastepnym razem będe krecił demka sam :]

Pozdrówki
paNicz napisał(a):Jakość dramatyczna. Nie żebym się mądrzył ale nagrywane z first person jest lepsze i wiarygodniejsze - taka rada na przyszłość od admina z dłuższym stażem

libra napisał(a):Jakość dramatyczna

Jest taka jak first person, tylko są dodane modele HLTV.
Zdziwił byś sie synek ile to już wiosen cisne w tego Cs-a, oraz adminuje na róznych serwach.

#83136 przez libra
Cz, 24 sty 2013, 22:09
paNicz napisał(a):5:41 - doskonale wiesz że idą dołem a przecież żadne info nie poszło wyskakujesz odrazu zabijasz przeciwnika.


Jak byłem na moście to :
1. Słyszałem jak biegali po wodzie
2. Przecież z dołu wleciały granaty więc mogłem się tam kogoś spodziewać

paNicz napisał(a):6:25 - wyskakujesz nie patrzysz plecy od razu wiesz gdzie masz strzelać.


Jakie plecy miałem tam sprawdzić ? Przecież słychać, że są przed bramą i strzelają.

paNicz napisał(a):7:07 - wiesz doskonale że jest tam jeden z Terro ciskasz mu granata prosto na twarz.


Generalnie rzucić granat z dołu to nie problem, bardzo często robie to zarówno w CT jak i w T. Z resztą zobacz, że w drugiej rundzie również rzuciłem granat na na most i ponownie jeden z T padł. Nic nadzwyczajnego.

paNicz napisał(a):7:20 - Wbijasz brama od razu walisz jednego typa po czym wiesz gdzie jest drugi.


Przecież słychać jak po prawej stronie za bramą Terro robi kilka kroków po czym staje więc jasnym było, że jest albo za murkiem albo za skrzynką. Najpierw strzeliłem w murek, a jak usłyszałem, że dostał to już go dobiłem. Poza tym tamte dwie miejscówki są często oblegane przez T dlatego zawsze tam patrzę lub oddaje kilka strzałów kontrolnych.

Podsumuję to tak : żenada
Wiele razy byłem nagrywany, były analizowane i opisywane moje akcje jednak to co przedstawił paNicz to w mojej opinii wstyd i hańba. Proszę o ub bo na tym demku nic nie ma - tak jak z resztą zapewniałem.


paNicz napisał(a):Jest taka jak first person, tylko są dodane modele HLTV.


Ty kpisz sobie ze mnie ? Starego jeża na drewniane jabłko chcesz nabrać ? Już napisałem wcześniej - nagraj sobie sam demko, obejrzysz je i zobacz jak diametralna jest różnica.
Ostatnio edytowano Cz, 24 sty 2013, 22:27 przez libra, łącznie edytowano 1 raz
#83137 przez feno
Cz, 24 sty 2013, 22:09
niestety na demku nic specjalnego nie ma , jesli chodzi o gre na sluch to umowmy sie ze wiekszosc gra z micro , ja mam all mute co sie da i proponuje sprobowac pograc w ten sposob.Jak dla mnie ub bo nie ma podstaw do bana za czity (?)Z tego co czytalem czekam teraz na moje demko.Pozdrawiam

#83138 przez paNicz
Cz, 24 sty 2013, 22:10
Czegoś takiego jak MUTE na Reksiu, poprostu NIEMA !!!
#83139 przez libra
Cz, 24 sty 2013, 22:28
Hahahahahahahahaha normalnie nie mogę :D

A wiesz, że jest taka komenda jak voice_enable 0 która powoduje, że nie słyszysz nic co ktoś mówi przez mikrofon ? U mnie jest to niezbędne bo mogę się skupić na grze, a nie na gadaniu innych graczy. Przecież słuch to podstawa w cs'ie, a jak przez mikro ciągle ktoś nawija to strasznie to rozprasza.

Zdejmujcie bana i zamykajcie :)

#83140 przez paNicz
Cz, 24 sty 2013, 22:41
Dobra, mnie to interesuje Tyle co zeszloroczny snieg, czekam na opinie innych Adminów oraz EnRona.

Ty równiez czekaj cierpliwie co powiedza inni gracze,

z Fartem :)

#83141 przez libra
Cz, 24 sty 2013, 23:00
paNicz napisał(a):Dobra, mnie to interesuje Tyle co zeszloroczny snieg


Najpierw odpisujesz na to co napisał feno, a jak ja Ci piszę o co mu chodziło to nagle Cię to nie interesuje. Skoro Cię to nie interesuje to po odpisujesz na dany fragment ? Olej go i tyle.

paNicz napisał(a):czekam na opinie innych Adminów oraz EnRona.


