fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#102354 przez oczko-_-
So, 4 lip 2015, 00:00

Siemano, jako że przed chwilą dostałem bana wrzucam ss'y

Kod: Zaznacz całyhttp://speedy.sh/BGeu5/cstrike.rar

(nick 23 małpy jak poniżej)

Gracz @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
SteamID STEAM_0:1:12231585
Wykonano 03-07-2015 - 23:23
Zbanowany przez Admina Admin ()
Zbanowany na Serwerze Reksio[FFA] by Pukawka.pl

Nie to żebym sie wkurwił że daliście mi dodatkowe zajęcie ale czujność na serwerze musi być. Ja gram 10 lat w tą gierke nie potrzebuje żadnych haxów , gram dla przyjemności, dodam moje konto esl: http://www.esl.eu/pl/player/1899325 a także moje konto którym byliśmy długi czas top1 esl 5/5 pl http://www.esl.eu/pl/team/2954200/ - Troche medali sie nazbierało i czasu spędziło, jak zmienie myszkę jeszcze bardziej was będe mordował :D ;n ;n
pozdro i czekam na szybki unban.
Ostatnio edytowano So, 4 lip 2015, 01:25 przez oczko-_-, łącznie edytowano 1 raz
#102355 przez zonkkkk
So, 4 lip 2015, 00:13
Próbując nie być nie miłym - nikogo raczej nie obchodzi twoja historia życia jak grałeś jeszcze w czasach gdy ruscy szli na Berlin czy twoje ordery uśmiechu z ESL'a i innych śmiesznych i nic nie wartych lig.. Sam powiedziałem adminowi że jesteś odpał, i mimo czystych screenów nadal trzymam się tej wersji. Dostałem od Ciebie perfidnego skana na weście, tłumaczyłeś się że mnie słyszałeś... Szkoda tylko że byłem na shifcie. A to nie jedyna twoja akcja która mi się nie podoba. Demo z westa i tak sobie obejrzę jak już rozkminie jak odpalić je z przewijaniem bo na ns coś to nie śmiga..
#102358 przez oczko-_-
So, 4 lip 2015, 00:43
CO ZA KOLES, HAHA! po pierwsze wsadz sobie w dupe twoje nie smieszne komentarze na temat mojej kariery esl typeczku ktory zapewne nie wie co to esl i nigdy nie grał. Druga sprawa powiedziales adminowi ze jestem odpal to sprawdz demo i sie naucz grać, Trzecia sprawa co do skana jak sie jest zjebem z ffa i kampi wszystkie rundy w ct na bsie w domku na dole to trudno zebym sie nie domyslil ze tam gdzies bedziesz , jestes kiep zwykły i radze Ci isc na cs go tam moze sie nauczysz myslec w grze.
#102359 przez Mroq
So, 4 lip 2015, 00:50
Ja Ci ub nie dam. Po pierwsze ja Ci dałem tego bana za czitowanie, bo miałeś aima.
I ktoś kto robił Ci screeny na inferno mnie to nie obchodzi.
Odemnie dostałeś na kabulu, więc pozamykane i do pieca z Tobą.
Tu wrzucam dowód w postaci demka. Pozdro elo karierowiczu.
Załączniki
#102362 przez oczko-_-
So, 4 lip 2015, 01:21
Ci sie chyba cos w dupie popierdoliło koleszko, naćpany jesteś? zbanowałeś haxa na kabulu na którym grałem 3 godziny temu o którego sami pisaliśmy że jest odpalony i ma aima, po 5ciu mapach teraz na inferno wbił admin na prosbe zonka i zrobil mi ss'y ktore wrzucilem , radze skasować te posty i mnie przeprosic bo to przechodzi ludzkie pojecia dziury masz widze niezle

EDIT: 03-07-15 Korex *Dr_PaiChiWo
tu jest ten ban tego aim botera z kabul o ktorym mowisz farmazonie, widze ze jestes ale odpisać juz nie potrafisz.
#102363 przez zonkkkk
So, 4 lip 2015, 01:33
oczko-_- napisał(a):radze skasować te posty i mnie przeprosic

Chyba z chuja spadłeś :D

Na weście się tłumaczyłeś że mnie słyszałeś, a nie miałeś prawa mnie słyszeć jak byłem na shifcie. Proste jak jebanie, ale jak się 10 lat na eslach zmarnowało to co można o jebaniu wiedzieć..

Sam się wkopałeś tym tekstem o słyszeniu, proste...

I zmień ton karierowiczu, bo sobie ludźmi ryj wycierasz, za sam tekst który wyjebałeś do hitsa po tym jak ci dał bana (że mu ssy na ryj wkleisz) powinieneś mieć bana..
#102364 przez Mroq
So, 4 lip 2015, 01:47
Po 1 nie masz mnie co straszyć na pw, zapraszam na ohote do wawy, co do namiarow to sie uzgodni.
Kozak w necie pi*** w świecie jak to mówią.
Po 2 co ty piszesz, na inferno dostałes wczoraj bana, a odemnie dzisiaj na kabulu.
Więc prześledź cała sytuację i zobacz co piszesz. Nie mam zamiaru sie z gimbem klocic na forum.
Ps. troche ci to nie wyszlo, chciales nas wszystkich pieknie oszukac. Nara

-- Dodano 4 lip 2015, o 01:47 --

Mroq napisał(a):Po 1 nie masz mnie co straszyć na pw, zapraszam na ochote do wawy, co do namiarow to sie uzgodni.
Kozak w necie pi*** w świecie jak to mówią.
Po 2 co ty piszesz, na inferno dostałes wczoraj bana, a odemnie dzisiaj na kabulu.
Więc prześledź cała sytuację i zobacz co piszesz. Nie mam zamiaru sie z gimbem klocic na forum.
Ps. troche ci to nie wyszlo, chciales nas wszystkich pieknie oszukac. Nara
#102365 przez oczko-_-
So, 4 lip 2015, 02:22
Zonk nie ośmieszaj sie jeszcze Ty :) wlacz cs'a zaladuj demo i zobacz je zanim zaczniesz krytykować, ja nie mam nic do ukrycia śmiało, zobaczysz tez ze napisalem ze slyszalem jak dostawal bo po 2 pestki poszly w 2 miejsca , czy to trzeba byc filozofem tej gry zeby kogos zeskanowac? a dodam ze tylko cie obilem bo sluchawki mam takie ze nie bylo dokladnie slychac gdzie jestes

Mroq

to konto poniżej zbanowales ? to super ale to ** nie bylem ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zobacz ze inne steam id niz moje i ma 18 małp ja mam zawsze 23 do pieca z tym podrabiancem!!!!!! i to pewnie dlatego siejesz ferment bo ktos wbil na podobnym fejku a ban lista nie odswiezyla sie i w zaparte mi dupsko obrabiasz

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ crakers Czitujesz Na Zawsze
Szczegóły Bana Szczegóły
Gracz @@@@@@@@@@@@@@@@@@
Typ Bana SteamID
SteamID STEAM_0:0:1858066357
#102368 przez *Dr_No
So, 4 lip 2015, 06:58
Oczko UB
Weź pod uwagę, że admini mają co robić na serwie a liczenie pokemońskich znaczków w nicku to żmude zajęcie.
Mroq jak podasz demo to rozpisz gdzie masz zastrzeżenia.
Poza tym proszę trochę grzeczniej. Piątek piąteczek piątunio może powodować napływ ciepłej krwi do głowy ale mimo wszystko można grzeczniej.