fb

Regulamin działu: Aby zostać adminem pamiętaj o zastosowaniu się do wzoru!
Aby zostać adminem nie trzeba płacić żadnych składek, ani też nie można go kupić!
Kod: Zaznacz cały[b]Ile grasz w cs[/b]-
[b]Nick[/b]-
[b]Ile grasz na Reksiu[/b]-
[b]Doświadczenie w adminowaniu(jeśli brak nie pisz nic)[/b]-
[b]Dlaczego Ty?[/b]-
[b]SteamID[/b]-
[b]Wiek[/b]-
[b]Linki do swoich statystyk gametracker.com z naszego serwera:[/b]-
[b]O sobie[/b]-
#9717 przez Sru
Pn, 1 lut 2010, 16:19

Obecni admini niezbyt chętni do dokładania się do serwera, więc teraz każdy nowy admin będzie musiał rzucić się raz na jakiś czas na serwer.

//
w tej chwili składki nie są wymagane
#9720 przez Sru
Pn, 1 lut 2010, 16:59
Póki co nie.
ofkors dla tych co już są adminami nie są wymagane, ale myślę że na te 24 osoby da rade żeby czasem ktoś conieco rzucił.
w kwietniu dojdzie płatnośc za domene, ponad 120 zł ale myślę że z reklam wyżyję.
a serwer to zawsze ja doładuje co trzeba, ysy, kosyl wisnia tez cos rzuca.
#9721 przez GZO
Pn, 1 lut 2010, 17:15
Zrób płatność sms albo przez telefon to i ja Ci z chęcią 20-30zł rzucę w ten sposób bo narazie mam ostro mamone w plecy.
#9971 przez blind
Cz, 4 lut 2010, 21:46
Ja proponowałbym podzielić składki po równo, żeby każdy miał swój wkład w rozwój serwera. Myślę, że tak będzie fair. Co Wy na to? ;)
#9973 przez Sru
Cz, 4 lut 2010, 22:02
Nie mogę tego zrobić z prostej przyczyny.
Nie każdy ma zawsze kase na serwer, pozatym jak bym to podzielił na każdego admina to by było pewnie po 2.34 na głowe. Wolałbym, żeby mimo wszystko raz w miesiącu 3-4 osoby rzuciły jakąś dyszkę, i to już bedzie ok.
#12978 przez ziela
Wt, 16 mar 2010, 01:00
witam daj tu jakis namiar na konto to wpłace z 30zł i podepnij to pod mojego brata tewu on sie jeszcze uczy to wpłace za niego pozdro
#13041 przez Sru
Śr, 17 mar 2010, 19:34
tewu dostał bonusowe flagi(vote/map), napisz pw to jakiegoś slota dla Ciebie przygotuje ;]
#17544 przez Audi.
Wt, 4 maja 2010, 21:57
Fajnie jakby płatności można było wykonywać przez esemesa to ja bym z chęcią wspierał rozwój serwera.
Ciężko w tych czasach o dobry serwer, a ten mi się bardzo widzi bo jest spoko atmosfera, także byłbym jak najbardziej na TAK!