serwer cs

serwer cs

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#106588 przez puszek
Pt, 23 gru 2016, 17:40
perezsss napisał(a):
[..]
-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:43 --

jest jeszcze moment w 10:50 do którego się przyznaje bo odpalilem sobie wtedy wh bo ten caly zima czy jak on tam mial tez mial odpalone i chcialem go wypedzic. Za to moge miec bana ale na innych akcjach bylem czysty

-- Dodano Pt, 23 gru 2016, 15:45 --

Jak dostane te demko z cs deagle to moge sie za nie potlumaczyc bo na nim napewnoe nie bylem odpalony, [...]


haahahahahahaha
wyjdź już :D
#106589 przez manaskal
Pt, 23 gru 2016, 17:59
Ze śmiechu skręciłem sobie kark... a nie, to nie ze śmiechu, a z żałości
#106590 przez patol52
Pt, 23 gru 2016, 19:33
szukaj sobie innej serwerowni dywanie ;) ogladajac demko smiechlem i ty jeszcze tutaj wciskasz swoje bajki o swoje jniewinnosci, w dupe se wsadz te twoje bajki razem z dlugopisem ;n
#106593 przez LuKoIl
Pt, 23 gru 2016, 22:48
perezsss napisał(a):Wgl teraz sobie odpalilem w hlae wh i patrze to jak biegli w 2 czy tam 3 to w jednego prawie na model trafilem xdd bo slyszalem jak na longa biegli nawet nie wiem czy skan nie wszedl, dobra ogladam kolejne akcje bede tu pisal nie zamykajcie tematu


Zamykajcie to. Koniec tematu.
#106594 przez timetodie
So, 24 gru 2016, 02:05
Haha, jaki jesteś żałosny xD http://polski-skill.pl/thread-2477.html
Najlepsze jest to: 1. Nie jestem dzieckiem i nie mam żadnych cheatów tymbardziej że gram na steamie lol. Co do demka to zaraz ja sie na ten temat wypowiem tylko dajcie czas na pobranie i ogarniecie tych akcji. Rano to sie odpalilem na jakies 15 minut nawet chyba nie na tym koncie i to dlatego ze bylo dwoch innych odpalow z wh

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google[BOT]