serwer cs

serwer cs

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#82912 przez NaffarR
N, 20 sty 2013, 23:18
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Zostales zbanowany na tym serwerze
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.REKSIO-CS.pl
[AMXBANS] Przyczyna: 'zegnam'
[AMXBANS] Czas: 'permanentnie'
[AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:33754660'
[AMXBANS] Twoje IP: '91.231.24.172'

Ban za co ? powód zegnam !? Niestety ale nie rozumiem. Nie dostałem żadnych ss demka nic nie mam -.- CO JEST ** GRANE LUDZIE !. uwzięliście się na mnie czy co !?... z tego co wiem bylo 2 adminów jesli dobrze ich kojarzę. makalele i paNicz ... zapewne od paNicza dostałem bana ... za co nie rozumiem... Udowodnijcie mi ze coś mam to pogadamy a nie ciągle bany bany bany a gówno wam to daje !. Ja **... Admini nigdy nie zrozumieją tego !?... proszę o link czy ss udowadniające to ze niby mam "wspomagacze" jak nie to nie zasłużony ban który powinien być odwołany !. Nie odpuszczę tutaj tak łatwo. Najlepszy serwer jaki kiedykolwiek grałem i tak po prostu miałbym sobie to zjebać wszystko ? Chyba kogoś pojebało ta myślą... Gdybym był odpalony nie zależało by mi na tym serwie... jak widać 8 czy 9 banów już dostałem a nadal nic !. Chyba komuś nie pasuje że tutaj gram :/ Dużo akcji opiera się moich na logice . refleksie i farcie jedyne co !.

Proszę o Natychmiastowe rozpatrzenie i UB. a admina ktory dał tego bana za ukaranie bo najwidoczniej nie jest umiejętny... !. :< <aniolek>

#82913 przez Krak84
N, 20 sty 2013, 23:22
Poczekajmy na Ambrozje co ma do powiedzenia na ten temat , bo to on dał bana .

#82914 przez NaffarR
N, 20 sty 2013, 23:25
No to niech się pospieszy a nie za tydzień wejdzie na forum...

#82915 przez Vicorf
N, 20 sty 2013, 23:28
Już nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany.Za niedługo pewnie wejdzie i odpisze..

#82916 przez suche
N, 20 sty 2013, 23:31
#2 przez sikor 31 gru 2012, o 12:57
zbanowany na AC i BL. I na publikach to masz banów od za*ebania ; / enron niech oceni sytuacje i niech wyda werdykt ; ]


Czy wam Trudno To zrozumiec ze STEAM JEST KUPIONY ZBANOWANY ! ? =.= bany publick sa na ip... a w mojej "wsi" 3 osoby ktore graja w cs'a na ns maja takie same... i z tego co wiem nawalaja na czitach a mi sie obrywa banami -.- bo mamy sieci RADIOWE -.-


To z tym netem to jest wogóle bajka. Nie wiem co powie Enron, ale postanowilismy wlecpic Ci bana. Kryjesz się mocno i cięzko cos sensownego nakręcic. Na serverze było na 5 i każdy miał takie samo zdanie na Twoj temat.

#82917 przez NaffarR
N, 20 sty 2013, 23:38
ale czy macie jakiś dowód... czy po prostu nie możecie zrozumieć ze ktoś jest od was lepszy ?... no spoko myśl sobie ze to bajka. większość banów jest na steam... a on jest odkupiony. w cs gram 4 lata... praktyki trochę dają... ale rozumiem wasze obawy... lecz jak juz wiadomo... Nie macie dowodów na to ze posiadam jakieś "wspomagacze" do gry... lub czy jest to po prostu mój fart i skill... to ze mam tyle banów nie oznacza ze na tym serwerze niby gram na wspomagaczach... wgl nie mowie ze gdzieś na nich gram :/

Może was to nie interesuje ale w sql robimy sobie raz w miesiącu zawody w owa grę... przychodzi po 20 osob w tym ja... zawsze dają mi 1 osobę dobra 3 którzy nie grali nigdy w ta grę i zawsze moja drożyna wygrywa... ale mniejsza z tym... można powiedzieć ze wszyscy widza jak graja i sa zdumieni czasem... bo zdążają się momenty kiedy lamie ... Grałem lana z ludźmi z mazur ... oni po 20 lat Plus ja 16... i gdyby nie był to lan i bylo wszystko widzieć osadzali by mnie o wspomagacze jak robicie to wy... :x

Proszę o to UB... :c

#82918 przez paNicz
N, 20 sty 2013, 23:41
to że dostaleś bana była wspólna nasza decyzja, każdy patrzył na Ciebie podczas Twojej gry i wszyscy zgodnie stwierdziliśmy że jesteś odpalem.
1: Szybko strzelasz z awp rozumiem raz przyfarcic ale Ty robileś to co runde.
2: widać było bardzo podejrzana akcje na B nie wyszedłeś do rpzeciwnika bo wiedzialeś, że on tam jest.
a kiedy już zdecydowaleś sie na wyjście odrazu wiedzialeś gdzie masz strzelać i poatrzeć.

WIDAĆ BYLO ZE GRASZ NA ODPALE.

Pozdrówki nara !

#82919 przez NaffarR
N, 20 sty 2013, 23:45
A ty byś zraszował gostka jeśli posiadasz awp ? myśl logicznie wolałem przeczekać go aż wyjdzie sam do mnie... aż w końcu się znudziłem... wychodząc zawsze sprawdzam każda kampe zakamarek gdzie ktoś może siedzieć. Polecam to jesli tego nie robisz jeszcze ;]

Przegrałem na reksiu 91 godzin... Miałbym to po prostu tak stracić !? :x... Moja ulubiona bron to AWP potem dgl i aka i m4a1 :/

#82920 przez Amb(r)ozja
N, 20 sty 2013, 23:46
Po 1wsze
NaffarR napisał(a):proszę o link czy ss udowadniające to ze niby mam "wspomagacze"
ss to nie wszystko wystarczy się przyjrzeć twojej grze.. każdy głąb potrafi sobie "sprawić antyssa" i wciskać kit jaki on jest pro bo screeny są czyste.. Po konsultacji z Adminami którzy również widzieli twoje podejrzane akcje (nie ważne kto) postanowiliśmy ci wlepić bana a dokładnie ja to zrobiłem. Demka nie rozpiszę ani nie wstawie ponieważ jak powiada Enron jezeli na serwerze nie było 2giego admina który by potrzymał to ze jesteś odpalony musiałbym rozpisać demo , ale w twoim przypadku mam 2ch świadków i nie muszę tego robić :) ja ub nie daje to jest moje zdanie

PS. Gdybyś grał fair na BL byś się nie znalazł

#82921 przez Vicorf
N, 20 sty 2013, 23:50
NaffarR napisał(a):le czy macie jakiś dowód... czy po prostu nie możecie zrozumieć ze ktoś jest od was lepszy ?


imo to od polowy osob wypowiadajacych sie tutaj nie jestes niestety lepszy :<

#82922 przez NaffarR
N, 20 sty 2013, 23:54
Vicorf mowie do tych którzy dali mi bana ... Lata praktyki w ta grę dobry sprzęt i gra sie wspaniale... spokój w pokoju cisza skupienie i gra sie normalnie przecudownie



PS: CZEKAM NA H@ !. nie rozumiem was już... niech wszyscy sie wypowiedzą w takim badz razie do mojej gry...

PS1. : paNicz od poczatku mówiłeś ze jestem odpałem ale w końcu dopiąłeś swego widzę :x

#82923 przez paNicz
N, 20 sty 2013, 23:58
LATA PRAKTYKI ?

Sam masz 16 lat ciekawe ile tych lat juz grasz.
PS; wtedy na B nie wiedzialeś bynajmiej nie powuinienes wiedzieć ze typ tam ejst bo żadnych oznak nie dawał.

Przychylam sie do decyzji Ambrozji.
a tak swoja droga, co nas obchodzi jaaka jest Twoja ulubiona bron? !

