fb

Regulamin działu: Listę dostępnych map znajdziesz na stronie serwera
#91927 przez pen9r
N, 2 lut 2014, 17:07

Temat zamknięty zanim się wypowiedziałem. To jedziemy:
ciemno tu napisał(a):Też ładnie:)mistrzostwo świata to były strzały z avki przez ściany o grubości 10m:) ub. Pozdrawiam

Strzał nie był przez 10metrową ścianę, ale stałem obok Ciebie. Jest różnica? Jest. A ssy na respie to mistrzostwo świata rzecz jasna.
Krak84 napisał(a):Co niby złego w tym widzisz, że zrobiłem ssy typowi który był dla mnie podejrzany, nie każdy jest nieomylny, a wiadomo, że są tacy co umieją przerobić ssy!!
Więc nie rozumiem o co ci chodzi w ogóle, wytłumacz mi

W całej sytuacji nie chodzi bezpośrednio o Ciebie, a o sytuację, w której wchodzi gracz na server, a zaraz lecą bany. Po którymś banie z kolei zirytowałem się, to wrzuciłem hurtem wszystkie jakie miałem w tym roku, aby podkreślić sytuację, że banowanie jest bezmyślne.
Delicate Balnce napisał(a):Ja również się dziwie. Zmieniasz nicki (szczególnie dziwne te nicki przypominające obecnych graczy - po co?) Kiedy dostajesz bana to go omijasz, wchodzisz po chwili i piszesz "eee teraz fajna mapa więc gram, potem wrzucę SS-y"

Szczególnie dziwnie nicki? Dziwny to jest twój sposób rozumowania ("ale fajna to plansza co nie?"). Kaczuś wie kto jest kto. A że z Kaczusiem mam dobry kontakt to nie ma tematu urażenia kogoś.
Druga sprawa: żebym miał czekać, aż mnie ktoś odbanuje, to bym nie pograł już w ten weekend. Ostatnia sytuacja z chlopczykiem chyba jasna? Do dziś nie dostałem odpowiedzi na pytanie czym się kierował. Napisałem, że wrzucę to wrzucę. Leciała mapa której na reksiu nie widziałem w tym roku, więc rzecz jasna chciałem na niej pograć.
Delicate Balnce napisał(a):Byłeś adminem i też robiłeś screeny, kiedy ktoś się Tobie wydał podejrzany - normalna rzecz. Pomijając już fakt, że jak na byłego admina to zachowujesz mówiąc delikatnie dziwnie, omijając bana i pisząc takie dziwne argumentacje...a teraz jeszcze taki temat/

Nigdy nie dałem bana, gdy nie byłem pewny odpalonego gracza. NIE ZNAJDZIESZ tematu w dziale screeny, gdzie bym kogoś odbanował za moje ssy. Nie jest to normalna rzecz. Dlatego powtarzam na każdym kroku, że nie daje się banów BO KTOŚ JEST PODEJRZANY! Ale nie zrozumiecie tego nigdy. Zbyt skomplikowane dla niektórych jednostek.
Krak84 napisał(a):Nie robił bo mówił innym żeby robili xD

Teraz to mnie rozjebałeś. Jest różnica między tekstem "gracz XXX do obserwacji" a tekstem "zrób ssy graczowi XXX"? Według mnie jest. I to znaczna. A że gracz XXX do obserwacji, bo wiadomo że kto pierwszy padnie ten ma więcej czasu na obserwowanie...
Delicate Balnce napisał(a):Dobrze wiesz, że nie chodziło mi o to, że coś złego. Gdyby Admin wiedział, że to Pener to zapewne bana by nie dał - a tak wydaje mu się ktoś nowy i gra podejrzanie, to sprawdza go. Nic w tym nic niesamowitego.

OD KIEDY NICK JEST WYZNACZNIKIEM CZY GRACZ GRA CZYSTO CZY NIE? Było kilku adminów którzy polecieli za czitowanie. Ale było to udukomentowane rozpisanym demem, a nie "przypuszczeniami".
W czasach kiedy coraz trudniej zapełnić server nie powinniście odpalać graczy którzy podnoszą poziom servera. Nie gram jakoś szałowo, ale żeby to nie był reksio to już dawno olałym taki server. Polecałem kiedyś server osobom z którymi grałem w teamie - skończyło się na 30sto minutowym epizodzie na serverze:)
#91928 przez Sru
N, 2 lut 2014, 17:26
Cieszy mnie zaistniałą sytuacja, bo obnaża to o czym mówię od zawsze.
Kolokwialnie, napierdalacie bany na lewo i prawo nawet nie oglądając gracza, po czym nawet jak wstawi SS uparcie chcecie rozpisywać demka, których to nie ma lub trwa to tydzień. Zobaczcie ile pener dostał banów, wyobraźcie sobie że większość graczy których banujecie są ok a zwyczajnie nie będą dla jakiegoś botka który nie potrafi odróżnić czitera wstawiać SS i zmieniają serwer, a potem jest taka sytuacja jaka jest z graczami.
#91929 przez Krak84
N, 2 lut 2014, 17:38
Jeżeli uważacie, że napierdalam bany bez przemyślenia i obserwacji gracza, to ja rezygnuje z admina!!
Widocznie się nie nadaje do tej funkcji.
Pozdrawiam
#91930 przez ciemno tu
N, 2 lut 2014, 17:44
Nie znałem wcześniej Pana, który dostał ss. Ja raczej rzadko komuś daję bany, jesteś czysty bo na to wychodzi więc dla mnie nie ma tematu. A obejrzałem już wiele demek z tego servera więc bany, które dałem są jak najbardziej słuszne.
#91931 przez BrokenNote
N, 2 lut 2014, 18:08
A ja wciąż uważam, że nawet podejrzanych graczy sprawdzić można. Nie widzę w tym nic złego - rejestracja i wrzucenie SS na forum trwa kilka chwil, więc jeśli komuś zależy to je wrzuci.

Sam widzisz, że nawet admini czitowali, zatem wiele było sytuacji, że takie "kontrolne" ssy utwierdzały w przekonaniu, ze ktoś miał coś do ukrycia.

Reksio to serwer Steam/NS, kilkanaście osób dziennie to odpały, większość banowana, niektórzy pewnie nie + duża ilość graczy która omija bany, zmienia nick i kryje się z czitami bardziej niż poprzednio...gramy dalej!

Przez takie płakanie admini będą się bać dawać bany nawet jeśli będą przekonani w 99%.

Żeby nie było, nie uważam, że banować trzeba na prawo i lewo!

P.S - Jeśli nie rozumiesz moich fajnych plansz, to nie wiem po co o tym tutaj wjeżdżasz takim banalnym off topem ;)

P.S2 - Przypominam 2 raz (Bo czuję, że ktoś się zaczyna grzać), że nie mam nic do Ciebie i w ogóle nie jestem ani wrogo nastawiony ani nic z tych rzeczy.
#91933 przez chlopczyk
N, 2 lut 2014, 18:56
Sru napisał(a):to ja rezygnuje z admina!!

Pener nie placz.
#91934 przez Gruby !
N, 2 lut 2014, 19:25
Historia ludzkości pokazuje jak omylny jest nasz gatunek. Zdarza się że ludzie skazują niewinnego człowieka na śmierć, który po latach okazuje się niewinny. Błedów nie da się uniknąć.

Co do tego co napisał Sru : wyobraźcie sobie że większość graczy których banujecie są ok a zwyczajnie nie będą dla jakiegoś botka który nie potrafi odróżnić czitera wstawiać SS i zmieniają serwer... otóż większość graczy których banujemy z pewnością nie są ok :) Nie ma panowie co rezygnować to nic nie zmieni, adminów i tak nie jest za wielu a lepszy doświadczony któremu zdarza się pomylić niż nowy zielony.
#91948 przez Sru
N, 2 lut 2014, 23:22
Spoko, rozwinę nieco bo nie chce żebyście mnie źle zrozumieli. Wypadek penera pokazuje omylność i pobłażliwość adminów w kwestii banowania ponownie tych samych graczy.
Za przykład pod to, że ja np. banując kogoś PODEJRZANEGO(nie ewidentny odpał) sprawdzam jego sid, choćby przez wpisanie go w nawiasach w google. Przykład z IP którego w chwili obecnej nie da się sprawdzić na serwie, dziś to naprawię: https://www.google.pl/search?client=opera&q="85.202.58.8"&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8.

Gdyby którykolwiek admin poświęcił chwilę i wklepał to od razu widział by że ban jest niezasadny.
BrokenNote napisał(a): rejestracja i wrzucenie SS na forum trwa kilka chwil, więc jeśli komuś zależy to je wrzuci.

Skoro wymagamy poświęcenia kilku chwil od gracza to admini też powinni poświęcić chwilę i rzeczonym moim sposobem sprawdzić.

@edit
Konsola:

amx_ip
amxip
show_ip
showip

say:
/showip
Ostatnio edytowano N, 2 lut 2014, 23:22 przez Sru, łącznie edytowano 1 raz Powód: amx_ip