Przecież Ty dałeś bana więc możesz go również zdjąć. Nie masz żadnych dowodów, akcje które podałeś są beznadziejne i nie ma tam nic nadzwyczajnego.

Robisz wszytko byle tylko opóźnić odbanowanie mnie. Dziwne ale ok, poczekam.

#83142 przez paNicz
Cz, 24 sty 2013, 23:08
Ja Ci bana nie zdejme, bo jesteś odpalonym Dzieciakiem który myśli, że zjadł wszystkie rozumy :)

Co Ty myślisz że rozpisałem demko dla siebie, bo mi się nudzi ?!
Nie, rozpisałem aby każdy mógł je obejrzeć i wydać swoją opinie.
Więc czekaj cierpliwie :)

Swoją drogą spamowanie nic Ci nie da :)
Ostatnio edytowano Cz, 24 sty 2013, 23:15 przez paNicz, łącznie edytowano 1 raz
#83144 przez suche
Cz, 24 sty 2013, 23:23
Jakość dramatyczna. Nie żebym się mądrzył ale nagrywane z first person jest lepsze i wiarygodniejsze - taka rada na przyszłość od admina z dłuższym stażem


Strasznia zarozumiały jestes, mistrzu.

Ps. Gdy Panicz nawalał w pierwsze strzelanki, to Ty w pieluchach na czworaka po domu zasuwałeś.
#83145 przez libra
Cz, 24 sty 2013, 23:55
paNicz napisał(a):Ja Ci bana nie zdejme, bo jesteś odpalonym Dzieciakiem który myśli, że zjadł wszystkie rozumy :)


Gdzieś już czytałem podobny tekst :

paNicz napisał(a):Wez dzieciaku, ogarnij sie placzesz jak male dzeicko nie grał byś na odpale bana byś nie dostał.


To jest Twój komentarz z tematu fena. Widać, że każdego kto umie dobrze grać w tą gre nazywasz odpalonym dzieciakiem. Szkoda tylko, że nie masz żadnych dowodów bo w akcjach, które rozpisałeś nie ma nic nadzwyczajnego.

suche napisał(a):Strasznia zarozumiały jestes, mistrzu.

Ps. Gdy Panicz nawalał w pierwsze strzelanki, to Ty w pieluchach na czworaka po domu zasuwałeś.


Dałem dobrą radę, nic więcej :) Z resztą paNicz sam przyznał mi rację, że popełnił błąd i że teraz sam będzie nagrywał demka więc nie wiem po co głosujesz.

Faktycznie nie ma co tu dalej dyskutować. Proszę o ocenienie tego demka reszty adminów i podjęcie decyzji.
Pozdrawiam

#83146 przez paNicz
Cz, 24 sty 2013, 23:55
To, że powiedziałem iż będę krecił sam demka nie świadczy o tym, że jesteś czysty. Dla mnie jesteś cziterem, czekam tylko na wypowiedz Enrona.

PS; To że coś mi opisałeś nie świadczy odrazu o Twojej nie winności.
Szczerze mówiąc Twój "Opis" niewiele wnosi. Obserwuję Twoją grę już parę dni i mam sporo zastrzeżeń do róznego rodzaju akcji w Twoim wykonaniu.

Lece spać, nie będę całej nocy siedział na forum i odpisywał na Twoje posty.
A Ty cierpliwie czekaj na pozostałych Adminów i na to co oni mają do powiedzenia.

Pozdrawiam
#83148 przez suche
Pt, 25 sty 2013, 00:00
Głosowac to mogę na Tuska w kolejnych wyborach, tutaj to ja się mogę co najwyżej wypowiadac. Nie chodzi mi o jakośc hltv w której to panicz przyznał Ci rację i ja też to robie, ale o ton z jakim się unosisz. To nie Twój kumpel z osiedla.. A rady w których piszesz o swoim(większym) doswiadczeniu zostaw dla siebie.
#83149 przez libra
Pt, 25 sty 2013, 00:19
paNicz napisał(a):To, że powiedziałem iż będę krecił sam demka nie świadczy o tym, że jesteś czysty. Dla mnie jesteś cziterem, czekam tylko na wypowiedz Enrona.

PS; To że coś mi opisałeś nie świadczy odrazu o Twojej nie winności.
Szczerze mówiąc Twój "Opis" niewiele wnosi. Obserwuję Twoją grę już parę dni i mam sporo zastrzeżeń do róznego rodzaju akcji w Twoim wykonaniu.


