fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!

ub

#91103 przez wytrysk
Pt, 10 sty 2014, 15:43

Puszek w poprzednim moim temacie SSow powiedzial,ze Ban zostaje,z jakiej racji bo co? bo mam jakis problem a nie wiem jaki z steamem,ze ssy za kazdym raazem 2 i 3 sa takie same i wyskaKUJE ten blad,czy moze przez to ze niby uweazasz,ze wtedy mialem bana ? otoz zaskocze Cie dostalem ub a tu dowod : http://reksio-cs.pl/screeny-f7/ssy-pszemko-odswiezenie-t34710.html
Wiec najierw dowiedz,ze a potem mow ,ze ban zostaje.A co do demka to nikt nie skomentowal,ze mam wh ,tylko Ty to demko wstawiles,nikt nie mial zasstrzezen ze niby mam cos.. :) Wiec Czekam na wyjaśnienia..

#91104 przez grzywA
Pt, 10 sty 2014, 16:04
Pisałem Ci wpisz to co Ci wyskakuje na tych ss w google powinno Ci wytłumaczyć ...

#91109 przez Gruby !
Pt, 10 sty 2014, 17:48
Nie wiem czego używasz że ss są czyste, rozpisywali Ci demko admini chyba nawet 2 razy grasz ewidentnie odpalony.

#91110 przez BrokenNote
Pt, 10 sty 2014, 18:35
Przecież z linku podanego przez Ciebie nie wynika, że dostałeś UB.

#91111 przez SEBEK:-)
Pt, 10 sty 2014, 18:36
No Dokładnie:P

#91189 przez wytrysk
Pn, 13 sty 2014, 00:04
ale z linku tego co temat jest ''odswiezenie'' typ mowil,ze mam ub,jak kto uwazam ze jestem odpalony,jesli tak bedziecie sprawdzac graczy to powodzenia w dalszym utrzymaniu sieci ;) graczy bedzie ubywac,bo jesli nie potraficie odruznic typa ktory gra 6,5 roku w cs a odpalenca to powodzenia .:) ps: wlasnie nie mam pojecia jak robic by byc odpalonym a ssy by byly czyste ..:)

#91190 przez Predom
Pn, 13 sty 2014, 00:29
Chłopie co ty wgl gadasz ? , po 1 jak zauważyłeś to reksio nie narzeka na małą ilość ludzi na serwerze , praktycznie przez caly dzien nawet w tygodniu jest full serwer.Więc jakbyś nie był odpalony to nie miał byś tylu ssów robionych, i temat chyba do zamknięcia

#91191 przez Amb(r)ozja
Pn, 13 sty 2014, 00:38
wytrysk napisał(a):nie potraficie odruznic typa ktory gra 6,5 roku w cs
ja potrafie "odróżnić" taki hajtów ale jak ktoś ma problem z ortografią to również ma problem ze samym sobą po drugie zapraszam do Pjeca bo grasz odpalony z resztą już prędzej ktoś przerabiał temat przeciwko twojej osobie... niestety poległeś jak i teraz bez UB dożywocie w naszym amx