Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#108957 przez ognistyy
Cz, 1 mar 2018, 21:04

Witam przed chwilą dostałem SS
moj nick w grze : COMEBACK ISRAEL
To już mój drugi ban w tej wersji cs'a i nie wiem gdzie się zapisują screeny. Czy to jest możliwe że tych screenow nie ma ?
Kiedyś bezproblemu je moglem znalezc. Ktoś ma pomysł ? Moj system Windows vista.
Może przeszukać cały komputer za pomocą tego systemowego wyszukiwania folderow plikow ? Dostałem bana na inferno jak powinien ten plik sie nazywac ?
#108958 przez AluSsa
Cz, 1 mar 2018, 21:20
Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#108959 przez ognistyy
Cz, 1 mar 2018, 21:32
Dobra nie ma ich. I nie chce już nawet unbana bo wiem jakie są procedury ale chce na przyszlość naprawić ten problem abym mógł wstawiać jakby co te ss. Miał ktoś podobny problem ?

-- Dodano Cz, 1 mar 2018, 21:32 --

dodam że komenda snapshot działa
#108960 przez AluSsa
Cz, 1 mar 2018, 21:36
Pytałeś jak te ssy powinny się nazywać - otrzymałeś odpowiedź... Przeszukiwałeś w takim razie komputer wpisując taką nazwę?

-- Dodano 1 mar 2018 --

TUTAJ masz opisany podobny problem.
#108961 przez ognistyy
Cz, 1 mar 2018, 21:41
No przeszukałem i nic nie znajduję. Czytam na forach i ludzie też mają taki problem. To nie jest tak że ja nie umiem znaleźć bo kiedyś na starym komputerze nie raz wstawiałem. A może admin podeśle HLTV z minutami gdzie zachowywałem się nienaturalnie ?
#108962 przez AluSsa
Cz, 1 mar 2018, 21:46
Szczerze wątpię, że Twoje ssy wyparowały. Nie możesz ich ponoć znaleźć na całym komputerze. Postępowałeś wg. wskazówek, które Ci podesłałam? Bo w to też wątpię. Niestety, ale Twoje zachowanie wskazuje na ewidentną próbę wyłudzenia UB na "niemogęznaleźćssów". Admin zrobił Ci ssy po to, żeby nie musieć rozpisywać żadnego hltv.