fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!

#82932 przez Vicorf
Pn, 21 sty 2013, 00:20

Z tego co piszesz, to wychodzi jakbyś swoimi umiejętnościami dominował serwer, ale muszę cię rozczarować.NOT!
A co do tematu to i tak pewnie dostaniesz ub, więc poczekaj cierpliwie aż Enron się wypowie.

#82933 przez kaczus
Pn, 21 sty 2013, 00:25
ej naffar przybic Ci piątke czy jak? kogo to obchodzi że grasz mixy z hajtami( czyt. boty na hard) prosisz o dowód , nie muszą mieć dowodu poniewaz to ze byles odpalony okreslilo kilku adminow wiec demko nie jest potrzebne :) takie mamy zasady

#82936 przez Amb(r)ozja
Pn, 21 sty 2013, 00:28
kaczus napisał(a):prosisz o dowód , nie muszą mieć dowodu poniewaz to ze byles odpalony okreslilo kilku adminow wiec demko nie jest potrzebne :) takie mamy zasady
Zgadzam się również powinna być zasada która nie obowiązuje na reksiu a powinna czyli jeżeli ktoś jest na BL to odrazu powinien lecieć z naszego serwera bo ten kto chodż raz odpalił zawsze bedzie to robił AMEN !

#82956 przez Krak84
Pn, 21 sty 2013, 00:40
No na innych serwerach jak ktoś jest na BL to ban od kopa jest .

#82972 przez NaffarR
Pn, 21 sty 2013, 01:01
Steam nie mój ... Odkupiony jest !. Nie mowie ze dominuje na serwerze ... ta siedzieliście i patrzyliście... ale było raz i to działo sie szybko a nie każdy szczegół można tak wyłapać... Róbcie co chcecie ... BL nie jest i nie będzie wiarygodny nigdy... ac nie jest tez juz wiarygodne ... z tego co słyszałem od znajomych co podostawali ss... Nikt nie powiedział ze "JA" odpalałem sie kiedyś i ze kiedyś to zrobię i ze robię teraz -.- z moich slow to nie padło i jak słyszycie .NIE MÓJ STEAM... Ja poczekam na H@ bo nie ma sensu żebym to z wami sie kłócił co i jak... mi bardzo zależy bo jak mówiłem większość czasu spędzam na tym serwerze ... po 17 najczęściej wchodzę lub po 20.. w piatki soboty gram od do 2 w nocy 3 jak sa gracze jeszcze jacys... i to wszystko miałbym sobie zjebać tym ze odpalę wspomagacze typu sajlent... wh... sh ... zwykły aim ? o nie nie nie ... Tak mam duuuzo banów na innych serwerach nie znaczy to ze odpalam... czasem mam wyjebane na serwa bo krotko na nim gram i nie wstawiam ss bo nie chce mi sie ... jest mnóstwo serwerów ale ten jest najlepszy co do organizacji hostu graczy i atmosfery ;]... lecz stalo sie co stalo nic nie poradzę na to... myślcie tak dalej... powodzenia życzę wam :]...a i zapraszam na chatę popatrzycie sobie jak gram :**

#82973 przez Krak84
Pn, 21 sty 2013, 01:06
Każdy tak mówi , że nie jego steam :) , po co takiego steama kupowałeś ??? twój steam i tyle ty na nim grasz , więc musisz spodziewać sie konsekwencji , tyle w temacie :)

#82974 przez pen9r
Pn, 21 sty 2013, 01:10
Amb(r)ozja napisał(a):Po konsultacji z Adminami którzy również widzieli twoje podejrzane akcje (nie ważne kto) postanowiliśmy ci wlepić bana a dokładnie ja to zrobiłem. Demka nie rozpiszę ani nie wstawie ponieważ jak powiada Enron jezeli na serwerze nie było 2giego admina który by potrzymał to ze jesteś odpalony musiałbym rozpisać demo , ale w twoim przypadku mam 2ch świadków i nie muszę tego robić :)

No raczej ważne. I mylicie pojęcia - w tej sytuacji rozpisanie dema jest raczej obowiązkowe. Takie jest moje zdanie.
kaczus napisał(a):prosisz o dowód , nie muszą mieć dowodu poniewaz to ze byles odpalony okreslilo kilku adminow wiec demko nie jest potrzebne :) takie mamy zasady

Zatem z rozpisaniem dema chyba nie powinien być problem? Skoro ewidentnie odpalony to chociaż z 5 akcji pokażcie dla świętego spokoju. Choćby dlatego, że wrzucał czyste ss X razy.
Amb(r)ozja napisał(a):Zgadzam się również powinna być zasada która nie obowiązuje na reksiu a powinna czyli jeżeli ktoś jest na BL to odrazu powinien lecieć z naszego serwera bo ten kto chodż raz odpalił zawsze bedzie to robił AMEN !

To inna sprawa, którą zawsze popierałem.