W porządku, masz do tego pełne prawo. Szkoda tylko, że nie przyjmujesz do wiadomości moich argumentów. Wymieniłem Ci klany, w których grałem, a były to naprawdę dobre klany. Jeśli nie wierzysz to sprawdź sobie na http://www.counter-strike.pl że w swoim czasie były one w czołówce poszczególnych ladderów (od 2/2 do 5/5). Dla potwierdzenia dodaje link do tematu, w którym został reaktywowany jeden najlepszych klanów w Polsce (osiągnięcia w temacie) - http://www.counter-strike.pl//news-7353 (mój nick luxor)
Osoba, która się wypowiada (fenom3n) to ten feno, który gra u Was. Spójrz na rok, 2004. Miałem wtedy 18 lat i to nie był mój pierwszy klan. A Ty się śmiałeś ze mnie jaki to ja mogłem mieć klan w wieku 17 lat. W SPECNAZIE^2 w składzie z nami często grał Neo, który jest młodszy ode mnie. Tak, ten Neo z tego SPECNAZU, z kórego w wyniku fuzji z arcy powstał Pentagram w skład który wchodził Neo, TaZ, LUq, zibi i ktoś piąty (nie pamiętam dokładnie, to było lata temu). I my z tym ludźmi graliśmy. Ogólnie tysiące godzin na ffa i setki rozegranych klanówek uczą gry, myślenia, taktyki, miejscówek, strzelania, wszystkiego. Poprostu za długo w to gram żeby bawić się w jakieś haksy, naprawdę.

Tyle ode mnie, wracam oglądać drugą połowę meczu Barcy :)

suche napisał(a):Głosowac to mogę na Tuska w kolejnych wyborach, tutaj to ja się mogę co najwyżej wypowiadac. Nie chodzi mi o jakośc hltv w której to panicz przyznał Ci rację i ja też to robie, ale o ton z jakim się unosisz. To nie Twój kumpel z osiedla.. A rady w których piszesz o swoim(większym) doswiadczeniu zostaw dla siebie.


Nie miałem na myśli nic złego. Jeśli go to uraziło to sorry.

#83152 przez BrokenNote
Pt, 25 sty 2013, 02:22
Ja tam nie znam i nie wiem co i jak...Ale dla mnie, zwykłego zjadacza starego chleba, który gra w Counter Strike dopiero 1 dzień, to demko jest czyste i dla mnie nic tam nie ma w ogóle.

Wierzę, że moja kompetentna opinia, prawdziwego specjalisty z prawdziwego zdarzenia może pomóc w podjęciu obiektywnej, a przede wszystkim równie fachowej jak ja, decyzji.

Życzę oskarżającemu, jak i oskarżonemu powodzenia, bo jam jest klucz, jam jest brama!

Pozdrawiam Was Wszytkich bardzo serdecznie i ciepło, prosto ze słonczego Gdańska,
Delicate Balance

Podobne wątki Statistics Ostatni post
VAMOS BARCA! ss
przez libra So, 2 lut 2013, 18:36 w Screeny
1 Odpowiedzi
553 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Krak84
So, 2 lut 2013, 18:41
wyjasnienia
przez pen9r N, 2 lut 2014, 17:07 w Serwerowy offtopic
7 Odpowiedzi
2011 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sru
N, 2 lut 2014, 23:22
Ban
przez UZBECcO88 N, 20 wrz 2009, 17:26 w Skargi
3 Odpowiedzi
1044 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Voodka
Pn, 21 wrz 2009, 17:28
Ban
przez Ocebeczek N, 20 wrz 2009, 18:28 w Skargi
9 Odpowiedzi
1506 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Voodka
Pn, 21 wrz 2009, 15:59
Ban...
przez ScArFaCe So, 20 sty 2018, 18:57 w Problemy i propozycje
8 Odpowiedzi
4294 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez ScArFaCe
N, 21 sty 2018, 19:51
ban
przez t3wU So, 26 wrz 2009, 10:52 w Skargi
8 Odpowiedzi
1443 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez bU!
N, 4 paź 2009, 11:24
Ban
przez Aktom Śr, 10 sty 2018, 01:42 w Problemy i propozycje
11 Odpowiedzi
2058 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez wiktor.domański
Cz, 11 sty 2018, 13:32
BAN?
przez ScArFaCe Pn, 11 gru 2017, 19:54 w Screeny
3 Odpowiedzi
1477 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez manaskal
Śr, 13 gru 2017, 16:46
Ban.
przez bos17 Pn, 29 lut 2016, 00:16 w Skargi
3 Odpowiedzi
1562 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sebix
Pt, 11 mar 2016, 00:12
Ban
przez pexos N, 14 lut 2016, 03:47 w Screeny
3 Odpowiedzi
1043 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez haqs
N, 14 lut 2016, 11:51

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Seznam [Bot]