fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#96475 przez SEBEK:-)
So, 8 lis 2014, 14:13

SEBEK:-) napisał(a):Wiec panie Wego Żegnamy Pana !

a co tu niby napisałem :D Ban zostaje i koniec z nim :D
#96476 przez KAWUXD
So, 8 lis 2014, 14:18
Wejdzcie na serwer bo aim lata z pol godziny ale coż 0 adminow -.-
#96478 przez WeGo
So, 8 lis 2014, 16:07
hits dzieki za wyczerpująca wypowiedz , oczywiście każdy ma prawo do wypowiedzi i na takie własnie liczylem a nie jakies głupie docinki jak ze strony sebka, jak kolwiek są różni gracze różne przypadki w grze , kazdy ma jakies inne sposoby na gre na zdobywanie fragów , dzieki również za tracenie czasu zeby zrobic demo adminowi , nigdy nie wpadłbym na to ze sie trzeba tempic na wzajemi i szukac , analizowac i z uporem dążyć do wyszukiwania na sile blędów, musicie przyznac ze akcja na wescie gdy tek dostał skana pod nogi to było mistrzostwo swiata, wystarczy słuchać, nie gram od dzisiaj, wyszedł po drabince i to wystarczyło, na temat reszty demek nie bd sie wypowiadał poniewaz nie pamietam tych akcji a ogladanie filmu nie ma sensu to nie jezyk polski.
p.s masz racje dodałem ssy kilka godzin później a to tylko dla tego ze widzialem co sie dzieje na forum, gosc dostał jednego dnia ssy a drugiego je wstawił i dostał ub z miejsca , było kilka sytuacji podobnych , miałem podjac uw temat ze powinno sie max 15min po ssach wstawic je ale pomyslalem dobra, niech tak zostanie jak jest, wiec po co mam od razu sie spinac i je wstawiac??? tak samo sprawa tyczy sie poprawnego wstawienia tych ssów, wycinek z konsoli bla bla bla, to albo wszyscy sie do tego dostosujemy albo nikt..... róbcie jak uwazacie , obejzyjcie te demka jeszcze raz, moje ssy i podejmijcie decyzje.... . z góry dzieki za współprace, co postanowicie to przyjmę to , ale zastanówcie sie czy gracz który zaczynał od 15stego roku zycia w to grac musi uzywac czitów???
#96479 przez fatal
So, 8 lis 2014, 16:23
bardzo sie starales ale z gry wyleciales hahahahah ban zostaje zegnam.
#96480 przez KadaFi`
So, 8 lis 2014, 16:42
Twoje umiejętności gry oceniam na Obrazek

a umiejętności graficzne na Obrazek

Ocena ogólna: Obrazek
#96482 przez Sru
So, 8 lis 2014, 17:57
fatal napisał(a):bardzo sie starales ale z gry wyleciales hahahahah ban zostaje zegnam.

kim ty jestes zeby o tym decydowac?
#96484 przez fatal
So, 8 lis 2014, 18:16
panem swiata, tym ktory widzi przerobione ss jako nie jeden bo widzialem od poczatku jak gral elo .

-- Dodano 8 lis 2014, o 17:16 --

Ps. Mam smutne życie i jestem brzydki
#96485 przez KadaFi`
So, 8 lis 2014, 18:49
@up

Prosił bym o warna/upomnienie dla mojego przedmówcy. Z góry dziękuje :)
#96486 przez orient.
So, 8 lis 2014, 19:13
Słabo się postarałeś WeGo, na screenie oznaczonym jako de_westwood0005 w miejscu, gdzie stoi terrorysta widać jego ciało przez stojącą przed nim drewnianą belkę, tyle że zamazane. Otwórzcie screen przez program, w którym można powiększać zdjęcia i się przypatrzcie. Pozdrawiam.
#96487 przez Sru
So, 8 lis 2014, 20:11
Pozwole sobie zabrać decydujący głos w sprawie i od razu odpowiedzieć Ci dlaczego nie masz admina.

1. Jako admin nie wywiązywałeś się z obowiązków, bycie adminem to nie tylko banowanie, ale także wchodzenie na forum i sprawdzanie wstawionych screenów. Rozdawałeś bany na lewo i prawo a inni admini za Ciebie musieli sprawdzać ludzią screeny.

