fb

Regulamin działu: Listę dostępnych map znajdziesz na stronie serwera
#20952 przez Sru
Wt, 15 cze 2010, 17:58

Wkońcu udało mi się zaktualizować amxmodx(bez krzyku, tylko kilka pokemonów o 6 rano musiałem wykopać...) a za tym idzie też to że w końcu zrobiłem porządek...
    Mapy
  • Vote pod koniec mapy, do tego nominacje, RockTheVote po 10 minutach
  • Mapy w mc:
    de_inferno
    de_prodigy
    de_dust2
    de_train
    de_nuke
    de_aztec
    de_kabul_32
    de_cpl_mill
    cs_office
    de_chateau
    de_cpl_mill
    de_cbble
    de_survivor
    de_westwood
    de_irak
    cs_militia
    cs_siege
    de_piranesi
    cs_italy
    de_storm
    as_oilrig
    cs_747
    de_karachi01
    de_rats
    de_tuscan

Ponizej 10 graczy
    de_dust
    de_dust2
    de_inferno
    de_aztec
    de_westwood
    de_prodigy
    de_dust2
    de_dust
  • Niema już darmowego slota z konsoli, dla ludzi bez flagi zwróci słitaśny komunikacik, niemniej wystarczy napisać prośbę i mieć przegrane te 10 H.
  • To już było od dawna, ale wcześniej nie działało wymuszanie języka. Dla niekumatych, radio jest spolszczone(przy czym już dzwięki są org.)
  • Anty SH już nie biega po mapach i nie zabija kogoś kto zeskoczył ze skałki na nuke. :P
  • Na mapach cs wydłużenie czasu rundy do 3 minut, w pozostałych wypadkach ciągle 2.14. Czas mapy 18 minut
  • Hosty są niezniszczalne

jak coś mi się przypomni...
#20984 przez gamers_
Wt, 15 cze 2010, 19:00
szkoda, że nie dodaleś mapki ktora promowalem wczesniej do mamcycle bo była by mam nadzieje grywalnaa mapa na serwerze. :P

B O M I S I E P O D O B A :)
#20985 przez Sru
Wt, 15 cze 2010, 19:24
Po prostu zapomniałem, dodane do vote.
#20993 przez zchiz
Wt, 15 cze 2010, 19:59
Rockthevote, imo powinno być szybciej. Taka jest idea tego żeby wymusić jeśli mapka jest mierna. Po 5 minutach a nawet wcześniej byłoby lepiej.
Czas mapy 18 minut? Trochę mało. Tutaj niech wypowie się więcej osób.
No i po ilu mapach mogą się powtarzać?
#20995 przez Sru
Wt, 15 cze 2010, 20:05
Było 20 min, doszła rozgrzewka etc.
pamięta 5 ostatnich map
rtv zmniejsze jak sie uporam
#21193 przez Fallen
Pt, 18 cze 2010, 20:50
tylko,że ona nie gra,więc z czym do ludzi?! osobnik,który nie wchodzi na serwer ma decydować co ma być? moim zdaniem NIE
#21197 przez zchiz
Pt, 18 cze 2010, 21:15
Czasami gra. Admina ciągle ma więc prawo wygłaszania swoich propozycji ma. Prawa decydowania nie ma bo nie ma takiej władzy. Decydować może tylko Sru. Wygłaszać opinie - wszyscy.
A idąc Twoim tropem to osoby, które nie interesują się polityką i nie znają programów wyborczych wszystkich kandydatów na prezydenta nie powinny głosować.