Do samego NaffarR'a aka Ivo. Kupować zbanowanego steama - trochę to głupie? I nie odwołuj się tutaj do szkolnych turniejów ani pseudolanów, bo sytuacja dotyczy tylko i wyłącznie reksia.

#82975 przez NaffarR
Pn, 21 sty 2013, 01:17
pen9r no dobrze... Nie wiedziałem że owy steam jest zbanowany kiedy go kupowałem... również wiem ze duuużoo osób tak samo mówi ale nigdy nie wiesz który mówi prawdę... No dobrze sprawa dotyczy reksia... wrzucałem ss 8 razy ... raz już zostałem zbanowany tutaj tak samo bez dowodów i dostałem ub ... teraz znowu to samo ale nie wiem jak to się rozwiąże... a po 2 ... są ludzie których nie raz widziałem... odpalali itp a bana na BL'u do tej pory nie maja... raz się zdarzy ze ktoś ma bana i to ze bl nie jest wiarygodny to mówiłem już... Nie będę się powtarzał po prostu... Macie tutaj takie zasady jakie macie ... rozumiem doskonale... na reksiu gram długo... ale od nie dawna uczepiliście się mi i chyba ju każdy admin na serwerze dal mi bana... no cóż mogę powiedzieć zgadzam się z tobą pen9r... ale co do tego ze kto ma bana na bl'u nie powinien móc wejść na serwer z tym się nie zgadzam... Czekam w końcu na werdykt od H@ jutro się okaże... Bardzo proszę jednak o UB... bo to nie sprawiedliwie banować kogoś za umiejętności i za to ze jest czysty a tylu innych biega z czitami ... Będzie jak będzie ale obym dostał ub bo mi na tym zależny... Zajebisty serwer ;]

#82976 przez You no
Pn, 21 sty 2013, 01:20
robine 8 razy ssy , dostał odemnie perma za ewidetne wh ale nie mailem czasu opisywać dema bany na bl jak dla mnie PJEC
NaffarR napisał(a):Steam nie mój ... Odkupiony jest !.
nie pierd.... glupot ze to nie twoj steam takieog samego nicku na forum bys nie uzywal

#82977 przez NaffarR
Pn, 21 sty 2013, 01:30
:c You no... a może ja ten nick zmieniłem na steam i używam go na forum bo mi sie podoba ? a szybciej był inny ? :c pomysł -.- Nie miałeś czasu opisywać dema bo go nie masz ... i nie było nic na nic :c... Bl nie wiarygodny ale myślcie co chcecie... SPRAWA DOTYCZY GRY NA REKSIU nie na innych serwarach misku : **

#82979 przez Vicorf
Pn, 21 sty 2013, 06:14
Obejrzałem demko z dd2 i jeśli zbanowaliście go na podstawie gry z tej mapy(bo nie jestem pewien) to uważam, że niesłusznie.Nie ma w jego grze na tej mapie nic co mogłoby go uznać winnym.Specjalnie pogrubiłem słowo-klucz, bo jeżeli rzeczywiście jest odpalony to niech spłonie, ale na pewno nie wrzucałbym go do pieca po grze z dd2.

#82980 przez NaffarR
Pn, 21 sty 2013, 10:09
Również obejrzałem demko i jestem zdumiony ze za tak zwykła grę można dostać bana :D...Moim zdaniem na pamie dd2 Bo tam dostałem bana i ta mapa jest podejrzana o to ze mam "wspomagacze"... na demku nic nie ma co moglo by udowodnić ze posiadam haxy... Sniper kazdy dobry strzela na srodku jako terro bo ma blizej i fragi darmowe jesli posiada owy refleks ... nigdzie nic innego nie bylo na wyzszym poziomie. tylko wyczekanie :]... dziekuje dowidzenia...

Czekam na decyzje lub dalsze rozważania ;]

#82997 przez SztynX
Pn, 21 sty 2013, 16:39
Jak dla mnie to niech płonie, ogarnijcie tu pare kwestii:
-reksio jest bez vaca, steam/ns
-koleś jest zbanowany na BL itd
-gra na steamie bez vaca (ewenement w skali swiatowej, kto gra na steamie bez vaca? na kiego chuja?)
-dodatkowo prosi o ub, bo mu bardzo zależy żeby tutaj grać (na serwie NS/S)
-jeszcze pisze że jest hajtem? Z tego co mi wiadomo hajty grają na stimie i na stimowskich serwerach, a nie na stimie bez vaca hah, porażka
#83004 przez suche
Pn, 21 sty 2013, 17:21
W dodatku w jego wsi wszyscy mają takie samo ip..(czytaj takie jak on^) i się odpalają.

a w mojej "wsi" 3 osoby ktore graja w cs'a na ns maja takie same... i z tego co wiem nawalaja na czitach a mi sie obrywa banami -.- bo mamy sieci RADIOWE -.-

#83005 przez SztynX
Pn, 21 sty 2013, 17:32
To poważna sprawa, że w jego wsi się odpalają. Niech zagoni na "policję" to może dostanie stima z vacem w nagrode ^^