fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#83685 przez adk
Cz, 7 lut 2013, 10:51

witam dosc neicodzienna sytuacja... mianowicie na serv jest admin "biegam w dresie po bsie"(czy jakos tak) i nie reaguje on na ewidentnego czitera, wrecz daje mu przyzwolenie uciszajac mnie i 3/4 graczy! koles biega na sh aimie wh i nikt sie tym nie przejmuje?! wrecz otwarcie sie przyznaje a na swoja obrone ma to ze "tylko na chwile"!
prosze o wyjasnienie.
dla potwierdzenia moich slow ip owego ciezko chorego na umysle gracza.
6 | #13883 | OstRa ElLa <3 | 78.88.65.221:2700
mapa de_kabul godzina 9:30 dzisiaj (dema jeszcze nie ma)
jezeli na mapie faktycznie byl admin i nie zareagowal umyslnie nalezy mu sie wg mnie chlosta!!ale to juz wasze wewnetrzne sprawy. mi chodzilo o to ze serwer schodzi na psy poprzez podobne zachowania szanownej uprzywilejowanej holoty!
ZENUJACe!!!
#83687 przez suche
Cz, 7 lut 2013, 11:44
Wszystko pięknie ładnie, tylko dresik nie jest adminem.. przynajmniej jeszcze nie jest.

-- Dodano 7 lut 2013, o 11:44 --

koleś juz zbanowany przez admina:)
#83688 przez DrEsIk
Cz, 7 lut 2013, 11:48
Mówiłem że nie mam admina ale koleś nie dał sobie przetłumaczyć tylko się tam kłócił z tym odpałem. Wyzywali się od debili itp
#83689 przez kaczus
Cz, 7 lut 2013, 12:56
wchodze dzis na serwer i slysze BANUJ GO BANUJ ... jak spojrzalem to koles nic nie mial a gdy wszedlem byl banan i tez mowil ze nie wie o co Ci chodzi moze wczesniej byl odpalony ale jak ja bylem to nie i dalej nie uslyszalem co z nim jak spytalem ...
#83694 przez DrEsIk
Cz, 7 lut 2013, 13:10
To był tak. Typek powiedział że chce przetestować speedhacka i aima wszyscy na serwie nie byli zadowoleni.On się odpalił na jedną rundę i potem to off.No ale jak każdy się spostrzegł że on czituje to zaczęli się kłócić a szczegulnie sapał do niego Adk.No potem był na serwie jeden wielki rozpier***.Każdy do każdego sapał i tyle.
#83695 przez kaczus
Cz, 7 lut 2013, 13:23
juz ma bana bo dzis powiedzialem mu ze slyszlaem ze biegal na sh to sie przyznal nawet " przez chwile tylko" ;) juz ma perma
#83729 przez adk
Cz, 7 lut 2013, 23:58
dobra nie ma tematu. myslalem ze dres ma amx i probuje byc zabawny pozwalajac sprawdzac hax. kaczus reakcja sluszna gdy wszedles nei czitowal wiec nie miales podstawy banowac.
zbanowany i ok