fb

#52771 przez ulan_32
N, 7 sie 2011, 22:33

wielokrotnie byłem swiadkiem jak gosiu nie zdążył rozbroic/podlozyc paki za co po zakończeniu rundy był zabijany.
Z tego co pamiętam to była afera jak kilka razy tak zrobiłem kumplowi hawaj i blinda
To samo było z awką gosciu na westwodzie zacgowywał awke bo sam w pojedynke z 6 przeciwnikami nie mial szans kilku przy tym zabił , a gdy bomba wybuchła gościu przez admina został zabity
Proponuje zmienic tok rozumowania wiekszości adminów i aby wykonywanie celów mapy było pojęciem elastycznym w regulaminie ;n ;n ;n ;n
#52813 przez Ontje
Pn, 8 sie 2011, 15:29
to ja go zabilem bo koles fragowal - jak zachowuje AWP to siedzi cicho i sie nie wychyla zwlaszcza ze nikt go nie atakuje a jak koles na fragi leci to do paki tez powinien sie pofatygowac.
#52818 przez ulan_32
Pn, 8 sie 2011, 19:48
wieedzieli gdzie jest, nie miał wyboru

-- Dodano 8 sie 2011, 2011 19:48 --

Ontje napisał(a):to ja go zabilem bo koles fragowal - jak zachowuje AWP to siedzi cicho i sie nie wychyla zwlaszcza ze nikt go nie atakuje a jak koles na fragi leci to do paki tez powinien sie pofatygowac.

Nawet sam się przyznał , że w ten sposób ukarał !!
Rozumiem jak jest jeden na jednego i nie idzie do paki , to w tedy kick ban odrazu , a nie czekacie pod sam koniec rundy wy go zabijacie!
on miał przeciwników chyba 5/6 z czego 3/4 zabił , gdyby wyszedł z domku nie miałby szans aby móc zachować awp!
#52871 przez Ontje
Pn, 8 sie 2011, 22:52
wlasnie nie wiedzieli ze tam jest tylko sie zdradzil sam zabijajac typa
#52884 przez ulan_32
Wt, 9 sie 2011, 09:20
samo zabicie go było idiotycznym posunięciem !
Miał awke był w ct , które przegrywało, wiesz ile trzeba czekać aby uzbierać na kevlara i na awk , gdy twoja drużyna przegrywa?!
#52927 przez Ontje
Wt, 9 sie 2011, 15:11
1.Nie ruszył do paki
2.Fragował.
3. Nie przestrzegał tym samym regulaminu.
4. Dostał slaya
5. na awp zbiera się 2 rundy +1 na kevlar
6.
ulan_32 napisał(a):Nawet sam się przyznał , że w ten sposób ukarał !!

Nie mam 10 lat żeby się ukrywać i mówić że to nie ja.
7. Może twój tok rozumowania trzeba zmienić. Wątpię żeby ktoś teraz obiektywnie ocenił ta sytuacje. A jak chcesz o tym podyskutować to pisz na steam.
#53864 przez zeun
Cz, 25 sie 2011, 15:21
ulan ma racje ,ile razy jestem w tt i czasami warto poczekac to np 15 sek zeby plantowac pake , a nie admin na @@ spamuje rusz dupe idioto z 10 razy spamowal... To nie ty byles Ontje (chyba) albo ide w ct do paki na cichaczu slysze jak ktos idzie to ja sie skampilem a admin juz slay ... Uwazam ze admin chyba jest jakis nie ogar... Nie lepiej poczekac do konca rundy i zbanowac kolesia na 10 min za cele mapy?? niz slay ?? Ciekawe co ty bys zrobil jak bys nie byl admen (masz adma -jestem kozak ,nie mam adma -jestes nikim) prawda??
#53870 przez ulan_32
Cz, 25 sie 2011, 16:43
zeun napisał(a):(masz adma -jestem kozak ,nie mam adma -jestes nikim) prawda??

Tu są wybrane jednostki , takie
#53871 przez zchiz
Cz, 25 sie 2011, 16:44
Masz rację. Dlatego ja jako admin dopiero po końcu rundy interweniuję. I zanim kogoś kicknę zastanowie się jak ja bym zachował się na miejscu tej osoby niby kampiącej. Trzeba uwzględnić brak defa, czas, ilość przeciwników, posiadaną pakę, kwestia zachowania broni, ilość hp, ilość kasy itp.