#31976 przez Sru
24 lis 2010
szumi napisał(a):Może choinka zamiast paki? ;d

będzie choinka/prezent/bałwan/inna choinka na zmianę/losowo.
zresztą sam zobacz
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0O7lmzPwuBo[/video]
#32307 przez J Dilla
1 gru 2010
jest taka możliwość by piosenka na aim_xmas nie restartowała sie co runde tylko leciała do końca? gdy runda trwa 15 sekund jest to troche denerwujące.
#32328 przez pen9r
1 gru 2010
Ustaw sobie stopsound pod jakimś klawiszem (ja np. mam pod pokazywaniem statów) i na początku każdej rundy masz wszystkie melodyjki z bani. To tyczy się także innych map, typu italy (na respie terro).
Przykład:
bind "TAB" "+showscores; stopsound; room_type 0" (room_type 0 czasami się przydaje jak jest echo na mapie)
#32338 przez pen9r
1 gru 2010
A jak odróżnisz Mikołajów w dwóch rożnych teamach? W ct dasz mu niebieską czapkę? Według mnie bez sensu.
#32351 przez Zmora
1 gru 2010
i tak i tak was jest 40 więc zawsze ktoś jest ...
z czego połowa nie wie co to skill ( bez obrazy) :)
nie to nie ja tylko wysunołem propozycję :) wy róbcie co chcecie :)
#32352 przez czary_mary
1 gru 2010
szczerze? snieg wkurwia bo trzeba go co mape wylaczac i pewnie tylko jakies nieogary tego nie robia, balwana da sie zniesc gorsza jest choinka przez ktora gowno widac i czesto gesto bez skana ( zdradzajac swoja pozycje ) nie jestem w stanie stwierdzic czy cos za nia jest, mapy jeden z aimow tak krytykowany na ktorym kazdy napierdalal z respa zostal zamieniony ( czy dodany zostal ) na nowego aima jeszcze gorszego, bo nie ma broni od razu pod reka tylko trzeba wziasc ze skrzynki, radosnie pod ostrzalem z drugiej strony, do tego mapa ma jakis limit slotow i jak jest 10/10 to zabija przed respawnem, ogolnie dalibyscie mapki sloneczne plazowe a nie na dworze pizdziawa - 20, czlowiek wchodzi na cs i to samo zygac sie chche, a i ta melodyjka na tym aimie doprowadza do .... po prostu wkurwia
#32353 przez Sru
1 gru 2010
czary_mary napisał(a):szczerze? snieg wkurwia bo trzeba go co mape wylaczac i pewnie tylko jakies nieogary tego nie robia, balwana da sie zniesc gorsza jest choinka przez ktora gowno widac i czesto gesto bez skana ( zdradzajac swoja pozycje ) nie jestem w stanie stwierdzic czy cos za nia jest, mapy jeden z aimow tak krytykowany na ktorym kazdy napierdalal z respa zostal zamieniony ( czy dodany zostal ) na nowego aima jeszcze gorszego, bo nie ma broni od razu pod reka tylko trzeba wziasc ze skrzynki, radosnie pod ostrzalem z drugiej strony, do tego mapa ma jakis limit slotow i jak jest 10/10 to zabija przed respawnem, ogolnie dalibyscie mapki sloneczne plazowe a nie na dworze pizdziawa - 20, czlowiek wchodzi na cs i to samo zygac sie chche, a i ta melodyjka na tym aimie doprowadza do .... po prostu wkurwia

odpowiem tylko co do choinki-> gdzie ty ją widzisz, bo ja mam w pluginie jasno zdeifniowany 1 model bałwana i żadnej choinki nie ma, chyba CI sie serwery pomyliły.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Exabot, Google[BOT], Sogou [Bot], Sru