serwer cs

serwer cs

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#32992 przez Przemytnik
Pn, 13 gru 2010, 01:04
Chciałbym zapytać czy na tym serwerze dozwolone jest banowanie graczy za to ze "lamia". Grając około godziny 21/22 zaobserwowałem ze gracz dostał bana za to ze jak twierdził admin "lamił" gdy zapytałem o konkretny powód ukarania gracza, nie uzyskałem jasnej odpowiedzi tylko coś w stylu "coś Ci nie odpowiada?" z racji, że właśnie mi nie odpowiada piszę tu;). Całość zdarzenia przedstawia ten fragment consoli:
http://img709.imageshack.us/img709/8987/uo0001nm.jpg

Chwile potem padł następny ban bez żadnych ss czy demka:
http://img43.imageshack.us/img43/1012/uo0003ww.jpg
#32994 przez WciSa
Pn, 13 gru 2010, 10:48
Hyhy, tak to jest, ktoś ma admina i myśli że jest panem serwera :D

Będzie lincz em :D



"Jesteśmy ludźmi więc mamy prawo błądzić..." ;d
#32995 przez ukcio
Pn, 13 gru 2010, 11:16
ban za "lamisz" np. zablokowanie graczy, w wyniku czego przegrywamy runde, niewykonywanie celow mapy, rzucanie fb swoim graczom, nie mowie o pojedynczych przypadkach, a o ciagle powtarzajacych sie zachowaniach danego gracza


ban za aim: aim typu "mucha" (celownik lata po calym ekranie) - tu chyba nie ma o czym mowic
aim typu "bede napierdalac, ale moze nikt nie zauwazy" - z tego co mowil sru, powinnismy robic ss.. (jak dla mnie ss do aima to .. ale coz), em nie jest dzieckiem wiec raczej aima potrafi rozpoznac
#32999 przez pen9r
Pn, 13 gru 2010, 13:48
KILEREK śmiga na aimie od paru dni (celownik przy strzelaniu szaleje), ma neostrade i dostaje bany za każdym razem jak go widzę. Także tutaj ssy zbędne.

Co do pierwszej sytuacji to się nie wypowiadam, bo nie wiem co robił Bambus.
#33009 przez -em-
Pn, 13 gru 2010, 16:36
hahahah
smieszy mnie twoja skarga kolego ale niech ci bedzie zusiles mnie do wytlumaczenia sie xd
wiec bamub na westwoodzie jesli dobrze pamietam to ta mapa byla 2 razy zostal na respie cala mape nawet gdy zostal jako jedyny gracz wiec go upomnialem zeby zaczal grac bo za nastepna taka akkcje poleci ban
(upomnienie bylo przez micro ) chwile potem mial pake i siedzial na budynku z nia nie raczac nawet sie ruszyc w strone bsa kiedy zostalo chyba z 2 albo 1 ct a czas lecial nieublaganie wiec jak obiecalem tak zrobilem, mam nadzieje ze wyciagnal wnioski, co do kilerka to tak jak wyjasnil nickname, na aimie jawnie latal
a tak btw to nie jestem od tego zeby sie tlumaczyc takim ludziom jak przemytnik -.- ktory jak widac chyba chce zwrocic na siebie uwage
a do ciebie przemytnik ze tak powiem NIE WPIERDALAJ SIE W ROBOTE ADMINOWI I NA PRZYSZLOSC ZELAZNA ZASADA DLA CIEBIE DO ZAPAMIETANIA -.- ADMIN NIE MA OBOWIAZKU TLUMACZENIA SWOICH BANOW GRACZOM KTORYCH TO NIE DOTYCZY
i zapoznaj sie dokldnie z regulaminem ;] bo ciebie on tez dotyczy tak samo jak kary
aha i do wcisy, nie uwazam sie za pana serwera a jesli takie odniosles wrazenie to jestes w wielkim bledzie -.- po prostu staram sie wykonywac swoja robote jako admin i tyle
tyle ode mnie pzdr
#33011 przez enron
Pn, 13 gru 2010, 17:19
Em wszystko fajnie tylko OGARNIJ INTERPUNKCJĘ, bo oczy bolą !!
Jeżeli dla Ciebie poprawna polszczyzna to strata czasu to rzeczywiście szkoda off'a robić. Współczuję :(
#33012 przez -em-
Pn, 13 gru 2010, 17:29
prosze cie enron hahahahah
jak nie masz nic do wniesienia do tematu to po co ten post?
wiadomo ze tracic czasu sie nie chce na poprawna polszczyzne wiec chodzi tylko o zrozumienie tekstu czytanego
bez off topica poprosze, adekwatne beda tylko komentarze zwiazane z tematem dz
#33017 przez Przemytnik
Pn, 13 gru 2010, 18:52
Tak po pierwsze synu nie jesteśmy kolegami;) w cs-a gram dłużej niż Ty wiec nie czuje byś mógł mnie pouczać;) Byłem administratorem w ciągu 6 lat gry na 5 serverach ("NOLF TP/ NS" "We will die steam FFa", "PMB Team", sieć serwerów "KOZACZEK" oraz "head shoot style TP") wiem jakie są obowiązki administratora i swoim postem chciałem tylko zwrócić uwagę właścicieli servera na to, że przez takich "hajtow" jak Ty tracicie ludzi:) jeżeli on zamykał tabelę nie wiedział co zrobić z paka to może warto mu było wytłumaczyć od tego jest administrator - (Administrator (potocznie admin) – informatyk zajmujący się zarządzaniem systemem informatycznym i odpowiadający za jego sprawne działanie./źródło wikipedia) szczególnie to o sprawnym działaniu przeczytaj kilka razy;)
#33020 przez Audi.
Pn, 13 gru 2010, 19:02
O proszę następny mądrala tłumaczący terminy, Boże jak ja kocham takich ludzi :).
Widzisz drogi Przemytniku, tutaj nie jeden był który chciał zmieniać zasady tu panujące i nic mu z tego nie wyszło :/, jakoś graczy ciągle mamy, bo serwer praktycznie full, także takie uwagi zachowaj dla siebie.

