serwer cs

serwer cs

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#106572 przez perezsss
Pt, 23 gru 2016, 12:51
Dostałem bana o tresci czitujesz a wcale nie czitowałem o co chodzi? Nawet nie wiem kto był adminem.

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You are banned from this Server!
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname: perez
[AMXBans] Reason: 'Czitujesz'
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.REKSIO-CS.pl
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:188651876'
[AMXBans] Your IP: ''
[AMXBans] ===============================================

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 12:51 --

Nawet ssów nie dostałem
#106573 przez timetodie
Pt, 23 gru 2016, 13:00
SSów nie dostałeś bo byłyby czyste :)
Grasz odpalony i bezczelnie patrzysz po ścianach, do tego używasz auto bunny hop.
Wystarczy zobaczyć demko z czterech pierwszych rund twoich na de_dust2 i całą mape cs_deagle.
Ja ci ub nie dam
#106574 przez perezsss
Pt, 23 gru 2016, 13:48
Rozpisz mi te demko gdzie patrze przez sciany to raz 2. nie gram odpalony bo ssy by byly czyste a 3. nie mam auto bh i moge ci to udowodnic na jakims serwerze z widocznym keyboard gui

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 13:14 --

cs deagle to wszystko slychac to raz a dwa że tam wszystko jest skanowalne od respa do respa bo na tej mapie już nie raz grałem i możemy to również sprawdzić

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 13:15 --

sam admin mnie również skanował na model bo mnie slyszal więc

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 13:15 --

w sumie nie wiem czy to byl admin

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 13:48 --

ban z przed chwili http://polski-skill.pl/thread-2472.html
#106575 przez manaskal
Pt, 23 gru 2016, 13:55
http://97965.hltv2.pukawka.pl/hltv-1612 ... 489480.zip

17minuta, tutaj zaczyna się jazda... wiesz dokładnie, w którym miejscu będzie przeciwnik... i ten moment, gdy wychodzisz z longa biegnąc na respa, a za pół sekundy bez sprawdzenia czy gość jest afk biegniesz na mida...

18minuta, nie widząc i nie słysząc flasha, chowasz się przed nim, mimo, że skłonny byłeś wyjść właśnie na mida

18:50 taka pewność, bez sprawdzania czegokolwiek, już celownik idzie na ciemnie przy respie tt.... owszem, po zabiciu jednego na respie TT, już dało się usłyszeć drugiego przeciwnika, ale wiedziałeś o tym wcześniej...

20:45 przy wchodzeniu na resp TT, zobaczyłeś gościa z lagiem, chociaż z niewiadomych przyczyn, w tym momencie celownik poszedł dalej, w kierunku RESPA na B, gdzie stał akurat terrorysta...

Dalej nie będę się rozpisywał, ale oprócz tego "BH", które moim zdaniem jest tylko po to, żebyś mógł porozglądać się po ścianach, masz jeszcze perfidnego no-recoila.... I próbujesz nam wmówić, że jesteś czysty? żałość i nic więcej...

BRAK UB
#106576 przez timetodie
Pt, 23 gru 2016, 14:06
cs_deagle
3:26 (pewniak) nie widziałeś, słyszałeś, ale powiedz mi jak możliwe jest to że przez ściane zabiłeś idealnie wcelowany 2 przeciwników. Zobaczcie to w slow motion
3:48- nie mogłeś wiedzieć gdzie idealnie stał
5:45 kolejny pewniak
6:42 sfrustrowany brakiem fragów w rundzie wybiegłeś na przeciwnika z piękną głową
7:00 Moje ulubione :embarrased:
7:46 taki żądny fragów, że się nie kryłeś
8:18 pewnie myślałeś, że koniec mapy to nikt nie zauważy :D
Jak mówiłem UB nie dostaniesz ;n
#106579 przez perezsss
Pt, 23 gru 2016, 15:23
nie zamykaj, jaka 17 minuta skoro demko sie zaczyna od 19 stej?

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:12 --

zaraz sobie sam sczaje to demko

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:13 --

a nie sry u mnie to sekundy, to przez te gui, nie zamykaj jeszcze

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:17 --

Najpierw poprosze manaskala o dokładny czas na demku a nie "17 minuta" bo nie wiem czy to było przed 17 minutą czy po, bo widze ze albo ktos tu ogladal bez sluchawek albo nie ogarnal sytuacji.

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:21 --

16:30 wybiegam na mida z swojego respa, slysze jak typ biegnie i do tego podskoczyl więc widzialem jego banie a refleks mam dobry i zauwaz, ze nie mierzylem do niego przez sciane tylko dopiero jak sie wychylil nastąpiła reakcja. Potem nie widze żadnej sytuacji gdzie wybiegam z longa, dopiero jak wchodze lekko na longa od strony tt, wychylam sie i zabijam typa nastepnie sie cofam bo wiedzialem ze typ jest afk bo byl przez poprzednie rundy i mial duzy ping wiec poszedlem na respa bo wiedzialem ze tam bedzie.

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:23 --

Wgl teraz sobie odpalilem w hlae wh i patrze to jak biegli w 2 czy tam 3 to w jednego prawie na model trafilem xdd bo slyszalem jak na longa biegli nawet nie wiem czy skan nie wszedl, dobra ogladam kolejne akcje bede tu pisal nie zamykajcie tematu
#106581 przez perezsss
Pt, 23 gru 2016, 15:30
"18 minuta" może to tak wyglądało ale chciałem poczekac az ktos wbiegnie na shorta a uslyszalem ze juz ktos biegnie, jak nie na shorcie to pewnie od respa tam gdzie ten typ wbiegl a on w tym czasie puszczal flasha, stad go zabilem odrazu potem jak zobaczylem jego glowe bo slyszalem ze tamtedy biegnie

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:26 --

Wiem że nie chodzi o dusta ale najpierw byl post o duście to wszystko rozpisze, poczekaj do pół godziny z wszystkiego się wytlumacze, wystarczy ogladac demko uwaznie bo jak spojrzysz na typow ktorzy grają na LANach to kazdy przecietny adminek powie że jest odpalony taki typ.