2. O tym że kiepski z Ciebie admin świadczy nawet to że nie potrafisz napisać tematu zgodnie ze wzorem, czego wymagamy od graczy

3. Screeny pokazują że grałeś na WH
a) są zmodyfikowane, rozszerzenie to jpg a nie bmp co świadczy o tym że wszystkie zostały zmodyfikowane
b) svreen de_westwood0005 jest przerabiany i wyraźnie widać WH
c) bb leev

Wszystko?
#96489 przez BrokenNote
So, 8 lis 2014, 22:20
Ten temat fajny, czyta się go z zaciekawieniem i na jednym tchu. Jest w nim bardzo wiele zwrotów akcji, momentów nieprzewidywalnych, zaskakujących, a nawet momentami wzruszających!

Jest to jeden z ciekawszych tematów tego forum, na pewno takie sytuacje budują historię tego serwera.

Dziękuję za uwagę i namiętnie gwałcę przycisk "odśwież" w oczekiwaniu, sprawdzając, czy nie pojawi się żaden nowy post.
#96499 przez WeGo
N, 9 lis 2014, 16:40
pragnę zauważyć iż gdy naciśniesz prawym przyciskiem myszy na screena dasz właściwości to pojawiają się trzy podpunkty a mainowicie 1) utworzony
2) czas modyfikacji
3) ostatnio urzywany

tam jasno pisze kiedy byly zrobione kiedy byly zmodyfikowane i kiedy ostatni raz je otwierano, wiec powiedzcie mi jakim cudem zdążyłem je przerobić????? sory adminem moze nie bylem dobrym ale gdzie jest czas wejscia na forum gdy na serwerze jestem sam i gdy biega pełno nsów którzy maja staty godne gracza pro..... . no ale dobra jak uważałes tak zrobiłeś pozbawiłes mnie admina , ale do cholery ie rób ze mnie czitera!!!!!!!!!!
#96508 przez KadaFi`
N, 9 lis 2014, 22:06
No i dobrze że nie masz admina bo takie schizy odwalałeś że wołały o pomstę do nieba
#96513 przez Meffisto
N, 9 lis 2014, 23:38
WeGo napisał(a):... do cholery ie rób ze mnie czitera!!!!!!!!!!

WeGo nikt z Ciebie nie robi czitera. W momencie otrzymania ss są zapisywane w formacie *.bmp Twoje są w *.jpg. Parametry które podałeś czas modyfikacji; czas utworzenia; czas ost. użycia. Wartości są łatwe do zmienienia przy użyciu "lepszych" przeglądarek plików.
U mnie twoje ss'y są w postaci:
http://imagizer.imageshack.us/a/img743/5029/wv6DRU.png
Świadczy to o tym, że oryginalnie miałeś rozszerzenie *.bmp...
Do tego na 4:
http://imagizer.imageshack.us/a/img903/5697/Xrtw8w.png
Widać dobrze rozmycie i zakrzywienie tekstury.
Na 5:
http://imagizer.imageshack.us/a/img673/8490/JbW52B.png
Rozmycie w miejscu gdzie powinien być filar.

Akcje na demkach pokazanych przez hits również można uznać za "magiczne". Wobec takich dowodów zostaje tylko stwierdzenie, że grasz używając "wspomagacza" i słusznie zostałeś zbanowany.
#96517 przez SztynX
Pn, 10 lis 2014, 15:21
Jeszcze ja dodam swoje 2 grosze, bo widzę, że ciekawy temat :)
Z datą utworzenia i datą modyfikacji sreena to temat już był poruszany parokrotnie, zawsze coś komuś nie pasowało. Mnie się wydaje, że te czasy tak czy siak nie będą się zgadzać, bo coś jest z tym zjebane. Dodaje przypadkowy link z forum:
http://www.speedyshare.com/XBE2a/cstrike-polish.rar

-Utworzony: Data, godzina kiedy został rozpakowany/pobrany na komputer
-ZMODYFIKOWANY: Data godzina kiedy został UTWORZONY - wychodzi na to
-Ostatnio używany: to samo co w Utworzony

Także patrzeć na to nie ma sensu, chyba że macie jakieś hakierskie myki którymi możecie to sprawdzić wiarygodnie.
Pozdrawiam