fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#21202 przez hawaj
Pt, 18 cze 2010, 22:26
Po co Ty demko wstawiłeś ? Admin Ci robił ss'y w czasie których wyszedłeś z serwera.
#21203 przez NN'
Pt, 18 cze 2010, 22:30
hahahhahaahha o gościu teraz mnie rozjebałeś, wstawiasz jakieś demko nie Twojego autorstwa, aha, że niby jesteś czysty ?... zrobiłem Ci dzisiaj screeny to uciekłeś z serwera. w dupie mam jakieś demka, serio, albo wstawiasz screeny albo pożegnasz się z grą na reksiu :)
#21216 przez glum
Pt, 18 cze 2010, 23:35
ze niby ja jestem czysty? hahaha czlowieku to jest demko na narcyza ktory smiga na wh i aime a admini nic nie robia...
#21217 przez Fallen
Pt, 18 cze 2010, 23:38
a był któryś admin na serwie/? zwróciłeś UWAGĘ adminowi,że jest cziter? czy tak chciałeś zostać bohaterem REKSIA FFA,że znalazłeś czitera,których ja oraz inni admini banujemy dzień w dzień.
#21218 przez glum
Pt, 18 cze 2010, 23:40
kumpel nagral jak NARCYZ czituje na serverze! podal mi linka zebym wstawil na forum:)
NN' kto Ci dal adma? tutaj nie chodzi o mnie palancie tylko o jakiegos Ns co smiga na aimie i mydli wam oczy ;pp
"zrobiłem Ci dzisiaj screeny to uciekłeś z serwera. w dupie mam jakieś demka, serio, albo wstawiasz screeny albo pożegnasz się z grą na reksiu "
robiles ss dla NARCYZA, a jak juz wiadomo zalozylem ten temat aby pokazac co nakrecil moj kolega.[hr]
bohaterem powinien byc admin i krecic demka :) sry przez tydzien niewidzialem zeby ktokolwiek go banowal, caly czas gral ;) wiec nagral gracz demko, ot cala filozofia[hr]
poklony dla hawaja i NN' za inteligencje :)
#21220 przez NN'
Pt, 18 cze 2010, 23:53
hahaaha
dobra akcja :D
#21221 przez glum
Pt, 18 cze 2010, 23:53
hahahahahahaha poprawiliscie mi humor! ;DDD
#21222 przez NN'
Pt, 18 cze 2010, 23:54
** bo hawaj mi powiedział, że to aloha (czyli ty?) grał na nicku N@RCYZ, to ci pocisnąłem :D
#21223 przez hawaj
Pt, 18 cze 2010, 23:55
Jakbyś wyrażał swoje myśli w bardziej wyrazisty sposób to by nie było zamieszania, a Ty nawet tematu nazwać nie umiesz.
NN nie zwalaj na mnie lachudro, to Ty powiedziałeś żebym banował narcyza patrze temat nazwany narcyz jakieś demko wlepione co zawsze aloha robi na swoje głupie usprawiedliwienie że jest czysty, więc uznałem że to on.
#21224 przez glum
Pt, 18 cze 2010, 23:57
hahahahaha hawaj jest nienormalny
ostatnio gralem na kumpla steamie 3 dni temu, wiecej na serverze sie niepojawilem
moze to hawaj jest NARCYZEM?
#21225 przez NN'
So, 19 cze 2010, 00:00
narcyzem na pewno, N@RCYZEM raczej nie :D
szmatko nie zwalam wszystkiego na Ciebie, bo gdybym myślał trzeźwo to bym ogarnął, no ** zbieg okoliczności, a N@RCYZ już dostał bana dawno dawno, a Ty Aloha precyzuj swoje myśli! mogłeś zakładać temat nie w Screenach, a w Skargach, założę się, że nie byłoby wtedy tej akcji :)
#21226 przez hawaj
So, 19 cze 2010, 00:00
Dobra więc wszystko wyjaśnione, naracyz dostanie bana na pewno ode mnie jak go zobaczę.
ps. Jestem BUKA XD
Zamykam.