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:28 --

PS. tu nie chodzi o to że już moze sobie u was nie pogram, tu chodzi o moja reputacje ;V

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:29 --

18:50 zabilem na respie jednego bo biegl to go slyszalem i jak go zabilem to slyszalem jak zeskoczyl na dół, załoz sluchawki jesli masz a nie robisz to bez nich lub na glosniku od laptopa

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:30 --

20:45 nie widze żeby celownik poszedł gdzies dalej, po prostu powoli mierzylem zeby trafic odrazu w banie tego laga bo byl zlagowany i hitbox tej glowy mogl byc gdzie indziej a nie widze zeby moj celownik szedl gdzies dalej gdzie byl ten drugi, nawet na jego modelu nie byl
#106583 przez perezsss
Pt, 23 gru 2016, 15:46
no-recoila nie mam, tylko umiem go kontrolowac, na deaglu nie ma takiego recoila żeby mialo sie go nie skontrolowac a na tym demku uzywalem tylko pare razy broni i najczesciej w pestkach ale co do kontrolowania tego recoila to mi raczej dobrze idzie przez te 9 lat. "BH", które moim zdaniem jest tylko po to, żebyś mógł porozglądać się po ścianach". Nie rozumiem tego zdania ale auto bh żadnego nie mam a zebym mial wh to do rozgladania po scianach nie jest potrzebne bh tylko oczy. Jesli chcesz zebym ci udowodnil ze tego auto bh nie mam to mozemy wbic na jakis serwerek hns/kz/bh czy eb z keyboard gui i ci pokaze ze robie bh scrollem i spacji nie trzymam

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:33 --

wlasnie zabieram sie za cs deagle

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:34 --

tylko mozna by bylo prosic o demko z cs deagle? bo nie pamietam ktora to godzina byla

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:37 --

timetodie, wez podrzuc

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:38 --

a tak btw jesli chodzi o ten recoil to na demku z hltv jak widac jest zlagowane, jest w 30 fpsach, recoila nie widac na demkach z hltv i jest celownik w awp, zmieniaja sie bronie bez animacji i noz jest w lewej rece, jesli jestescie poczatkujacy to sie za to nie bierzcie jak nawet nie wiecie jak hltv dziala

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:39 --

i modele sa zlagowane, w niektorych momentach typ afk ktory wisial w powietrzu mial w rzeczywistosci dzie indziej glowe gdzie mial miec a w innym momencie typ z ct mial model TT

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:40 --

moge te demko z cs deagle?

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:43 --

jest jeszcze moment w 10:50 do którego się przyznaje bo odpalilem sobie wtedy wh bo ten caly zima czy jak on tam mial tez mial odpalone i chcialem go wypedzic. Za to moge miec bana ale na innych akcjach bylem czysty

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:45 --

Jak dostane te demko z cs deagle to moge sie za nie potlumaczyc bo na nim napewnoe nie bylem odpalony, poza tym polecam sobie sciagnac high fps models, ktore maja modele rozciagniete na hitboxy i przez to normalny gracz z normalnymi modelami nie widzi typa ktorego ja juz widze kawalek jego ręki i to bardzo pomaga a haxem to nie jest i duzo osob tego uzywa nawet na lanach gdzie to zabronione nie jest chyba tylko na myAC przez chwile to bylo zabronione. I jeszcze chcialbym powiedziec ze ta mapa cs deagle to wszystko sie slyszy na niej i od respa do respa jest skanowalna. Tyle mam do powiedzenia narazie bez demka.

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:46 --

tych modeli są 2 wersje, jedna jest troche kwadratowa ale ma normalne rozmiary lecz jest rozmazany model a drugi to cos takiego, tylko ja gdzies znalazlem z normalnymi kolorami http://gamebanana.com/skins/16031
#106584 przez manaskal
Pt, 23 gru 2016, 15:47
Temat do zamknięcia, nie wybronisz się, oglądałem demko kilka razy i dokładnie widać, że wiesz o wiele więcej... + nie jesteś LANowcem, więc nie gadaj pierdół :>
Do widzenia.
#106585 przez perezsss
Pt, 23 gru 2016, 16:08
Wlasnie sie wybronilem i powiedzialem jak bylo a jak nie wierzysz i mi nie dasz demka to znaczy ze jestes specyficzny i sie boisz tego ze sie okaze czysty, daj mi te demko tez je sobie obejrze a na LANach gralem na 5 kontach to nie jest moje pierwsze konto.

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:52 --

Pewnie juz tego demka nie dostane, po prostu BYŁEŚ ODPALONY I CHUJ NIE DAM CI DEMKA BO I TAK JESTES ODPALONY ELO ** NIE MASZ UNBANA. elo i tak tu nie bede gral nawet jak dostane ub, usuwam z historii wgl te forum i nie czytam odpowiedzi na to.

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:57 --

Napisz co chcesz czy daj mi te demko bo jeszcze nie zamknalem tej strony w przegladarce bo za wszelka cene chyba nie chcecie zebym tego demka dostal

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:58 --

ps. pytaj sie hantaro on ci powie czy gralem lany bo z nim glownie gralem i na yt se wpisz hantaro

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 16:08 --

Czyli bez ub, nie bede plakal ;D
#106586 przez qlimax !?
Pt, 23 gru 2016, 16:35
-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 16:08 --

Czyli bez ub, nie bede plakal ;D[/quote]


Obrazek

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników