serwer cs

serwer cs

Regulamin działu: Aby zostać adminem pamiętaj o zastosowaniu się do wzoru!
Aby zostać adminem nie trzeba płacić żadnych składek, ani też nie można go kupić!
Kod: Zaznacz cały[b]Ile grasz w cs[/b]-
[b]Nick[/b]-
[b]Ile grasz na Reksiu[/b]-
[b]Doświadczenie w adminowaniu(jeśli brak nie pisz nic)[/b]-
[b]Dlaczego Ty?[/b]-
[b]SteamID[/b]-
[b]Wiek[/b]-
[b]Linki do swoich statystyk gametracker.com z naszego serwera:[/b]-
[b]O sobie[/b]-

#86807 przez Drut
Śr, 17 lip 2013, 18:18
Na nie, adminów jest pełno i jeszcze nigdy się nie spotkałem, aby czit sobie pobiegał więcej niż 3 minuty.

#86808 przez SztynX
Śr, 17 lip 2013, 18:37
Neutral

#86813 przez makelele
Śr, 17 lip 2013, 22:09
Odebrac tym, ktorzy w ogole nie graja i dac drugim, z ktorych bedzie pozytek. Obecnie Utol i 'Pompa' graja duzo, wiec pewnie by sie przydali. Skoro moze miec admina ktos kto nie bywal na serwerze ponad pol roku, to dlaczego nie moze miec go ktos kto wchodzi po kilka razy dziennie?
Brakuje konsekwencji, czesto sie mowi o rekrutacji zamknietej, a nie dokonuje sie selekcji wsrod obenych adminow. To oznacza ze adminem nie moze zostac kazdy i od razu, ale jak juz zostaje - ma go na zawsze.
Osobiscie mnie nie kole, ze ktos nie traci admina za nieobecnosc, bo liczba adminow mi nie przeszkadza, ale uwazam, ze skoro odmawia sie grajacemu graczawi X z powodu nadmiaru 'personelu' czy tez rekrutacji zamknietej, a tym samym nie odbiera sie flag adminowi Y, bedacemu w glebokim stanie spoczynku to cos tu nie gra...

#86817 przez BrokenNote
Cz, 18 lip 2013, 05:29
makelele napisał(a):Odebrac tym, ktorzy w ogole nie graja i dac drugim, z ktorych bedzie pozytek. Obecnie Utol i 'Pompa' graja duzo, wiec pewnie by sie przydali. Skoro moze miec admina ktos kto nie bywal na serwerze ponad pol roku, to dlaczego nie moze miec go ktos kto wchodzi po kilka razy dziennie?
Brakuje konsekwencji, czesto sie mowi o rekrutacji zamknietej, a nie dokonuje sie selekcji wsrod obenych adminow. To oznacza ze adminem nie moze zostac kazdy i od razu, ale jak juz zostaje - ma go na zawsze.
Osobiscie mnie nie kole, ze ktos nie traci admina za nieobecnosc, bo liczba adminow mi nie przeszkadza, ale uwazam, ze skoro odmawia sie grajacemu graczawi X z powodu nadmiaru 'personelu' czy tez rekrutacji zamknietej, a tym samym nie odbiera sie flag adminowi Y, bedacemu w glebokim stanie spoczynku to cos tu nie gra...


Coraz bardziej zaczyna mi się podobać to co mówisz :-) Ogarnięty człowiek, popieram, + 5, lubie to, itp itd!

Podpiszę się pod tym rękami i nogami,
Delicate Balance
#86818 przez adk
Cz, 18 lip 2013, 08:24
wodka dla Claude!!!
a co do utola to powiem szczerze ze za stwierdzenie "admini sa jak pieniadze" powinien amx dostac.
ogar duzo gra kultura jest...
natomiast jezeli moge musze poruszyc temat o negatywnym nastawieniu ambrozji to go porusze...drazni mnie on... nie wiem czemu, moze przez ten cieply nick.
do czego daze.. wszystko na NIE! ilekroc cos proponowalem NIE NIE NIE!konserwatysta sie kur.. znalazl. wedlug mnie wieksza ilosc adminiow tylko usprawnia prace serwera, a on wyciaga jakies listy czlonkostwa, w dodatku dawno nieaktulane.
wieksza ilosc adminow nie uwloczy twojej osobie, nie obnizy twojej pozycji w stadzie. amx sa potrzebni jak woda mlynowi i chocbym mial grac z samymi adminami bede za poszerzaniem owego grona. im ich wiecej tym bardziej rozwija sie siec, sa to stali ,etatowi gracze ktorzy swoja gra (czesto na poziomie) przyciagaja gawęde.
zrobcie porzadek z tymi co nie graja a napewno znajdzie sie jakies miejsce dla kolejnych zapalencow.
pozdrawiam
adk

#86820 przez inexx ;)
Cz, 18 lip 2013, 11:33
dalbym mu szanse. dosc kulturalny gracz. Lepiej wiecej adminow niz wcale (serwer sobie zarobi :D )
JESTEM NA VVWW\/\/ """"""TAK""""" \/\/WWVV

#86825 przez Amb(r)ozja
Cz, 18 lip 2013, 17:12
adk napisał(a):natomiast jezeli moge musze poruszyc temat o negatywnym nastawieniu ambrozji to go porusze...drazni mnie on... nie wiem czemu, moze przez ten cieply nick.
do czego daze.. wszystko na NIE! ilekroc cos proponowalem NIE NIE NIE!konserwatysta sie kur.. znalazl. wedlug mnie wieksza ilosc adminiow tylko usprawnia prace serwera, a on wyciaga jakies listy czlonkostwa, w dodatku dawno nieaktulane
W szkole też byłeś taki rozgadany czy tylko takiego hejtera przez kabel udajesz ?? Napisz wprost co ci leży na serduszku wyjaśnimy sobie i bedzie spokój . Po 1wsze co to ma znaczyć "ciepły nick" ?? Po 2gie Nie jestem na wszystko na nie ... Jestem sprawiedliwy dla każdego z gracza nie ma wyjątków . Po 3cie Ta "lista członkostwa" jest aktualna ogarku . Tak wiec zapamietaj panie aDk jeżeli coś ci nie pasi , wal na pw a nie próbujesz ze mnie zrobić kozła ofiarnego jaki to ja jestem i wgl .. szkoda ze inni nie mają przeciwwskazań wobec mojej osoby ale zawsze jakiś rodzynek się znajdzie .

PS. sorki ze piszę nie na temat ale drażnią mnie jego wypowiedzi na poziomie szkoły specjalnej

#86829 przez enron
Pt, 19 lip 2013, 09:29
Po pierwsze primo: nie zawracajcie sobie głowy czy rekrutacja jest on czy off - piszcie proszę co sądzicie na temat podania danej osoby.
Po drugie primo: zamiast pisać bezdety zaglądajcie częściej do działu screeny - to jest integralna część serwera i każdy kto daje permy ma obowiązek tam zaglądać.
Po trzecie priomo-ultima: Przyjęty. Dane na PW>

Podobne wątki Statistics Ostatni post
podanko
1, 2 przez Dewalt N, 6 kwi 2014, 19:46 w Podania
21 Odpowiedzi
2365 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sru
Wt, 15 kwi 2014, 11:20
Podanko
1, 2 przez FYRES N, 2 sie 2015, 23:40 w Podania
25 Odpowiedzi
2237 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sru
Pn, 10 sie 2015, 12:35
Podanko ;)
przez unckown199 Pt, 22 sty 2016, 18:36 w Podania
6 Odpowiedzi
1125 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez manaskal
Wt, 14 lis 2017, 19:02
Podanko
1, 2 przez Gaciek Śr, 7 cze 2017, 21:21 w Podania
15 Odpowiedzi
1720 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez manaskal
Wt, 14 lis 2017, 18:30
Podanko me gosu k?
1, 2 przez brazylijczyk Pt, 13 lis 2009, 19:26 w Podania
24 Odpowiedzi
3025 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez paradox12
Śr, 11 sie 2010, 13:07
Podanko by mily
przez Milek2454 Śr, 23 lis 2011, 20:25 w Podania
9 Odpowiedzi
1218 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez enron
Śr, 23 lis 2011, 23:52
Podanko ^^mP^^
przez djmp Pn, 9 kwi 2012, 08:14 w Podania
4 Odpowiedzi
996 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez enron
Pn, 9 kwi 2012, 16:58
Podanko o Administratora ;D
przez adipol123 Pn, 12 lis 2012, 18:08 w Podania
5 Odpowiedzi
1327 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez enron
Pn, 12 lis 2012, 20:12
Podanko o adma:)
przez J$sk Pt, 1 lut 2013, 13:03 w Podania
8 Odpowiedzi
1057 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez AiR_NiKe
Pt, 1 lut 2013, 15:58
Podanko o adma.
przez J$sk Cz, 21 lut 2013, 11:15 w Podania
9 Odpowiedzi
1113 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez PanSkiller
Pt, 22 lut 2013, 11:50

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google[BOT]