#82924 przez NaffarR
Pn, 21 sty 2013, 00:05
ulubiona bron czyli Najbardziej nia ogarniam cóż nie ? nie powinienem wiedzieć ? skoro zabiłem "najebany" jakoś taki miał nick a tego co wbiegł jak skanowałem z awp zabił ktoś inny i zniknął mój z radaru ? potem słyszałem jak bron przeładowywał lub skanował czy chodził... wiec człowieku nie wiem albo ty głuchy jesteś albo nie wiem co jeszcze... gram w ta gre 4 lata z plusem jakimś... szybciej grałem w podobne gry od tego czasu kiedy dostałem komputer... dziennie w ta gre gram z 4 godzinki 3 ... wiec przelicz to sobie ... granie mixow tez wychodzi na plus bo grasz z hejtami którzy cie panicz zjada z glocka ... a mixow w 2012 roku na początku grałem po 10 dziennie ze znajomymi starymi i nie było czasu na serwery... zrobiłem sobie przerwę 2 miesięczna (wakacje) ludzie przestali grac mixy i zacząłem dziennie pykac na reksiu :]

PS: niezbyt dobrze wiem o jaka akcje chodzi ... Przydało by mi sie demko i bym ci wytłumaczył co i jak pewnie grałem i w jakiej minucie to się stało... a i co do B na dd2... na ogól zawsze ktoś albo skraca ci trupa wiec przeczekaj 10 sekund a jak nie to z 2 lub 1 siedzi na tym bsie... ale jeśli nikt nie wbija przez 1 minute zapewne się wycofał albo na środek lub na a i masz drogę wolna do wbicia ... tego uczą mixy kolego ;]

#82925 przez Vicorf
Pn, 21 sty 2013, 00:10
jak ty grasz mixy z hejtami to spoko :D

#82928 przez NaffarR
Pn, 21 sty 2013, 00:16
już nie gram od dłuższego czasu... po prostu nauczyłem się dużo rzeczy grając z nimi i patrząc co robią ... a refleks sam wszedł grając tyle lat na tej samej myszce... no cóż mogę zrobić... demka nikt mi nie ukazuje... wiec nic nie mogę zrobić jak na razie czekać na decyzje głównego administratora ... Bardzo zależny mi na grze tutaj bo serwer i ogarnięty adminów jest dużo lecz czepiają się ciągle mnie no ale niewinny zawsze wygrywa z tego co wiem ... :c

Podobne wątki Statistics Ostatni post
ulica sezamkowa troche inaczej
przez Tomek500 Śr, 23 lis 2011, 17:49 w Kosz
0 Odpowiedzi
1246 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Tomek500
Śr, 23 lis 2011, 17:49
Ban bez screenow bez niczego !
przez Unearthly N, 3 mar 2013, 02:07 w Skargi
3 Odpowiedzi
1417 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez noeee
N, 3 mar 2013, 12:58
Ivo 7 ;] ss
przez NaffarR So, 19 sty 2013, 15:04 w Screeny
1 Odpowiedzi
541 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez makelele
So, 19 sty 2013, 17:54
SS by Ivo 5
przez NaffarR N, 7 paź 2012, 14:24 w Screeny
1 Odpowiedzi
556 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez kaczus
N, 7 paź 2012, 14:27
SS by Ivo 4
przez NaffarR Pt, 5 paź 2012, 23:03 w Screeny
6 Odpowiedzi
652 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez You no
So, 6 paź 2012, 14:06
SS by Ivo 3
przez NaffarR So, 15 wrz 2012, 22:29 w Screeny
1 Odpowiedzi
574 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez keLsiak
So, 15 wrz 2012, 22:43
SS by Ivo 2
przez NaffarR N, 9 wrz 2012, 22:04 w Screeny
1 Odpowiedzi
523 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez enron
N, 9 wrz 2012, 22:13
SS by Ivo
przez NaffarR Śr, 22 sie 2012, 12:28 w Screeny
1 Odpowiedzi
449 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Krak84
Śr, 22 sie 2012, 12:58
Ss Ivo 6 :] heh
przez NaffarR So, 5 sty 2013, 00:37 w Screeny
1 Odpowiedzi
759 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez makelele
So, 5 sty 2013, 00:43
SS by Ivo ;] znowu :D
przez NaffarR N, 18 lis 2012, 22:27 w Screeny
3 Odpowiedzi
664 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez enron
N, 18 lis 2012, 23:27

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google[BOT]