fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#54553 przez sKR!
N, 4 wrz 2011, 13:31

Słuchajcie mam bardzo nietypowy problem a przynajmniej dla mnie nietypowy. Próbuję dzisiaj wejść na server a tu przywitała mnie taka oto informacja :
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Zbanowany nick : krzysiu-M4rk3r
[AMXBANS] Przyczyna : ' Czitujesz '
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.REKSIO-CS.pl
[AMXBANS] Twoj SteamID : ' '
[AMXBANS] Twoje IP : ' 87.101.35.121 '
[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Zbanowany nick : krzysiu-M4rk3r
[AMXBANS] Przyczyna : ' Czitujesz '
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.REKSIO-CS.pl
[AMXBANS] Twoj SteamID : ' '
[AMXBANS] Twoje IP : ' 87.101.35.121 '
[AMXBANS] ===============================

Nigdy nie używałem takiego name, zawsze gram z nikiem sKR!, nie mówiąc już o tym, że nie używałem ani nie używam haxów. Nie mam pojęcia skąd ten ban jeszcze w dodatku ten nick 'krzysiu-M4rk3r'. Proszę o unbana ale przede wszystkim jest ktoś w stanie mi wyjaśnić jakim cudem coś takiego się stało ?
#54555 przez PanSkiller
N, 4 wrz 2011, 13:49
Czekaj na wypowiedz Grabero ponieważ on dal bana
Zapytaj Brata lub kogoś kto gra na twoim kompie czy nie wchdzil na cs'a ze wspomagaczami
#54556 przez Riviva
N, 4 wrz 2011, 14:34
Wczoraj byłem przy tej akcji, i grałeś z kolegami na wall hacku dlatego dał wam Bany... i słusznie.
#54558 przez zchiz
N, 4 wrz 2011, 15:03
może masz zmienne ip?
#54559 przez sKR!
N, 4 wrz 2011, 15:08
@Pan Skiller
Tylko ja korzystam z komputera
@Riviva
Nie rób sobie jaj ze mnie dziadu, nie w takiej sprawie ;p
@zchiz
Mam zmienne ip i np udało mi się wbić na server po resecie routera. Ale chcę to wyjaśnić po prostu, żeby nie było gadania później, że odpalony jestem :/
#54560 przez zchiz
N, 4 wrz 2011, 15:23
ban jest na inny nick więc problemu raczej nie ma.
#54567 przez sKR!
Pn, 5 wrz 2011, 16:10
problem tkwi w tym, że nadal nie mogę wbić na server, udało mi się to raz

-- Dodano 4 wrz 2011, o 17:15 --

mimo, że wbijam mając name sKR! i mając inne IP niż to, które jest zbanowane, więc czemu nadal nie mogę wejść ?

-- Dodano 4 wrz 2011, o 17:47 --

Przed chwilą udało mi się wejść na server, po chwili grania ni z gruchy ni z pietruchy wyje*ało mnie z servera a w konsoli zobaczyłem dokładnie to samo co umieściłem w 1 poście.

-- Dodano 5 wrz 2011, o 16:09 --

-- Dodano 5 wrz 2011, o 16:10 --

Czy admini mają zamiar zrobić z tym problemem cokolwiek ? Bo z tego co widziałem i słyszałem, nie jestem jedyną osobą, która ujrzała ten komunikat w konsoli przez co nie może grać na servie.
#54624 przez zchiz
Pn, 5 wrz 2011, 16:15
Sprawa jest w toku. Z mojej strony mogę przeprosić, że tyle to trwa.
#54626 przez sKR!
Pn, 5 wrz 2011, 16:21
W porządku, właśnie tego oczekiwałem - odzewu ze strony admina. Mam nadzieję, że podejmiecie jakąś rozsądną decyzję w miarę szybko :P
#54647 przez Sru
Pn, 5 wrz 2011, 18:55
check it now
#54649 przez GrAbErO
Pn, 5 wrz 2011, 19:18
3 osoby z tego pseudo klanu"M4rk3r" wchodziły na serwer, wpierw zbanowałem gracza maciek M4rk3r, lecz dalej wchodzil, potem wchodził dalej odpalony i jeszcze jego 2 kolegow. Probowałem banowac wszystkich po kolei, lecz wchodzili dalej, potem robilem wszystko aby pozbyc się ich z serwera, gdyż nie potrzebny nam klan chitów na serwerze.... ss nie zrobilem bo wystarczy ze spojrzalme na tych 2 zawodników, i było bez dyskusyjnie ze miał kompletnego chita(jakis aim, wh.. etc) Nie dodam ktory mial co, bo nie pamietam:(
#54661 przez Amb(r)ozja
Pn, 5 wrz 2011, 22:58
to banujcie przez neo bana jezeli potraficie banuje cfg i zawsze tylko jedna osobę ;) ale ja juz sie wypowiadałem na ten temat ale nikt nie jest tym zainteresowany wiec problemów bedzie wiecej ;)
#54666 przez Sru
Wt, 6 wrz 2011, 07:18
Amb(r)ozja napisał(a):to banujcie przez neo bana jezeli potraficie banuje cfg i zawsze tylko jedna osobę

1. jest neobans
2. banowanie na cfg to nie neobans i nazywa sie to bancfg
3. jest nieskuteczne