serwer cs

serwer cs

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#86601 przez dmntw
Pn, 8 lip 2013, 11:47
mr ambrozja jeden z większych syfów na serverze, admin napierdala na wh od x czasu. Nie pamiętam jak dawno tu gralem, ale jak wróciłem to nadal to robi, wystarczy pooglądać dema z hltv, jest zbyt gówniany żeby mieć taki refleks, po prostu strzela za szybko, pewnie dostane warna, ale mu jedyne co jest potrzebne to chuj do dupy i perm. POZDRAWIAM AVE PAPA prawilnego ziomeczka

esta loca CHICA

#86602 przez Amb(r)ozja
Pn, 8 lip 2013, 11:52
Boli cię to że ktoś gra lepiej od ciebie ? nad refleksem się ćwiczy koleżko , myslisz ze mam adma i naduzywam swoich funkcji w postaci "odpalania się" ? Kpina masz 4 godziny na ochłonięcie bo nie jestem dla ciebie żadną "lewacką kurwą"

#86604 przez dmntw
Pn, 8 lip 2013, 12:43
nic mnie nie boli, na pewno nie twój śmieszny skill bo jesteś słaby mimo gry bez ścian

#86606 przez zywiec24
Pn, 8 lip 2013, 13:41
dla mnie ambrozja gra czysto.

PS: ave papa cb tez widzialem odpalonego nie raz jak admina nie bylo. bez spiny papa prosze

#86607 przez Amb(r)ozja
Pn, 8 lip 2013, 14:03
dmntw napisał(a):nic mnie nie boli, na pewno nie twój śmieszny skill bo jesteś słaby mimo gry bez ścian
wzruszająca historia ale szkoda ze bez happy endu dla ciebie . Ochłoń , pograj na botach po czym wbij na reksia i zmierzymy swoje siły skoro jestem słaby
#86608 przez BrokenNote
Pn, 8 lip 2013, 14:18
W ogóle co to za bałagan? Tanie teksty? - Jeśli ktoś kogoś oskarża o oszukiwanie, to niech wysili się bardziej, zbierze konkretny materiał i przyjdzie z konkretnymi dowodami, rozpisze demo i wykaże czarno na białym, że jest tak jak mówi, tak jak miało to miejsce niejednokrotnie, chociażby tutaj na reksiu, bo teraz to wygląda jak płacz sfrustrowanego dziecka, który dostał lanie i z niemocy wszedł na forum żeby słownie się wyżyć, bo inaczej nie może.

Ludzie, szanujmy się trochę, idąc po ulicy też atakujecie przypadkowe osoby takimi słowami, mówiąc im to prosto w twarz?

P.S - Ave papa: Osobiście miałem do Ciebie szacunek, wyglądałeś na kogoś z klasą i na osobę daleką od tak prymitywnych wędrówek - jestem, mówiąc delikatnie - rozczarowany.

Pozdrawiam,
Delicate Balance

#86610 przez Amb(r)ozja
Pn, 8 lip 2013, 14:40
BrokenNote napisał(a):Jeśli ktoś kogoś oskarża o oszukiwanie, to niech wysili się bardziej, zbierze konkretny materiał i przyjdzie z konkretnymi dowodami, rozpisze demo i wykaże czarno na białym, że jest tak jak mówi
tak wiec czekam na demko z rozpiską , jeżeli nie to wypłacz się w poduszkę że słabiak ambrozja cię bije ;(

#86611 przez SztynX
Pn, 8 lip 2013, 14:59
BrokenNote napisał(a):P.S - Ave papa: Osobiście miałem do Ciebie szacunek, wyglądałeś na kogoś z klasą i na osobę daleką od tak prymitywnych wędrówek - jestem, mówiąc delikatnie - rozczarowany.

Pozdrawiam,
Delicate Balance


Ja zrozumiałem, że to nie ave papa tylko on pozdrawia AVE PAPA- prawilnego ziomecka

#86612 przez suche
Pn, 8 lip 2013, 15:05
Dokładnie to nie jest ave papa=ja mmm, tylko jakis żałosny typek.. ;n ;n ;n ;n ;n

#86613 przez zywiec24
Pn, 8 lip 2013, 15:18
suche napisał(a):Dokładnie to nie jest ave papa=ja mmm, tylko jakis żałosny typek.. ;n ;n ;n ;n ;n

Jabym zablokowal mu konto na jakis czas. Na tydzien mu dac. Bedzie mial czas i zrozumie ze ambrozja jest czysty!
Prosze o zablokowanie konta na jakis czas!

Z pozdrowieniami
Legendarny Inexx ;)

#86614 przez dmntw
Pn, 8 lip 2013, 15:27
HEHEHE a w dupie to mam, lekko śmieszny serverek na poziomie takim, że admini odpalają HUUH, rn podasz to mogę śmiechnąć, bo nawet nie podchodzisz pod cokolwiek, WIELKI KOCIEEE

#86615 przez suche
Pn, 8 lip 2013, 15:44
Rn? Niejeden admin mógłby byc Twoim ojcem:D Albo jestes dzieciaczkiem któremu za dużo wolnego czasu odbiło do głowy i wypisuje bzdury, albo 20 letnim odłamem patologicznej rodziny, który wiecznie jest na srodkach odurzających..


Ps.
HEHEHE a w dupie to mam, lekko śmieszny serverek na poziomie takim, że admini odpalają HUUH


Dodaj minuty z demek to wszyscy przybijemy ci piątke, ale takowych nie masz więc mówimy WIELKIE DOWIDZENIA!
#86618 przez BrokenNote
Pn, 8 lip 2013, 18:39
AAA, w takim razie oczywiście cofam i przepraszam - Mój błąd! Czytanie ze zrozumieniem mi się kłania, ale ciężko mi było cokolwiek wychwycić z tego bełkotu.

#86621 przez SEBEK:-)
Pn, 8 lip 2013, 19:30
Do Zamkniecia?

#86633 przez enron
Wt, 9 lip 2013, 09:50
dmntw napisał(a):HEHEHE a w dupie to mam, lekko śmieszny serverek na poziomie takim, że admini odpalają HUUH, rn podasz to mogę śmiechnąć, bo nawet nie podchodzisz pod cokolwiek, WIELKI KOCIEEE

Joł ziomalu, jp 32% i kupa.
Idź się przewietrzyć bo Ci monitor musk wyjada.

Podobne wątki Statistics Ostatni post
Admin Ambrozja ?
1, 2 przez Amb(r)ozja Pn, 7 lis 2011, 17:11 w Podania
18 Odpowiedzi
1902 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Fallen
Pt, 11 lis 2011, 14:39
Skarga Mr.Ambrozja
1, 2 przez BleSS` N, 10 mar 2013, 20:33 w Skargi
22 Odpowiedzi
1939 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez PanSkiller
Śr, 13 mar 2013, 00:46

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google[BOT]