PS. Skąd wiesz ile em gra w cs-a? A chwaleniem się na jakich byłeś serwerach adminem na nikim tu wrażenia nie zrobi, więc nie wiem po co te Twoje wypociny.

Pozdrawiam :).
#33021 przez pen9r
Pn, 13 gru 2010, 19:06
mały offtopic: server NOLF TP/ NS -> NOLF to skrót od nolife? ;)

Em odpisz mu, że nie jesteś jego synem! ;)
#33022 przez Przemytnik
Pn, 13 gru 2010, 19:10
A kto Ci "drogi" audi hyhy sorry ale nie przywykłem mówić jak do samochodu:P wiec kto Ci powiedział ze chcę coś zmieniać?? forum jest od tego by rozwiązywać problemy i wyjaśniać niejasności, chyba po to ten dział "skargi";) ps: wszystkiego można się dowiedzieć;) a to napisałem gdzie grałem wyłącznie po to żeby podać logiczny argument dlaczego wiem co mówię;) ale jeżeli Ci zaimponowałem to fajnie^^ nickname to nie na Twój angielski więc dla Ciebie może być "nolife";)
#33025 przez GrAbErO
Pn, 13 gru 2010, 19:43
Jedno najwazniejsze pytanie"Co chcesz zdzialac?"
Bo jesli tylko napisac ze wywalił gracza za lamienie, to chyba bez sensu. No oczywiscie konsekwencje z "tego feralnego zdarzenia"-Em dostanie pstryczka w ucho:) jesli nie mial racje i jesli Ciebie to sadysfakcjonuje:)
#33028 przez WciSa
Pn, 13 gru 2010, 19:53
Oj em ;d bedzie lanie na dupe ;d ogolnie to mi sie humor dzisiaj udziela.

Do pieca z nimi ]:->

Podobne wątki Statistics Ostatni post
Czy uploady na tym forum coś dają
przez Sru Cz, 26 maja 2011, 21:34 w Kosz
0 Odpowiedzi
656 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sru
Cz, 26 maja 2011, 21:34
coś co pokochasz (admin za free!!}
przez dellcio99 Wt, 3 sie 2010, 20:07 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
883 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez dellcio99
Wt, 3 sie 2010, 20:07
Skarga na admin "em"
przez pandawid So, 9 lip 2011, 13:30 w Skargi
2 Odpowiedzi
841 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez pandawid
So, 9 lip 2011, 13:49
Słoniwe nic takiego
przez GZO Cz, 15 lip 2010, 15:17 w Kosz
0 Odpowiedzi
704 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez GZO
Cz, 15 lip 2010, 15:17
Takiego BF2 Jeszcze nie widziałeś. Wejdź i zostań na dłużej:
przez SzmitsixD Pt, 1 lip 2011, 20:14 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
880 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez SzmitsixD
Pt, 1 lip 2011, 20:14
Takiego klanu jeszcze nie było! Przekonaj się, sprawdź sam.
przez GreXeR Cz, 16 sie 2012, 03:24 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
795 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez GreXeR
Cz, 16 sie 2012, 03:24
MEGA SERWER JEŚLI NIE SPOJRZYSZ NIGDY TAKIEGO NIE ZNAJDZIESZ
przez domel7 So, 31 mar 2012, 14:13 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
1065 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez domel7
So, 31 mar 2012, 14:13
Polecicie coś?
przez balu Pn, 2 lis 2009, 08:37 w O wszystkim i o niczym
0 Odpowiedzi
1111 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez balu
Pn, 2 lis 2009, 08:37
cos fajnego
przez Matrzowoli Pt, 6 kwi 2012, 20:38 w Kosz
0 Odpowiedzi
932 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Matrzowoli
Pt, 6 kwi 2012, 20:38
cos dziwnego
przez psychol Wt, 9 mar 2010, 18:54 w Screeny
10 Odpowiedzi
1606 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez hawaj
Śr, 24 mar 2010, 13:40

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników