serwer cs

serwer cs

Regulamin działu: Listę dostępnych map znajdziesz na stronie serwera
#82269 przez Amb(r)ozja
Wt, 25 gru 2012, 20:28
Witam was po 1wsze chciałem wam złożyć życzenia Bożonarodzeniowe wiem że spóznione.... otóż nie gram na razie na reksiu ponieważ jestem w GB dokładnie w Londynie ... Moja mama bedzie odbywała operację nowotwora wątroby 29 grudnia . Dlatego otóż nie gram na reksiu oraz zaniżam frekfencje Admów spędzających na serwie oraz na forum... Ale wiem i wierze że wielu z was mnie zrozumie. Tak więc chciałem oświadczyć ze na serwer powrócę pewnie gdzieś w nowym roku... Nie Chcę stracić admina zresztą ch... z tym nie chcę stracić matki ponieważ Ojca straciłem 3 lata temu gdy konał mi na rękach... Nie chcę wam sie tu spowiadać bądż żalić ale proszę was byście trzymali kciuki 29 grudnia za moją Matkę .... Możę to głupie ale wielu z was nie chciało by w tak młodym wieku zostać sierotą .... tak wiec mordki moje ! do zobaczyska w nowym roku zeby był lepszy niż 2012 rok obyście zaznali miłość , dobrą pracę szczęście i pamiętajcie jedno ..... Szanujcie Swoich Rodziców bo dopiero ich docenimy (nie ważne jacy są ) wtedy gdy ich nam zabraknie ... Happy New Year 2013 !!!
#82270 przez suche
Wt, 25 gru 2012, 20:55
Ja także życzę wszystkim wszystkiego dobrego na ten nowy rok no i na tą już konówkę Świąt. A w szczegulnosci twojej mamie szybkiego powrotu do zdrowia.
#82272 przez Bakurano
Wt, 25 gru 2012, 22:21
Witajcie wesołych wszystkim i szczęśliwego nowego roku ,i oby twoja mama wróciła do zdrowia ;)
#82273 przez pen9r
Śr, 26 gru 2012, 01:01
Trzymam kciuki Amb(r)ozja, będzie dobrze. Byle z fartem!
#82397 przez Amb(r)ozja
N, 30 gru 2012, 19:45
Udałoooo Sięęęęę !!!!!!! Kocham Was :D operacja poszła pomyślnie <3
#82412 przez noeee
Pn, 31 gru 2012, 14:01
Oby 2013 był sto razy lepszy niż ten. Bo ten był nieciekawy.Kilka przykładów: ojciec zawał, przeżyłem 4 wypadki ( w kilku uczestniczyłem ) itp. No to co, życzę wam wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku, niech w 2013 roku wpadało wiecej fragów, żeby było więcej chwil szczęśliwych. I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE.

P.S
i jeszcze żeby życzenia nowo roczne się spełniły, bo ja myśle coś o siłce, pompa ! <3 :*:*

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników