fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#96453 przez KAWUXD
Pt, 7 lis 2014, 21:12
A gdzie wyciąg z konsoli ?
#96454 przez WeGo
Pt, 7 lis 2014, 21:24
zamilcz bo smierdzisz, , admin bd chciał to sprawdzi , odpale
#96455 przez KAWUXD
Pt, 7 lis 2014, 21:42
"smierdzisz" haha jaki suchy tekst -.- szkoda że masz tyle lat
#96456 przez WeGo
Pt, 7 lis 2014, 21:52
naucz się pisać gównie, nie bd z toba dyskutował bo twój iloraz inteligencji równy jest 0
#96457 przez KAWUXD
Pt, 7 lis 2014, 22:02
Powiedział co wiedział hahah -.-
#96459 przez KadaFi`
Pt, 7 lis 2014, 23:11
KAWU strażnik teksasu wszystkiego pilnuje :D
#96461 przez SEBEK:-)
So, 8 lis 2014, 06:25
Dostosuj się do wzoru jak każdy i spokojniej może
#96464 przez hits
So, 8 lis 2014, 13:22
KAWU - czy mi się wydaje czy ten temat nie jest twoją sprawą?

Myślę, że czas już wyłożyć kawę na ławę.
Kolego WeGo, nic do ciebie nie mam, ale niestety - oszukiwałeś nas wszystkich, graczy, adminów oraz chyba samego siebie.
Po pierwsze - ssy kilka godzin po banie, w tym ostatni mocno wątpliwy. Jakiś blur na postaci, rozmazane... no nie wiem, u mnie w grze takie rzeczy się nie dzieją. Ale nie jestem specjalistą od fotomontażu, więc zostawię tą sprawę do oceny innym.

Sprawdziłem sobie trzy krótkie dema i popatrzyłem trochę na Twoją grę. Widać, że się kryjesz, ale ja jestem przekonany, że biegasz na WH. Generalnie rozpisałbym więcej dem, ale inni admini uznali, że to wystarczający materiał.
Zaczynamy:

Demo nr 1.
Link: http://www.speedyshare.com/UedgK/w.dem

4:07 idealnie celuje po modelu przez smoka
4:13 strzela, zanim gościu wyszedł. OK, słyszał go, czysta akcja
4:33 słychać strzały na dworze a on od razu patrzy na balkon.. i wypatrzył, cóż za sokoli wzrok!
6:03 piękny kucak. ale ustalmy, że słyszał przeciwnika, więc akcja czysta

póki co bez rewelacji, generalnie każdemu mogą się zdarzyć tego typu akcje. no ale dochodzimy do 7:18. tutaj dziwnym zbiegiem okoliczności urywa się demo z HLTV, jednak opaczność czuwała nad Reksiem i akurat wtedy siedziałem sobie na spectatorze i kręciłem to demko sam :) nie wierzyłem w to co zobaczyłem, bo do tego momentu sądziłem, że jesteś czysty. po tej akcji nie mam wątpliwości, że biegasz odpalony.

link do mojego dema:
http://speedy.sh/gXEjV/westwood-wego.dem

druga runda:
Widzi na WH, że biegnie gościu. celuje po modelu zanim na dobre się wychyli, wali kulkę idealnie w głowę. po sekundzie zorientował się, że typ nie jest na dworze, a za ścianą w budynku i się wycofał.

wpadka co? ciekawe co czułeś podczas tej akcji, zarumieniłeś się? powiedziałeś sobie w myślach "o k***, przypał" ?

koniec mojego dema, niestety z demem z HLTV dzieją się dalej jakie, ale jeszcze jedna ciekawa sytuacja:
14:29 widzi na WH typka z AWP na dachu. pewnie myślał, że normalnie widać główkę.. no niestety ja bez WH jej dojrzeć nie mogę

niech zgadnę! to twoje standardowe miejsce i często ot tak sobie tam skanujesz :)

Dobra, lecimy dalej.
Tym razem b. krótkie demo i rozpisuje w zasadzie tylko dwie akcje, bo resztę gry spędziłeś na walce z AMXem.
link: http://97965.hltv2.pukawka.pl/hltv-1411 ... 203380.zip

12:14 strzela zanim wyjdzie idealnie po modelu, typ szedł po cichu, nie mógł go słyszeć ~~ cóż za przeczucie! bardzo ciekawe, że strzelasz zanim się wychylisz tylko wtedy gdy akurat ktoś tam stoi!
13:53 idealnie celuje po modelu; wątpię żeby usłyszał w słuchawkach ze 100% pewnością, że tam akurat będzie typ i idealnie go mierzył. aczkolwiek dopuszczam przypadek w tej sytuacji

Trzecie, ostatnie demo i trzy akcje
http://speedy.sh/H2VUA/tuscan.dem

1:35 od razu leci z diglem na typka. dziwna akcja, ale powiedzmy, że czysta
15:20 skan tak totalnie z dupy, centralnie w model
18:10 widzi na wh typa za skrzynką, jak się skrada hahah. oczywiście nie boi się że ktoś mu wyskoczy z góry z pochylni, bo widzi na WH że nikogo nie ma ^^

Tak jak mówiłem, ja bym ci rozpisał jeszcze kilka dem i z pewnością znalazłbym kolejne akcje, gdzie wychodzi Twoje oszustwo. Nieźle się kryjesz, ale grasz nieczysto. Akcje na westwoodzie, kiedy strzelasz w nieistniejącego przeciwnika (tzn istniejącego, ale będącego za ścianą) i gdy skanujesz sobie w dach, akurat kiedy typek się nieco wychyli (choć i tak go nie widać) oraz ten skan na tuscanie nie są przypadkiem, przeczuciem, skillem. Są oszustwem.
Do tego jeden z byłych adminów jest zdania, że jesteś kolejnym wcieleniem leeva i podobno ma na to jakieś dowody.

Z mojej strony tyle. Nie jestem tu osobą decyzyjną, niech zrobią to inni :)
Ostatnio edytowano So, 8 lis 2014, 14:11 przez hits, łącznie edytowano 1 raz
#96468 przez KAWUXD
So, 8 lis 2014, 13:38
Moim zdaniem coś dziwny ten 4 i 5 ss, za dużo rozmazane.A co do dem to jeszcze nie oglądałem ale w najbliższym czasie je obejrzeć i dam znać.A co do gry WeGo gdy go obserwowałem miał parę podejrzanych akcji,skanów itd,ale poczekajmy na wypowiedz innych.
#96469 przez SEBEK:-)
So, 8 lis 2014, 13:42
KAWUXD napisał(a):Moim zdaniem coś dziwny ten 4 i 5 ss, za dużo rozmazane.A co do dem to jeszcze nie oglądałem ale w najbliższym czasie je obejrzeć i dam znać.A co do gry WeGo gdy go obserwowałem miał parę podejrzanych akcji,skanów itd,ale poczekajmy na wypowiedz innych.

KAWU nie wpierdzielaj sie prosze !!!

Wiec panie Wego Żegnamy Pana !
#96471 przez KAWUXD
So, 8 lis 2014, 13:56
Co nie mogę się wypowiedzieć ?A Ty kto jesteś żeby mi mówić co mam robić ?
#96472 przez SEBEK:-)
So, 8 lis 2014, 14:06
Adminem i to są sprawy dla adminów my mamy sie wypowiadac
#96473 przez KAWUXD
So, 8 lis 2014, 14:08
Aha czyli normalny user nie może wyrazić własnego zdania na temat gracza -.-
#96474 przez SwietejPam
So, 8 lis 2014, 14:11
To wyrażaj swoje zdanie, a nie wdajesz się w przepychanki słowne i piszesz posty które nic nie wnoszą. A teraz zajmijmy się głównym tematem.